Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Rozbitý display u telefonu

Rozbitý display u telefonu

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Konec muž 16.09.2016 16:14:54

Používal jsem telefon při běhání na měření tréninku – nosil jsem jej na ruce v k tomu určeném obalu. Po cca 4 měsících mi z „ničehonic“ přestal fungovat display (přes noc), posílal jsem ho na reklamaci, protože ho mám cca 8 měsíců a přišla mi zpráva, že LCD display byl „zasažen“ nespecifikovanou látkou, která způsobila jeho oxidaci a vzhledem k „porušení“ záručních podmínek nelze provézt opravu záručně, ale pouze pozáručně za cca 2500,– bez DPH, což je u telefonu za 4 500 celkem dost :/. Chci se zeptat, zda jste někdo neměl podobnou zkušenost a jak jste to řešili?

Díky za jakékoliv rady.

avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 18.09.2016 10:33:55

S tou reklamací asi nic neuděláš. Musíš používat telefon odolný proti vniknutí vody. Je to hodnota IP. Já používám Sony Xperia ZX1, ten má IP55. Doběhnu, opláchnu ho pod vodou a je to OK. Takto už 2 roky a nemám nejmenjší problém. Vodě odolných telefonů je na trhu docela dost.

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.