Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » krvavy necht/otlak na prstoch aky typ topanky

krvavy necht/otlak na prstoch aky typ topanky

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

dodulka žena 14.05.2016 16:12:16

Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu a tip na nove bezecke topanky. Pouzivam asics ale na stvrtom prste na nohe sa mi stale robi otlak a mam krvavý necht a preto som rozmyslala ze by som mozno skusila iny typ/tvar topanky. Vedeli by ste poradit ktora znacka by mohla byt vhodna? Momentalne pouzivam Asics gt 2000 a behavam okolo 10 km. Dakujem :)

avatar

Celkem 18447,4 km
Minulý měsíc 76,89 km

AdCo muž 15.05.2016 00:23:14

>> dodulka, 14. 05. 2016 16:12:16

Ahoj, obecná zásada pre topánky na dlhšie behy je, že sa kupujú o pol/celé číslo väčšie, ako na bežné nosenie. Kvôli možnému napuchnutiu nôh pri dlhších behoch. Ďalšie parametre sú už individuálne, podľa typu nohy a preferencií bežca. Ja napríklad preferujem širší predok topánky a neutrálny došlap. Vyhovujú mi INOV-8, behám väčšinou v teréne. Čítal som, že obecne aj Mizuná sú širšie, Adidasy skôr užšie, ale v USA sa predávajú niektoré značky bežeckých topánok aj podľa šírky prednej časti. Asics-y by som zaradil do stredu, na spevnené cesty používam Asics DS trainer 19, sú ako papučky, zvŕšok bez šitia, žiadne otlaky v nich nemám. Aj ponožky sú dôležité, používam bežecké, bez švov.

avatar

dodulka žena 15.05.2016 22:57:26

>> AdCo, 15. 05. 2016 00:23:14

>> AdCo, 15. 05. 2016 00:23:14

ahoj dakujem za tip. prave nad nejakymi so sirsou spicou rozmyslam. Tie ktore mam teraz mam vacsie takze v tom problem neni, ale dnes som ich tak obzerala a v porovnani s inymi sa mi veru zda ta spica je uzsia. Rozmyslam nad Mizuno pocula som ze su dobre. Ale predtym ako pojdem o obchodu som este sa chcela popytat na nazor a skusenost inych.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.