Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Nadváha, vysoká TF, nezlepšování se

Nadváha, vysoká TF, nezlepšování se

Nalezené položky: 69 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 10.07.2008 12:14:07

[quote=Strakosh]vl001 : a jaký bys zhruba navrhoval rozpis ? Kolikrát týdně procvičit celé tělo ? Držet se spíš základních cviků, nebo přidat i izolované ?[/quote] Už se dávno nepovažuji za člověka, který by měl dělat rozpisy, na jiných serverech takových najdeš dost. Já osobně bych se snažil najít někoho délecvičícího s prokazatelnými výsledky (jeho svěřenců), ne life stylového trenéra. U začátečníků jsem spíše pro základní cviky, třeba i nadhoz z tvého tréninku považuji za nevhodný, je technicky přece jen náročný. Trénink by měl být zaměřen na dosažení určitého objemu tréninku s důrazem na správné technické provedení, aby bylo později na čem stavět. Tři tréninky týdně mi přijdou málo.

Myslím, že by sis měl ujasnit, co je pro tebe prioritou – síla? Zápas? Zhubnout? Zábava? Kondice (aerobní)? A tím směrem se pak důsledně vydat. Zatím sis vybral kombinaci, která soudě podle tvých vlastních slov neplní tvá očekávání.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 10.07.2008 12:25:58

Strakosh- nemusel som googlit, ale nemam potrebu Ta o tom presvedcovat. Staci poznamenat, ze jeho vyrobca je nasim klientom a (bohuzial) je v popise mojej prace poznat ucinky mnohych lieciv, vratane PED. Len prednedavnom som pomahal organom cinnym v trestnom konani rusit niekolko internetovych predajni AAS (a podobnych latok) a ver, ze by som to nemohol robit, nemat dostatocne znalosti o tejto problematike (ako pravne, tak fakticke o danych latkach)… to je vsak uz naozaj mimo tema. Ak sa chces dalej zaoberat temou dopingu, tak si precitaj toto vlakno, kde som toho dost vela popisal: http://forum.behej.com/…eji-skandaly
Pochopis, ze som nemusel googlit, aby som na Teba urobil dojem.

Podstatne je, ze som vyjadril svoj nazor o spravnosti Tvojho postupu. Ak Ti pomohol, tak OK, ak nie, tiez OK- ziadnu skodu som hadam nesposobil. Vazne by ma ale zaujimalo, aby si sa o 2 roky tu ukazal s podobnym temtom a popisal nam svoje udrzatelne vysledky… ak som sa mylil, rad si to priznam (lebo Ti drzim palce).

avatar

Strakosh muž 10.07.2008 15:54:41

Topic updatovat budu. Doping mě momentálně nijak zvlášť nezajímá, obecný přehled mám a víc vědět nepotřebuju. V současné situaci by pro mě mohl být aktuální právě spiro, případně ECA stack, ale nejsem milionář, příčinu to neřeší a věřím, že musí být víceméně naturální způsob jak hubnout relativně rychle a zdravě.

avatar

Strakosh muž 29.08.2008 08:41:11

Těch hubnoucích topiců se tady vyrojilo povícero, tak jen malý update – za srpen jsem dal dolů další 4 kg, což mě úplně neuspokojilo, ale zároveň to není žádné fiasko. Teď mám v plánu trochu pozměnit jak posilovnu, tak běhání, takže uvidíme co z toho vzejde. Rád experimentuju a zároveň mě nebaví dlouhé běhy při nízké intenzitě, takže zařadím spíš HIIT, fartleky atd. PS. Včera mi při blbnutí – něco jako intervaly – ukazoval sporttester 213 (je fakt, že trošku zlobil, takže to není úplně prukázné), opět se mi potvrdilo, že veškeré vzorečky jsou mi k … :) edit : max. tepovka

avatar

zuzanavrablova žena 11.12.2017 08:51:35

Dovod preco nechudnete hladajte iba v prijmu kalorii. Pokial mate nadvahu tak je vas metabolizmus spomaleny a potrebujete prijmat menej kalorii, to je cele, navyse nadvaha vedie casto ku vzniku cukrovky 2. typu. Tu som nasla dobru dietu a tiez recepty pre ludi s nadvahou akoliecitcukrov­ku.sk

avatar

Janka544 žena 05.02.2018 15:59:13

>> Strakosh, 06. 03. 2008 14:46:07

Problem je uz v samotnej nadvahe. Pri nadvahe sa spomaluje metabolizmus čím je telo náchylnejsie na priberanie dalsich tukov. Na vasom mieste by som sa zatala a skusila na nejaky cas nizkokaloricku dietu. Mimo ine v tele vznika v dosledku velkeho mnozstva tuku oxidacny stres ktory poskudzuje cievy a sposobuje rozne problemy vrataje kardiovaskularnych ochoreni. O tychto temach a nizkokalorickej diete sa mozete viac docitat na akoliecitcukrov­ku.sk

avatar

Bratislava

Brutto muž 06.02.2018 07:53:39

Viem ze su to asi skor reklamne spamy, ale uz mi tie zvasty o spomalenom metabolizme lezu na nervy. https://fitcult.refresher.sk/…vaju-mnohych

avatar

Sloviensko

rudo muž 06.02.2018 07:59:09

>> Brutto, 06. 02. 2018 07:53:39

spamerky bez chrbtice, predajne.

asi ako Bartekova

Motto: you can't stop, what is coming !
avatar

Bratislava

Brutto muž 06.02.2018 10:16:11

>> rudo, 06. 02. 2018 07:59:09

Dobre prirovnanie :)

Nalezené položky: 69 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.