Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Triatlonové závody » Grafilit HIM 31.5.2008 Nová Ves u Litovle

Grafilit HIM 31.5.2008 Nová Ves u Litovle

Nalezené položky: 187 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další Poslední
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.06.2008 09:06:43

Elvard. Já na běh měl v ruce gel, který jsem vycucl v polovině a k pití jsem si bral jen vodu, v půlce trochu nealko piva a 2km před koncem kolu. Hodně jsem se poléval a houbička za krkem byla taky skvělá. To bylo ale nebyl dobrý nápad, protože jak bylo hořké, tak jsem měl pocit, jak bych zvracel.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.06.2008 09:40:51

Moje dojmy:

Na plavání jsem si stoupl dozadu, aby mě nikdo nemlátil a stejně mi pak někdo ošmatával nohy. Ale jakž takž se mi to povedlo vychytat a kromě toho, že jsem pořád plaval doleva při dýchání na tři se mi plavalo celkem dobře. Občas jsem musel zařadit prsa kvůli orientaci, ale jinak pořád kraul. Od druhého kola už jsem jel jen na pravou stranu s občasným kouknutím na bojku (při zabírání doleva dopředu koukat neumím) a šlo to skoro samo. Našel jsem si takové tempo, aby se mi dobře plavalo a začalo mě to bavit. Rezervy tam byly, ale věděl jsem, že pak musím taky být schopen doběhnout po svých do depa. Nejvíc mě bavilo předplavávání neoprenů. Plavání 36:13 – rád bych věděl, kolik to tedy měřilo.

Výběh z vody a prvních pár metrů běhu by asi uspělo v pořadu „Natočto“, ale účel světí prostředky. Do depa jsem lehce doklusal, přeměnil se na cyklistu a vyběhl. V depu jsem kvůli převlékání ztratil tak možná 2–3 minuty, ale musím si nechat rezervu na příště. :-) Po nasednutí na kolo jsem cítil, že mám nějaký bolavý pravý hýžďový sval (namožený z plavání?-asi blbost), takže jsem nemohl pořádně jet. To mě nepustilo tak do půlky prvního okruhu a možná je to dobře. Jinak se mi jelo dobře – plánoval jsem průměrnou rychlost 30km/h a skoro to taky vyšlo (29,31). Občerstvoval jsem se skoro přesně tak, jak radil Ironjozef (díky!) a klaplo to. když jsem chtěl vodu na polití, dostal jsem bidon s ionťákem. Ale stane se. Kdybych si to vezl sám, stejně to bude teplé a tedy k ničemu. Na občerstvovačce v Újezdě jsem v klidu zastavil, snědl solné tablety, doplnil studenou vodu a vyrazil zpět. V jednom kuse jsem záviděl někomu hrazdu, takže na sebe její koupě nenechá dlouho čekat. :-) (Kolo 01:32:31/153/162 a 01:33:54/153/163) Jo a sjel jsem pár starších ročníků. :-)

V depu před během jsem zjistil, že mám na sobě běžecké boty a pořád cyklokraťasy, ale na druhý pokus už to klaplo. Přilbu jsem naštěstí sundat nezapomněl. Po kole mi bylo fajn, ale po rozběhnutí a asi 300 metrech jsem zjistil, že bylo kolo nejspíš překopnuté, protože jakmile jsem se dostal nad 152 tepů, začalo mě všude v oblasti břicha píchat. Takže zpomalení a důsledné pití. Občas jsem zkusil zrychlit a někdy to šlo a někdy ne. V prvním kole jsem moc lidí neseběhl (asi jen 3), ale v druhém tak 8, z toho některé i jdoucí. Taky jsem měl chuť přejít do chůze, ale bylo mi jasné, že bych se pak horko těžko rozbíhal. Druhé kolo bylo pocitově rychlejší, ale opradu jen pocitově :-) (01:00:06/153/162 a 01:00:23/151/166). Hodně mi pomohl Vl001, kdy mi cestou k pánovi na židličce kontrolujícího čísla řekl, ať zrychlím, nebo že mě doběhne. Nevěděl jsem, jestli to myslí vážně nebo je to anglický humor, tak jsem se pokusil zrychlit a pořád jsem se ohlížel. :-))

Celkově 5:43:07, takže spokojenost. Jo a je bezva znát lidi skrývající se za nicky.

Třešničkou na dostu byla cesta domů, kdy měl vlak do Zábřehu zpoždění a já pak musel čekat 6 hodin v Pardubicích na první ranní rychlík do Liberce.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.06.2008 09:57:43

Jo a oklepal jsem se docela rychle. Mít neopren a najeto víc na kole, tak jedu do Otrokovic nebo Nitry hned. No ale dám Vláďovi šanci ještě něco natrénovat. :-))

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 01.06.2008 10:20:31

Přidám také svou trošku do mlýny. Zážitky ve krze pozitivní. Jsem moc rád, že jsem se setkal s behejcomáckou komunitou a můžu říct, že každé takové setkání si velice rád zopakuju. A co se závodu týče ? Plavání. Komu se stane, že má skoro celé poslední kolo plavča celý zatopený lom pro sebe ? Pravda při vstupu do depa kol jsem si připadal jako v reklamě od Moumtfielda :„… kam se všichni poděli ?“ Zavřeli jsme depo a hurá bušit do pedálů. Jelikož miluji samostatnou jízdu hezkou krajinou na kole, tak jsem si to užíval. Na občerstvovačkách mě měli rádi. Vždy zajásali:" 56-ka je tady, je to v pohodě". Jen na té poslední jsem jim trochu pokazil radost. Ze dva jsem sjel. A běh ? Ten jsem si vyloženě užíval. Vždyť komu se podaří doprovodit Děvče do cíle závodu (děkuji za příjemné dva km) a pak si dát ještě jedno kolečko. Fakt se mi to celé moc líbilo. S časem 06:07:16 v mém prvnim triatlonu v životě jsem spokojeny. Jedine co mě mrzí je, že jsem si některýma z fóra nestačil trochu víc popovídat. Moje chyba. Mám být rychlejší. :)

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.06.2008 10:26:02

Super! A odstraň si tu mystifikační fotku z profilu. :-))

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Celkem 390 km
Minulý měsíc 0 km

Demi muž 01.06.2008 10:26:15

ahojte vsetci triatleti… zdravi Vas nova tvar zo Slovenska… Som rad, ze sme to zvladli a tiez vsetkym blahozelam. Mal som obavu najma z plavania,ale nakoniec to dobre dopadlo:-) Sice som isiel predposledny z vody,ale nakoniec sa to na biku rozbehlo a pri behu opat spomalilo :-( Ale tesim sa,ze som hned svoj prvy triatlon zvladol :-) Ako moj „coach“ ironjozef hovori „zazitok nemusi byt pekny,ale intenzivny“ , avsak tento bol aj vcelku vydareny.

To JM: vravel si mi pri rozlucke,ze si mam Otrokovice rozmysliet… a v pondelok sa prihlasim… premyslel som si to a prihlasim sa uz dnes :-) Kto s triatlonom zacne, asi uz neskonci… ale mozno je to len moja zaciatocnicka euforia…

Vdaka aj Vam za pekny zazitok a za to, som mohol spoznat novych fajn ludi…

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.06.2008 10:29:11

Jo, to je on, ten co mi šmátral po nohou. :-) Ale omluvil se. :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Havířov

Celkem 1756 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:38 (2007)
půlmaraton: 1:36:19 (2007)

roman1 muž 01.06.2008 13:22:50

[quote=milan]Před cílem předbíhám ještě legendu českého dlouhého triatlonu a sbíhám na 10m mladšího běžce s doprovodem. Trochu ho ještě vyděsím, škoda, že není cíl o 500m dál. :)[/quote] Tak to jsi byl ty kdo mě hnal do cíle:) ještě že mě ženuška popoháněla jinak jsem ti to nechal.

Pro mě zavod probíhal tradičně, z vody lezu na 85 míste , kolo standard AVS okolo 33 (čekal jsem víc) no a běh první kolo spokojenost 54:09 ale v drukém jsem vytuh a v lese jsem přemyšlel o chuzi. Nakonec je z toho osobáček 5:19:19 .

Každopádně akce to byla parádní, všem gratuluju k výkonu (v tom horku to byla drsárna). Jednou až se osmělím, tak se příjdu s váma i poznat (Otrokovice ? no po včerejšku nevím ale přihlašený už jsem).

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 01.06.2008 13:29:37

2Demi, gratuluju, tak se potkáme a třeba Ti oplatím porážku z Litovle. Hlavně se moc nehoň, já teď nebudu mít moc čas na trénink:-)) Mé vidění závodu je k přečtení tady: http://jmaselnik.blogspot.com/…im-2008.html

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 01.06.2008 14:06:59

rk: Skupinka byla kompaktní při každém našem kontaktu.

advid: seš jeden z mnoha, kteří ač pomalejší ve vodě nasedali na kolo dřív než já
kolo i běh máš krásně vyrovnaný, prostě profesorský výkon

tečko: fakt jsem Tě podle fotky nepoznal

elward, tečko: gratuluji k premiéře

mapo: díky, na kole zas takové horko nebylo a běh byl docela krátký :)
ve Stromovce to včera muselo být podstatně horší

roman 1: přiznám se, že právě popohánění Tvojí ženy mě celkem pobavilo (Vl001 Nitra 2007) a mobilizovalo ve mě zbytky sil k pokusu o zrychlení :)

avatar

Nová Dubnica

Celkem 6904 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:32 (2009)

Ironjozef muž 01.06.2008 14:38:07

Tak pripojím aj ja nejaké tie dojmy z Grafilita. Už ku koncu týždňa som cítil, že to asi nebude ono. Cítil som sa uťahaný a nepomohol ani regeneračný týždeň. To asi preto, že celý máj bol naozaj intenzívny ( plávanie 35km, kolo 1080km, beh 255km) a to som tam mal dva regeneračné týždne. Ale ku Grafilitovi. Rozhodli sme sa cestovať až v deň závodu, čo asi nebolo moc rozumné, vzhľadom na takmer 3hodiny za volantom a 180km, okrem toho sme aj trošku poblúdili – ale o blúdení bude reč neskôr. Nakoniec sme dorazili asi 90min. pred závodom. Pred závodom som sa spoznal s niektorými z fóra, škoda, že nie úplne so všetkými – snáď nabudúce. A potom rýchlo veci do depa a navliekanie do neoprénu. Malé rozplávanie, šleha, gel a ide sa na to. O plávaní je škoda sa vyjadrovať, lebo jeho vplyv na závod – aspoň ten môj bol minimálny. Zaplával som svoj štandard za 24:06 na trati, ktorá mohla byť tak o 100m kratšia. Plával som takticky v prvej štvorčlennej skupine, tesne za niekoho nohami. Pri brehu som si nechal sandále, aby sa mi ľahšie vybiehalo do depa. Sandále som si nakoniec neobul, ale odniesol v ruke do depa a preto som si nemohol dať dole neoprén z celej hornej časti tela. Potom ma to trošku zdržalo v depe, vyzliekanie neoprénu z ktorého vytečie voda je trošku zložitejšie. Takže depo za 3:40. Kolo začalo sľubne, predbehol som jedného závodníka ešte v prvom stúpaní, potom ešte jedného tak na 30-tom km. A nabral som smer Litovel. A tu končia moje pozitívne pocity zo závodu. V Litovli, po prejazde oboch kruháčov som sa dostal na križovatku, kde bolo treba ísť doľava a potom na námestie, ja som sa ovšem vybral doprava – proti smeru závodu. Ešte som sa tam pýtal policajta, kadiaľ mám ísť, on na to že on nevie a mám sa pozrieť do mapy, on je tu na to aby riadil dopravu. Nakoniec som našiel správny smer a dorazil som na námestie. Pri tomto incidente som moc nestratil, počítam najviac tak 1min a nikto ma nepredbehol – priemerku som držal tesne nad 36km/h. Do druhého kola cyklistiky som vyrážal na 6-tom mieste. Takže som vyrazil z námestia smer druhý okruh. Asi som si nevšimol šípku tesne pred kruháčom, ale proste som odbočil blbo – smer Olomouc. Asi tak po 2min jazdy sa mi to už nezdalo, pretože som išiel proti vetru, a predsa fúkalo oproti aj pri príjazde do Litovle. Ale išiel som ďalej. Po chvíli na mňa zakričali traja cyklisti, že idem blbo a preteky sú iným smerom. Tak som to skočil a nabral opäť smer Litovel. Dorazil som na kruháč, ale aj tak som nevedel kadiaľ mám ísť. Už som bol totálne dezorientovaný. Tak som sa znova ocitol na známej križivatke (výjazd z námestia) a tam som zazrel Jirku Daňka ako vychádza z námestia tak som išiel za ním a on ma vyviedol von z Litovle. Tam som ho v stúpaní predbehol a potom ešte jedného. Na vrchole stúpania na mňa kričal triatlonový fanda, že idem super a som na perfektnom 18-tom mieste, no a to ma už totálne dorazilo – v Litovli som bol 6-ty, predbehol som ešte dvoch a bol som 18-ty. Tak som si povedal, že je to márne, zvesil som nohy, pustil hrazdu a rozmýšľa čo ďalej. Po nejakej chvíli som si povedal, že to predsa len skúsim, ale frustrácia bola taká, že to už aj tak nešlo. A tak som sa dostal na ďalší kritický bod a úplne zchaosený som zase odbočil zle. Našťastie išiel asi 100m za mnou posledný cyklista, ktorého som predbehol pred tým ako som sa dozvedel, kde som, zakričal na mňa a ja som sa mohol vrátiť na trať. Samozrejme mi znovu ušiel, ale to mi už bolo úplne jedno. Moje myšlieky sa uberali smerom, pozrime sa, aký pekný bidon mi dali, ten si nechám a tesne pred občerstvovačkou na otočke som ho dopil a zasunul do zadného košíka – prázdny. Na otočke so si zobral nový, zase pekná 7dcl fľaša, mala ale jednu chybu – boli v nej tak 3–4 deci. Ale už som nejako došiel do depa. Dáta z kola – 1. kolo za 1:16, čo bolo 8-me najrýchlejšie, druhé za 1:27 to ani neriešim, koľké to bolo – celkovo som prešiel takmer 91km z 87 potrebných. Takže som stratil minimálne tak 8min blúdením, o psychike radšej nehovorím. Celkový priemer som mal 34,0km/h a čas 2:40 – bez depa. Depo bolo v pohode 1:15 aj s pitím. A vybehol som. Ale to už naozaj nešlo. Zapol som merák, ten ukazoval tempo tak 4:40/km ale pocit som mal ako keby som bežal veľmi pomaly. Toto tempo som držal do prvej občerstvovačky asi 3-tí km, tam som sa v kľude napil, dal gel, šlehu, odkráčal asi 100m a bežal ďalej – trošku pomalšie ale stále to bol beh tempo tesne pod 5min. na km. Takto som bežal ak druhej občerstvovačke, ale tá bola tak ďaleko, že som tam dokráčal, a potom ešte asi ďalšie 3–4minúty. Potom som skúsil bežať, ale už to bolo tak 5:15/km. V tomto tempe som prehehol do druhého kola. Zase som si pokráčal a dotackal som sa k občerstvovačke na 3km druhého kola. Tam som mal priemernú rýchlosť hrozivých 5:13/km. Dal so posledný gel, napil sa a kráčal som ďalej. Do toho času sa cezomňa prehnalo min .10 bežcov – obdivoval som, ako môžu tak bežať. Nakoniec som si povedal, že do konca je už len nejakých 8km a že to sšte skúsim. Rozbehol som to, pri vstupe do tieňa v lese. A čo sa stalo? Zrazu som zistil, že sa mi dá bežať. Bežal so 5-kovým tempom a začal som zrýchľovať. Na obrátke to už bolo 4:45. Začal som postupne predbiehať a bežal som v tempe 4:30. Posledný, koho som dorazil, bol Petr Pasev, ktorý ma predbiehal v polovici prvého kola. Nakoniec som bol rád, že som to dal aspoň pod 5 hodín (4:55:58)- čas neskutočne vzdialený od toho, čo som chcel zájsť. No nič, nie vždy všetko vychádza. Pôvodný plán bol atakovať 4:30, ale to by nebolo reálne, nakoľko trať cyklistiky bola pomerne náročná, aj keď nie až tak kopcovitá, ale úseky so zlým asfaltom neumožňovali ísť rýchlo. Takže záverom : z môjho pohľadu veľmi zlý závod, urobil som niekoľko chýb, 3× som zablúdil na kole, ale som rád, že som dokončil. To blúdenie je v prvom rade moja chyba, ale musím povedať, že organizácia cyklistickej časti bola veľmi zlá. Pre človeka, neznalého miestnych pomerov, ktorý ide na 85% TFmax je zložité sústrediť sa na navigáciu po trati. Šoféri nikde neboli prenosnými dopravnými značkami upozornený na to, že prebieha cyklistický závod a správali sa dosť neohľaduplne. Na každej odbočke mal byť organizátor a ukazovať smer, resp. zastavovať autá, aby sa neplietli do cesty. Taktiež, v tomto počasí, vzdialemosť medzi občerstvením na trati bola veľmi veľká – chýbala občetstvovačka na otočke. Nakoniec, v pitlíku z plávania mi chýbali sandále, proste slečna ich zabudla zbaliť a skončili neviem kde. Nálada sa mi zlepšila, keď som sa po závode porozprával z kamarátmi. Nakoniec sme zostali na námestí asi do 19:30. Potom sme sa išli najesť do motorestu, ktorý nám odporučil Dušan Kyjanka – neuveriteľné, ale našiel som ho na prvý krát. Takto posilnený sme sa vydali na cestu domov, v domnení že to už nebude problém. Ale ako ináč, zase som niekde zle odbočil, a tak nám trvalo takmer pol hodinu, kým sme sa dostali na správnu cestu. Domov som dorazil tesne po polnoci. Proste blbý deň. Ale chuť som nestratil, o týždeň ma čaká Czechman v Mělicích, takže týždeň pooddychovať a v sobotu si vylepšiť pocit zo závodenia – tak držte palce. Ešte poznámka k dodržovaniu pravidiel pri cyklistike. Neviem, aký pocit môže mať človek z dobrého umiestnenia, keď nehrá podľa pravidiel – skupinka okolo cca. 6–12 miesta na cyklistike spolupracovala ako hodinky a nereagovali ani na upozornenia ostatných pretekárov. Na trati som nevidel jediného rozhodcu.

avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 01.06.2008 15:52:58

[quote=Advid]Super! A odstraň si tu mystifikační fotku z profilu. :-))[/quote] [quote=milan]tečko: fakt jsem Tě podle fotky nepoznal[/quote] Omluvám se, ale kdysi byla celkem aktuální. A nyní se nejedná o mistifikaci, ale o motivaci (never more) :).

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Brno, (Kroměříž)

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:41 (2013)
půlmaraton: 1:20:46 (2013)
maraton: 2:59:45 (2014)

Elvard muž 01.06.2008 21:29:52

Tak tuhle vam musim ukazat :D

[url=http://pi­casaweb.google­.cz/grim.elvar­d/GrafilitHIM/pho­to#5206994356368882626][­img]http://lh6­.ggpht.com/grim­.elvard/SEL1×37U­u8I/AAAAAAAAA­cA/OIJ4u7Zl01k/s­288/img_1444.jpg[/im­g][/url]

Mate vy nekde nejake fotky? Popripade nevite kde budou?

Ten chlapik co fotil v tom serpentinovem kopecku byl od tebe, jecminku?

Motto: "Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu." - D. Livingstone | Moje strava
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.06.2008 21:56:26

Mně se líbí tahle: http://picasaweb.google.cz/…litHIM/photo#… ((-:

Jinak ofiko fotky by podle Dušana být měly, ale nevím, kdy.

Jo a špagety dobrý. :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 02.06.2008 07:37:33

[quote=Elvard]Tak tuhle vam musim ukazat :D[/quote] Že by únava? Dres poznávám. Motám se okolo na polovině Tvých fotek ve žluto-šedé kombinéze snobské značky :) Chtěl jsem Tě předběhnou, moc jsem chtěl, ale nepředběhl…

avatar

Brno, (Kroměříž)

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:41 (2013)
půlmaraton: 1:20:46 (2013)
maraton: 2:59:45 (2014)

Elvard muž 02.06.2008 08:45:21

[quote=rk]Dres poznávám. Motám se okolo na polovině Tvých fotek ve žluto-šedé kombinéze snobské značky :) Chtěl jsem Tě předběhnou, moc jsem chtěl, ale nepředběhl…[/quote] Startovní číslo 35? Nebezeli sme nahodou spolu prvni okruh do prvni obcerstvovacky? :)

Motto: "Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu." - D. Livingstone | Moje strava
avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 02.06.2008 09:13:49

Ano, běželi. Teda já jen tak šoupal nohama. Říkal jsem si: mladej, zdravej, určitě rychlej, ale nevydrží. Nevydržel jsem sám. Myslím, že konec kola a celý běh jsme byli na dohled.

avatar

Brno, (Kroměříž)

Celkem 312 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:41 (2013)
půlmaraton: 1:20:46 (2013)
maraton: 2:59:45 (2014)

Elvard muž 02.06.2008 09:26:44

Jak to nevydrzel? Vzdyt jsi me jeste u posledni obcerstvovacky dohnal a predbehl. Akorat posledni 1–2 kilometry se me podarilo zrychlit a predbehl jsem te nazpet… Ale byl to nanejvys 10–20s rozdil.

Motto: "Půjdu kamkoliv, pokud je to kupředu." - D. Livingstone | Moje strava
avatar

Přerov

Celkem 9773 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:32 (2007)
půlmaraton: 1:33:04 (2012)
maraton: 3:49:59 (2011)

Aldaman muž 02.06.2008 10:18:18

Nazdárek tak jsem se probudil z kómatu a jsem zde :D. To byl ale mazec, ale první delší triatlon mám za sebou. Nakonec jsem jediný z vás dodržel co jsem slíbil a dokončil úplně poslední. Zdravím a všem gratuluji k výsledkům. všechny co jsem poznal, pamatuji si hlavně ty před startem advida a téčko, v cíli už je to horší většina už byla doma :), ale tuším, že IronJosef, tam byl. Ostatní se musíte připomenout :). S Otrokovicema to mám jenoduché, jestli do Otrokovic pojedu, tak se jen podívat :) !

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 02.06.2008 10:22:43

Aldaman: máš můj velký obdiv za urputnost. Ten běh musel být nekonečný…

avatar

Přerov

Celkem 9773 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:32 (2007)
půlmaraton: 1:33:04 (2012)
maraton: 3:49:59 (2011)

Aldaman muž 02.06.2008 10:53:23

Byla to rychlá chůze, chtěl jsem běžet, ale prostě to nešlo, kupodivu mě nechytaly křeče, ale prostě žaludek a zbytek těla, když jsem se rozběhl, okamžitě cosi zapojil a já musel přejít zase do chůze :). Chvilkama jsem uvažoval, že to zabalím, ale zraněn jsem nebyl, časový limit také ne, tak to přece nevzdám, když už jsem byl tak blízko cíle a stálo mě to tolik námahy, a navíc bych nedostal finišerskou vestu :).

avatar

Valašské Meziříčí

10 km: 0:39:47 (2011)
půlmaraton: 1:30:56 (2009)
maraton: 3:21:59 (2008)

Tečko muž 02.06.2008 11:19:20

Pravda, už jenom kvůli té finišérské vestě to stálo za dokončení. Na druhou stranu tě to zavazuje k účasti na Olympijský triatloln :). Ale jak jsem ti říkal už v cíli, je třeba si to užít a jenom blázen se v tak krásném a příjemném prostředí bezhlavě žene do cíle :). Jinak máš můj obdiv. Myslím, že jsi si to užil až až.

Motto: ... kdo se vyhne klíči, vyhne se i míči ...
avatar

Břeclav

Celkem 4896 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:41:12 (2007)
maraton: 3:54:24 (2007)

prudeath muž 02.06.2008 11:35:52

Přeji všem hezký den, a velkou gratulaci k dokončení a super časům. Já na letošního Grafilita, tak jak Ironjozef nebudu mít dobré vzpomínky – ano jsem to já, kdo jako jediný nedokončil :( po super plavání – pro mě ( zlepšení o krásné 3 min oproti loňsku) jsem vyjel na trať kola a hned po pár minutách jsem zjistil, že pokud se netrénuje, tak to nejde :( a pokud se k tomu ještě přídá trocha smůly ( dva defekty a bezohledný traktorista ), tak je sebedůvěra a odhodlání v pr…, na běhu už jsem byl jen pesimista a chodec :) při průběhu do druhého okruhu běhu jsem mrkl na hodinky a zjistit, že mám podobný čas jako loni na konci závodu :) tak jsem si řekl, že bude lepší jít na pivko :):):) .............o­pravdu nejde skloubit více sportů ( triatlon/volejbal ) , tak jsem se rozhodl, že končím z volejbalem a na celé čáře vyhraje triatlon :) takže o mě ještě určitě někdy uslyšíte :):):)

Ještě jednou všem gratuluji.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 02.06.2008 12:02:11

to je smůla, jsem si říkal, že Tě v cíli nikde nevidím.

avatar

Přerov

Celkem 9773 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:32 (2007)
půlmaraton: 1:33:04 (2012)
maraton: 3:49:59 (2011)

Aldaman muž 02.06.2008 12:32:05

prudeath: ale po prvním kole běhu jsi nebyl poslední nebo jo? Já se dostal na poslední pozici až ve druhém kole běhu. Na kole jsem v druhém okruhu za Litovlí ( za podjezdem dálnice), někoho předjížděl, a jen tak jsem prohodil, že to máme do cíle ještě daleko byl jsi to ty?

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 02.06.2008 21:24:04

všem premiantům a repremiantům gratuluju a jenom smutně závidím. závod to musel být hezký a příjemný. já třeba příští rok, jestli mě přestanou sužovat zdravotní lapálije…

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 02.06.2008 21:39:53

[quote=Luckybo­y]všem premiantům a repremiantům gratuluju a jenom smutně závidím. závod to musel být hezký a příjemný. já třeba příští rok, jestli mě přestanou sužovat zdravotní lapálije…[/quote] Děkuji, ničeho se neboj, dáš se brzy zdravotně dohromady. Těším se, že nám všem příští rok budeš těžce šlapat na paty.

avatar

Břeclav

Celkem 4896 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:41:12 (2007)
maraton: 3:54:24 (2007)

prudeath muž 03.06.2008 08:40:32

[quote=Aldaman]pru­death: ale po prvním kole běhu jsi nebyl poslední nebo jo? Já se dostal na poslední pozici až ve druhém kole běhu. Na kole jsem v druhém okruhu za Litovlí ( za podjezdem dálnice), někoho předjížděl, a jen tak jsem prohodil, že to máme do cíle ještě daleko byl jsi to ty?[/quote] ahoj, nebyl jsem po prvním kole poslední, vím, že za mnou bylo ještě cca 6 borců – síla ještě byla ale chuť ne :(

avatar

Praha

Celkem 6561 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:19 (2010)
půlmaraton: 1:19:57 (2011)
maraton: 2:46:06 (2011)

zombice muž 03.06.2008 12:37:09

taky musim se zpozdenim vsem prezivsim pogratulovat, podle popisu jste to vetsinou zvladli suprove navzdory tomu pocasi.. tesim se az se s vami potkam na nejake jine akci :)

avatar

Přerov

Celkem 9773 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:32 (2007)
půlmaraton: 1:33:04 (2012)
maraton: 3:49:59 (2011)

Aldaman muž 03.06.2008 13:48:04

Luckyboy: příští rok se na startu určitě objěvíš :). zombice: s tím suprově to myslíš i mě :D. prudeath: škoda :)

Nalezené položky: 187 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.