Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » běh a mrazy

běh a mrazy

Nalezené položky: 70 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 28.01.2006 19:02:58

[quote=PetrS][qu­ote=Jitka]… A užívám si každého dne, protože moc dobře vím, že to jednou skončí a nemám tušení, jestli zítra nebo za spoustu let… Víc neřeším a ani to nepovažuju za nutný. :)[/quote] Jitko, to věta za všechny. :)[/quote] Ano, a já z toho podtrhuji: „A užívám si každého dne…“ Tohle je moc důležitý. Každý den je vlastně tak trochu dar…

avatar

Zbořený Kostelec

Celkem 1126 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:40:00 (2006)
maraton: 3:57:00 (2003)

papaaya muž 29.01.2006 00:13:26

papaaya hlasi,ze uz sebou taky prvne prastil – a kdyz se skaci k zemi 95kg, tak uz je to pekna rana :). bezim si, bezim, krouhnu zatacku a vtom jsem vlitnul na hladoucky led. Po dopadu na pravy bok jsem jeste jel po zemi dalsi 3 metry. Pak jsem se zacal smat… Jitko diky, reklas to i za me..uzivam si taky kazdou chvilku (ikdyz me prava ‚pulka‘ boli jeste ted :)) )

avatar

ČB

pecjan žena 03.02.2006 13:13:22

Pro příště si asi rozmyslím běhat v mrazech:-/ Dávám přednost kratším,ale rychlejších běhům, případně i výběhy kopečku apod. Poslední dny pro mě bylo i obyčejné smrkání utrpením. Kdykoli jsem byť jen zavadila o můj nos, zavyla jsem bolestí. Asi mi při běhání „omrzl nos rezvnitř“.Zní to divně, ale nevím,jak to jinak popsat. Nosní přepážka mě neustále pálila a pořád mi tekla krev.
Úsloví „zmrzl mi úsměv na rtech“ bych upravila na „zamrzla mi nudle v nosu“ :-)))

avatar

Beroun

Alena žena 08.02.2006 12:07:49

[quote=Lubosh]Dnes­ka je absolutně nejhorší počasí na zimní běhání, aspoň tedy v Praze. Zmizel sníh, zůstal pod ním jen led sloužema. Trochu se dá běhat po asflatu, ale v lese vůbec. Zlatý mrazy se sněhem!:-)[/quote] Že jo? Včera večer to bylo to samý. Když jsem nehňácla plnou parou do louže, tak to bylo všechno rozmáchaný, rozčvachtaný a pod tím ledovka úplně šílená. Poprvé v tomto roce jsem při běhu fakt sprostě nadávala :-) A do toho ještě auta, co nahazovala. Ač jich projelo pár, stačilo to :-)))) Zvláštní, že ty největší jezera byly pod lampama, který nesvítily…

avatar

Jablonec nad Nisou

Celkem 36 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 4:11:14 (2006)

atlet brčko žena 08.02.2006 12:30:49

[quote=Alena][qu­ote=Lubosh]Dnes­ka je absolutně nejhorší počasí na zimní běhání, aspoň tedy v Praze. Zmizel sníh, zůstal pod ním jen led sloužema. Trochu se dá běhat po asflatu, ale v lese vůbec. Zlatý mrazy se sněhem!:-)[/quote] Že jo? Včera večer to bylo to samý. Když jsem nehňácla plnou parou do louže, tak to bylo všechno rozmáchaný, rozčvachtaný a pod tím ledovka úplně šílená. Poprvé v tomto roce jsem při běhu fakt sprostě nadávala :-) A do toho ještě auta, co nahazovala. Ač jich projelo pár, stačilo to :-)))) Zvláštní, že ty největší jezera byly pod lampama, který nesvítily…[/quote] Ze vcerejsiho vecer mam uplne stejnou zkusenost. To, ze jsem ve zdravi „uklouzala“ svych vcerejsich 10km, pricitam pouze tme. Kdybych bezela za svetla, tak bych mela takovej strach, ze se rozmaznu, ze by se tak urcite stalo :-) Doufam, ze se to brzo zlepsi, protoze v tomhle nemuze byt o treninku useku ani rec!

avatar

Celkem 350 km
Minulý měsíc 0 km

simka muž 08.02.2006 13:10:29

[quote=Alena][qu­ote=Lubosh]Dnes­ka je absolutně nejhorší počasí na zimní běhání, aspoň tedy v Praze. Zmizel sníh, zůstal pod ním jen led sloužema. Trochu se dá běhat po asflatu, ale v lese vůbec. Zlatý mrazy se sněhem!:-)[/quote] Že jo? Včera večer to bylo to samý. Když jsem nehňácla plnou parou do louže, tak to bylo všechno rozmáchaný, rozčvachtaný a pod tím ledovka úplně šílená. Poprvé v tomto roce jsem při běhu fakt sprostě nadávala :-) A do toho ještě auta, co nahazovala. Ač jich projelo pár, stačilo to :-)))) Zvláštní, že ty největší jezera byly pod lampama, který nesvítily…[/quote] u nás v Beskydech je pořád sněhu dost, včera napadlo tak 10 cm nového sněhu. dneska už to sice začíná tát, ale břečka to pořád není

Motto: Naříkat není k ničemu, musí se znovu stavět!
avatar

Hodonín

hyneek muž 13.02.2006 17:56:41

Při –5 běhám jakoby nic. Při mínus deseti si to rozmýšlím, prej polárníci majů pomalejc dýchat aby sa jim ohříval vzduch co ide do plic. Hm, v mínus patnácti bych neběžel.

avatar

Pardubice

Celkem 1871 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:57:33 (2004)

Iva žena 15.02.2006 06:55:00

Tak to vypadá, že je zima na ústupu. Mrazy polevily a slyšeli jste zpívat ptáčky? Ještě minulý týden nikdo ani nepíp a od neděle každý den ranní a večerní koncert, aspoň tady v Pardubkách. To se hned běhá radosněji.

Motto: Nedělej druhým, co sám nemáš rád.
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 15.02.2006 09:27:10

Jo, jo, mám stejné zjištění a radost z toho. Až sundám kulicha a rukavice, bude radost ještě markantnější!

avatar

Celkem 350 km
Minulý měsíc 0 km

simka muž 15.02.2006 13:36:49

no, tady v Beskydech je zima ještě v plném proudu… sníh netaje, pořád je pod nulou.. ale pravda, slunko už svítí :)

Motto: Naříkat není k ničemu, musí se znovu stavět!
Nalezené položky: 70 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.