Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Přenos dat mezi Tomtom MySports a Endomondo

Přenos dat mezi Tomtom MySports a Endomondo

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Lojzin muž 24.03.2016 05:52:03

Dobrý den, mám hodinky Tomtom Runner 2 Cardio a v telefonu aplikaci MySports. Data tréninku z hodinek do telefonu se přenesou bez problémů, ale na endomondo už přijdou lehce rozdílné. Setkal se s tímto už někdo? Nejsem sám kdo tento problém má. Přikládám snímky obrazovky. Děkuji za reakce

avatar

Pejvyn muž 10.05.2016 12:41:06

Ahoj, mám ty stejné a děje se mi to taky, mírně odlišně interpretovaná data, ale jen minimálně. Nejvíc to zlobí, pokud si dám pauzu na snížení tepovky nebo musím čekat někde na přechodu atd… Myslím, že Mysport s tím umí počítat, ale Endomondo to počítá do uběhnutého času celkově a potom vznikají ty rozdíly.

avatar

Rybitví

Klokan75 muž 11.05.2016 06:37:53

Hoj, nikdy jsem to nestudoval ale je to tak, nějaký rozdíly tam jsou, zajímavé je, že výsledná vzdálenost a čas sedí přesně.

avatar

rejca muž 11.05.2016 09:27:28

Zkoušel jsem TomTom Runner a zjistil jsem, že hodinky s GPS nepotřebuji, ale zarazila mně taky jedna věc, při pauze při aktivitě byla tato aktivita v MySports v pořádku, ale po exportu do gpx a importu do jiného programu (např. Endomondo) již ne a aktivita byla počítána i s dobou pauzy.

Asi to ještě není úplně vše ok.

Motto: Aktivně sportoval - skákal do řeči a vrhal stín.
avatar

prodám TomTom muž 11.05.2016 10:56:39

Prodám TomTom Runner se super slevou. Konečná cena 1500Kč. Piště na prodamtomtom@post.cz

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.