Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Rehabilitace po vyronu kotniku

Rehabilitace po vyronu kotniku

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Vysočany

Celkem 8751 km
Minulý měsíc 51 km

ludvaish muž 24.04.2011 16:17:42

>> lassie, 24. 04. 2011 13:53:09

Já si nejsem úplně jistý, ale když jsem to tak probíral pozpátku, něco se mě mate, že jsem si při běhu jednu chvíli říkal – no, ještě si tady zlom nohu… Bylo to po tmě při čelovce a došlápl jsem do nějaké díry. Asi to není výron jako takový, po promodrání nebylo ani památky. Možná natažený vazy, ale jak jsem psal, vůbec mně to neomezuje a mohl bych jít z fleku běhat. Jen ten otok… Uklidňuju se tím, že se zánětem žil bych nebyl měsíc úplně v pohodě. Ale zdá se mně, že už to otíká nějak dlouho, tak se poptávám a nevím co dál.

avatar

Okurka muž 07.04.2014 21:43:33

Už aspoň po osmé jsem si při fotbale (podle mě) nějak lehce zvrtnul kotník. Vždy jsem musel střídat, ale za pár dní už to bylo lepší a většinou nejpozději za 14 dní už jsem hrál znovu …prostě to nevydržím nehrát. Je mi teprve 20 a celkem mě to štve . Ale asi není jiná možnost než to asi jednou nechat pořádně doléčit i když už asi ani to nepomůže že?

avatar

budinska.michaela@seznam.cz žena 17.02.2016 22:00:48

>> ludvaish, 24. 04. 2011 16:17:42

Chtěla jsem se jak to tehdy dopadlo s tím kotníkem. Mám úplně stejný problém.

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.