Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest nohou

Bolest nohou

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

havanahcz muž 11.05.2016 14:10:44

Ahoj, do diskuzního fóra jsem ještě nepsal, tak to bude moje premiéra :), ale k věci.

Mám problém s bolestí holení + nártů (je to střídavá bolest vnitřních holení nad nárty, někdy levá, někdy pravá, ale vždycky aspoň jedna a někdy fakt hodně a někdy nárt..). Vyzkoušel jsem úplně všechno – výměna bot po diagnostice, snížení počtu km (a musím říct, že jich bylo málo i normálně, řekněme, že jsem nedělal víc než 12 km za týden), úplný klid, kompresky, ale výsledek je pořád stejný, bolí to…

Pro upřesnění běhám tak rok a půl, bolest si začínám vybavovat tak po půl roce, a s každým během horší a horší… a v podstatě rok řeším jak z toho ven, tak doufám, že dostanu nějakou osvícenou radu! :) Vážím 75 kg a měřím 187 cm, 27 let. Jsem sportovec hlavně duší, tělo občas protestuje. Takže otázka zní, jak to změnit, abych mohl běhat? Případně jsem z Prahy 9, Prosek a jestli si někdo věří, že mě naučí korektní techniku, nejsem proti (změna techniky je poslední věc co mě napadá, možná, že běhám jako tele).

Díky za rady!

PS běhání miluju! :)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.