Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Výměna baterie Garmin

Výměna baterie Garmin

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

armageddon muž 24.07.2020 16:25:59

>> Lojzin, 04. 10. 2017 13:08:34

Baterii na jakýkoliv Garmin hodinky ti vymění v servise Depagelectronics.cz … u Fenixu mně dal servis cenu za orig. baterii s běžnou kapacitou cenu včetně výměny 899 Kč a za dvojnásobnou kapacitu 1299 Kč včetně DPH takže bych ten údajný HS servis hnal a přitom kopal do zadku :-) 2000 Kč za výměnu baterie s normální kapacitou je zlodějina, navíc známému vyměňoval baterii 5 měsíců a baterie odešla za 7 měsíců, takže bez záruky, prej ji hodně často nabíjel :) na to že má ještě Runner 3 a hodinky na plavání od Xiaomi, takže nosí opravdu hodně málo je to tvrzení pochybné, navíc je ta cena bez DPH :-)). U Runnerů chtějí 1500 Kč a u uvedené konkurence 600 Kč!!!!

avatar

Celkem 27228,99 km
Minulý měsíc 0 km

jm1 muž 26.07.2020 00:20:06

>> armageddon, 24. 07. 2020 16:25:59

Asi nemusím hledat, ale na www stránkách fy Depagelectronics jsem službu výměna baterie pro fenixy nenašel. Ergo kladívko, pokud se neumi zviditelnit, nedostanou (přinejmenším ode mne) žádné peníze …

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.