Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » dobrý fyzioterapeut Liberecký kraj?

dobrý fyzioterapeut Liberecký kraj?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jonesy muž 05.11.2016 19:39:43

Ahoj, běhám asi 2 roky. Tenhle rok jsem začal trochu víc trénovat. Na jaře jsem si vymknul kotník na levé noze a asi jsem to nedoléčil, doteď se mi to při špatným došlápnutí vrací. Na druhé noze mě pro změnu začaly bolet svaly na lýtku a od toho asi i úpony na vnější straně kolena. Moc prosím o doporučení nějakého schopného fyzioterapeuta/fy­zioterapeutky, který/á mě dá trochu dokupy a úplně nezruinuje rozpočet :-D. Nejlépe v okolí České Lípy, ale klidně i okolí Liberce nebo Ústí. Předem díky moc za názory a doporučení :)

avatar

Sloviensko

rudo muž 06.11.2016 05:56:45

>> Jonesy, 05. 11. 2016 19:39:43

jak sis posral ten kotnik, tak si vse behal pres druhou nohu az si si ji presilil

ja delam ruzne veci ohledem diagnostiky a leceni, ale nemam na to licenci tady v cechach, protoze to nema smysl, ale muzu poradit a … v australii jsem lecil i sportovce i nesportovce,

a jsem primo v Liberci

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

takere žena 06.11.2016 16:43:22

>> Jonesy, 05. 11. 2016 19:39:43

http://www.rehabilitaceknespl.cz/ Můžu doporučit, taky mi hodně pomohl!

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.