Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Běh a scrabble

Běh a scrabble

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 02.02.2006 20:48:55

No já vím, že toto slovní spojení je blbost, ale já jsem úchyl přes scrabble a konečně jsem toto kouzelné slovo tady zaznamenal, tak zakládám konkurenci šachistům :D Kdo jste stejně poznamenaní, dáme někdy partičku?

avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 23.03.2006 11:48:18

Radku, dlouho jsem se odhodlavala ti na dotaz odpovedet, ale uz citim, ze musim ;) , protoze prave ja a Momo jsme „scrabble“ zanesly do tohoto fora. Takze: hrajeme o vikendech (nepravidelne) a dost amatersky, ale zato s obrovskym nasazenim! :) Uz dlouho s Momo mluvime o usporadani jarniho scrabbloveho turnaje pro pratele. Jestli se do toho dokopeme, ses srdecne zvan! Kdybys mel chut si zahrat jen tak, dej vedet, urcite se nejak domluvime. Ale pro jistotu te upozornuju, ze uspesne obhajujeme tragedstvi i v tehle aktivite (ja se asi mesic chlubila svym „ozon“ za 36 nez me jednoho vecera muj pritel polozil na kolena slovem „zvracime“ za 80 a to hned v 2. tahu.. :D )

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.