Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » jarni dieta

jarni dieta

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kusabi muž 06.02.2006 11:25:51

Zdravim! beham uz dva roky, plavu a litam na silnicce – snazim se o delat hned po sobe – takze takovy trenink na triatlon. bohuzel, pres zimu vzdycky priberu(a to dost), i pres to, ze se drzim na uzde, snizil jsem energeticky prijem, snazim se i neco delat… mate nekdo nejake napady na jarni dietu? jak shodit hmotnost? uvitam jakekoliv rady :) diky!

avatar

Celkem 65988 km
Minulý měsíc 200 km
10 km: 0:36:02 (2007)
půlmaraton: 1:20:04 (2009)
maraton: 2:57:46 (2012)

ironman muž 06.02.2006 12:36:45

najdi si na netu něco makrobiotice a stravování.Mám to vyzkoušený a funguje to. Při tréninku zařazuju ovocné a zeleninové dny, vyčistíš si organizmus a stáhneš kila. Pro drsňáky pak třeba rýžový týden, celý týden jíš jen různé druhy rýže a pokud trénuješ, tak to jde dolů, ale je to hodně drsný, fakt hodně…

Motto: Never give up!!!
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 06.02.2006 13:16:32

kusabi: blbě se radí, když neznáme tvojí postavu. Já třeba nepřiberu ani gram, i kdybych se rozkrájel. Obecně na jaře vynech těžká jídla, pokud možno i maso (v zimě má ospravedlnění, na jaře je spíše jedem), zařaď do jídelníčku to, co právě roste venku (mluvím o pozdním jaru), uber slané, které zavalitějším postavám ještě více váže vodu, a mají pak problém s nadváhou a místo dvou piv si dej jedno :) Jaro je nejlepším ročním obdobím na sport, takže trav hodně času venku a vnímej probouzející se přírodu. Velký hlad můžeš hasit rozumně chladnými nápoji, místo mastného zařaď spíše suché, například ořechy. U ovoce bych radil spíše počkat na první letní plody než se cpát jižním ovocem, které má své opodstanění v létě. A ještě jsem zapomněl na vše, co obsahuje vlákninu, ta na jaře nejlépe pročistí. Rovněž je nutné po zimním období chudém na minerály, vitamíny a stopové prvky tělu pomoci od únavy například mákem (má neuvěřitelné množství vápníku), sezamem, lněným semínkem ap. Radek

avatar

kusabi muž 06.02.2006 13:29:17

diky za rady – testu tu makrobiotiku. jinak ja nejsem nejak obezni,nebo tak – v lete si sem tam strihnu i maraton. Jde mi proste o to, ze pres zimu desne pribiram :((( jo a: pivo nepiju :) ryzovy tyden me nadchnul :)

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 06.02.2006 13:33:59

v zimě oběcně preferujeme slanější a těžší jídla (více zahřejí), které ale mají tu blbou vlastnost, že zvýší váhu, někdy neúměrně. Na jaře přijde jiné počasí a s tím i jiné chutě, takže se to reguluje víceméně samo, pokud teda člověk nemá „vlastní rozum“ a necpe se nevhodnou stravou typu knedlo zelo vepřo nonstop po celý rok. Že přes zimu přibereš na váze je jedině dobře, při letních maratonech máš proti mně (172/58) výhodu větší zásobárny energie

avatar

kusabi muž 06.02.2006 14:37:09

[quote=Radek]v zimě oběcně preferujeme slanější a těžší jídla (více zahřejí), které ale mají tu blbou vlastnost, že zvýší váhu, někdy neúměrně. Na jaře přijde jiné počasí a s tím i jiné chutě, takže se to reguluje víceméně samo, pokud teda člověk nemá „vlastní rozum“ a necpe se nevhodnou stravou typu knedlo zelo vepřo nonstop po celý rok. Že přes zimu přibereš na váze je jedině dobře, při letních maratonech máš proti mně (172/58) výhodu větší zásobárny energie[/quote] hehe…mno ja mam 186cm – takze sem trosku v nevyhode – mam moc velky odpor vzduchu :)

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.