Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Lepší běh v neběžeckých botách

Lepší běh v neběžeckých botách

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

VladimírČekanka muž 30.10.2017 22:39:28

Začal jsem běhat velmi nedávno. Měl jsem hodinu s trenérem, abych odstranil ty nejzákladnější chyby. Koupil jsem si Adidas Supernova. Nějak divně se mi v nich běhalo, tak jsem šel vyzkoušet svoje úplně obyčejné tenisky do města. Bylo to mnohem lepší.
Mám pocit, že mi vadí ten masivní pěnový polštář na patě u Supernov. Jakoby by mi neumožňoval prirozeně odpružit dopad chodidlem. Je možné, že se mi v botách pro začátečníky špatně běhá, protože se mi snaží příliš pomáhat?

avatar

Černé Voděrady

Celkem 21068,57 km
Minulý měsíc 74,15 km
10 km: 0:48:56 (2017)
půlmaraton: 1:49:10 (2017)
maraton: 3:57:39 (2017)

MartiNo žena 30.10.2017 22:59:30

>> VladimírČekanka, 30. 10. 2017 22:39:28

Ano, je to možné, dokonce velmi pravděpodobné.

Motto: Žít a nechat žít.
avatar

Praha

10 km: 0:29:57 (1992)

Trepifajxl muž 31.10.2017 13:13:06

>> VladimírČekanka, 30. 10. 2017 22:39:28

díval jsem se na ten model a tohle na běh fakt nebrat, tohle je dobré snad leda tak na dřepy s velkou činkou v posilovně…

tenisky jsou úplně rovné, bez dropu, začátečník může mít v teniskách, či tretrách či minimách problémy, ale to budou spíš problémy z nezvyku

co se nedostatečné techniky u začátečníků týká, dá se říct, že tenisky, minimy, tretry či bosoběh lépe vedou k provádění správné techniky

tlumivé boty „tlumí“ i technické chyby, ty se obvykle pak jen kumulují a fixují

doporučuji tedy tlumivé boty nebrat, ale jako všechno, i tohle je individuální

Motto: není důležité zúčastnit se, ale vyhrát!
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.