Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Registrace na závody » O životě a nejen o běhání

O životě a nejen o běhání

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ForestPriba muž 06.05.2016 10:05:38

Zdar, tady Miloš Forest Přibyl, bývalý vodič na P.I.M.(2006–2010), 1/2 1h30min,maraton 3h15min,o.r. 1hod24min/ 3hod1min. Roky 1996–2014 jsem běžel takřka vždy. Rád bych letos bežel,ale jsem v dost složité situaci:osobní bankrot, exekuce, rodinné vztahy, bydlení, práce. Na startovné opravdu nemám! Běh mě v žití několikrát podržel(na vojně,v době koketování s alkoholismem, v době práce v zahraničí). Jsem zřejmě v době krize ,,středního věku,, chybí mi smysl existence. Běh mě drží. Nemáte prosím někdo navíc startovní číslo? Mohu nabídnout případnou pomoc na zahradě. Nechci dojímat, ale hodně mi na tom záleží( apropo 9.5.2015 mi zemřela matka a rád bych jí proto tento běh věnoval). Zkuste se prosím ozvat na tel. číslo 721643806. Mohu odkázat na rozhovor na behej.com z května 2008

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.