Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Oslabený sval?

Oslabený sval?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 39 km
Minulý měsíc 0 km

Terka.23 žena 22.06.2016 16:39:16

Ahojky, poslední dobou mě bolí zadní stehenní sval na pravé noze. Byla jsem na všemožných vyšetření, ultrazvuku apod.. a nic mě nenašli. Žeprý je sval naprosto v pořádku. Ale je značně oslabený, o hodně menší a měkký (oproti druhé noze). Při běhání mě to občas švihne, ale dá se to úplně v pohodě přežít nebo když jsem se snažila skočit co nejdál snožmo..taky mě to jednou píchlo. Při dlouhém sezení jako by ztuhne a sezení je poté velmi nepříjemné. Co mám dělat? Jsou třeba nějaké cviky? Nebo prostě běhat, posilovat a počkat, jestli se to zpraví. Bolí oslabený (ochablý) sval při zátěži?.. Jinak jsem měla 3 měsíce volno, protože jsem nemohla ani sedět, natož běhat. Děkuji za odpovědi.

avatar

Sloviensko

rudo muž 22.06.2016 20:19:38

>> Terka.23, 22. 06. 2016 16:39:16

rovnako znejuce priznaky som liecil atletom, ale kazdy pripad je indivindi a neda sa na dialku napisat diagnoza a odporucania.

ak chces mozem sa na teba mrknut a otestovat ale musela by si prist do Liberca, ja necestujem

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Celkem 39 km
Minulý měsíc 0 km

Terka.23 žena 22.06.2016 21:04:34

>> rudo, 22. 06. 2016 20:19:38

Doopravdy? Taky jsem atletka :D Moc děkuju, ale přijet nemohu, protože to je 3 hodiny cesty :( …

avatar

Sloviensko

rudo muž 22.06.2016 21:17:33

>> Terka.23, 22. 06. 2016 21:04:34

ano doopravdy, hlavne som liecil zavodnych chodcov, kde prave taketo zranenie je najcastejsie, ale to bolo v MEL AUS, teraz som uz tu v CZE.

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.