Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Napadení při běhu

Napadení při běhu

Nalezené položky: 65 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Strakosh muž 31.05.2008 21:21:49

Už vás někdo při běhu napadl ? Ať už verbálně, nebo přímo fyzicky ? Na mě občas někdo pořvává z projíždějících aut a dneska už to vypadalo na konfrontaci, nakonec k ničemu nedošlo, ale rozhodilo mě to. Sice běhám ozbrojený, ale i tak je to nepříjemné, na nějakou dobu změním trasu …

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 01.06.2008 09:44:08

To, že běžce ostatní napadají slovně je, dalo by se říct, celkem normální… Ale to je podobné ať běžím nebo jedu na kole. Ale z vyprávění znám historku, kdy si na známého při tréninku někdo vyskakoval. Tak on zastavil, slezl z kola, řekl „Pojď si pro jednu,“ nějaké dva blbečky zmlátil a pokračoval v tréninku… :) Ale u toho jsem nebyl, tak nevím. Já sám se prát neumím, tak radši na poznámky nereaguji…

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Brno

Celkem 20390,9 km
Minulý měsíc 131,9 km
10 km: 0:42:31 (2011)
půlmaraton: 1:38:10 (2010)
maraton: 3:56:28 (2011)

hugo muž 02.06.2008 05:36:07

No, s napadením jsme se zatím nesetkal a celkem mě překvapuje, že to považujete za normální. To je u nás fakt tolik magorů, kterým vadí běžci?

Motto: „Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“ Antoine de Saint-Exupéry
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 02.06.2008 10:48:19

S fyzickým napadením jsem se ještě nesetkal, ale co jsem si už musel vyslechnout..... Klasika jsou puberťáci na kolech, kteří krouží kolem běžce (v uctivé vzdálenosti) a vysmívají se. Sám se divím, že jsem ještě nikdy neztratil nervy natolik, že bych někoho sám fyzicky napadl. Jednou asi bohužel míra trpělivosti přetéct musí. A těch magorů, kterým vadí běžci je opravdu mnoho (Ostravsko)

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

Brno

Celkem 20390,9 km
Minulý měsíc 131,9 km
10 km: 0:42:31 (2011)
půlmaraton: 1:38:10 (2010)
maraton: 3:56:28 (2011)

hugo muž 02.06.2008 11:51:48

Já osobně jsem se setkal jen párkrát s posměšky, ale nikdy to nevypadalo, že by mě chtěl někdo napadnout. Hlavně mi vůbec není jasné proč by měl někdo napadat běžce (třeba to co popisuje Mato). Doufám, že toto nebudu muset nikdy řešit.

Motto: „Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“ Antoine de Saint-Exupéry
avatar

Beroun

Alena žena 02.06.2008 12:17:38

To co popisuje Mapo je vážně už moc. Já díky časové vytíženosti nemůžu už běhat večer nebo odpoledne, takže chodím velmi brzy ráno a musím říct, že z tohoto úhlu pohledu je to pohoda. Puboši a spol. ještě spí, takže jediní, s kým se tak můžu dohádat jsou zajíci, korptve nebo srnky, které vyplaším… Když jsem běhávala odpoledne, opravdu člověk zjišťoval, co je kolem dokola za různé týpky… Někdy jsem se vracela dost rozhozená, ale neodradili mě nikdy.

avatar

Čelákovice

Renda muž 02.06.2008 13:03:34

Ja mam takove zkusenosti dve. Jednu dobu jsem pri treninku casto potkaval takovyho polovozralyho nerudnyho dedka na kole, kterej byl vzdycky celej rudej, kdyz me musel objizdet (bezel jsem pri leve strane silnice) a pekne mi nadaval. Tak jsem ho vzdycky taky pocastoval nejakou pripominkou k veci a byl klid. Ted uz ho nepotkavam. Bud dostal infarkt, nebo spadnul do Labe a je od nej klid. Druha a podle me o hodne horsi vec je chovani nekterejch typku za volantem, ktery vas proste neobjedou a neuhnou ani o cm. Takze uz se mi nekolikrat stalo, ze jsem skakal do skarpy. Jednu dobu jsem nosil v ruce kus takovy vetsi travy a jak jeli nepekne kolem me, tak jsem jim tim brnknul o auto. Na aute to zadnou skodu nezanechalo, ale videt obcas ty vyjevence stalo za to. Pak jsem se na to vyprdnul, protoze bych se musel ubrnkat a radsi jsem minimalizoval silnicni useky. S blbcema proste nepohnes. :-)

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 02.06.2008 13:18:46

Na kole mam konflikt prakticky kazdy tyden. A zda se mi, ze s prichodem leta tech magoru-ridicu hodne pribilo. Vrcholem bylo, kdyz jsem se u Berounky na inline ztezce malem srazil s autem, ktery jsem tam opravdu necekal, nadavek z obou stran padlo hodne…

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 02.06.2008 23:58:47

Jak tak pročítám toto vlákno tak jen kroutím hlavou. Za těch 5 let, co běhám se mi stalo pouze asi dvakrát, že na můj běh někdo reagoval. Jednou na mě volali nějací opilí fanoušci, vracející se z fotbalu a nedávno na mě pohvizdovali nějací přiopálení mladíci (ale abych nebyl vztahovačný, nemohu na 100% tvrdit, že to bylo na mě). Toť vše, a že lidí potkávám při běhu relativně celkem dost. Vlastně – vloni se mi přihodila humorná věc. Bylo to na Islandu, kde jsem byl na dovolené. Nedalo mi to a dvakrát jsem během týdenního pobytu na tomto ostrově vyběhl. Při jednom z těchto dvou výběhů jsem běžel po tamní okružní silnici, která vede okolo celého ostrova a je jakousi obdobou naší D1, pochopitelně ve zcela jiné frekvenci provozu. Běžel jsem okolo 22:00h, ale v létě je zde polární den a je vidět celou noc, takže v tomto směru nebylo co řešit. Protože bylo na můj vkus zima cca (4°C), měl jsem na sobě lehkou sportovní soupravu a na hlavě zimní čepici. Během 70-ti minutového běhu mě minula tři auta. Jedno projelo normálně. To druhé zastavilo a řidič se ptal, jestli něco nepotřebuji, nebo nechci někam svést. Po chvíli jelo třetí. Kus mě předjelo, pak se z okénka vyklonil chlapík, v ruce fotoaparát, namířil ho na mě a vyfotil mě. Poté odjel. Holt – jiný kraj, jiný mrav. :) Ale na druhou stranu si říkám, že je lepší být stokrát vyfocený, než jednou politý.

avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 03.06.2008 08:22:56

Já taky koukám jako blázen. U mě doma to je úplně bez debaty… tam mi spíš lidi vyjadřují podporu.. ale je to na (téměř) vesnici, kde zná každý každého. Tak to je o něčem jiném.

Jediný konflikt jsem měl jednou za tmy.. seřval mě řidič Avie, že jestli chci přijít o život ať dál běhám bez baterky. A musel jsem mu dát za pravdu. Od té doby běhám jedině se světlem.

Ze svých služebních cest mám v podstatě svoje trasy po celé republice (namátkou Uherské Hradiště, Hodonín, Brno, Jičín, …). Nikdy jsem se nesetkal s nějakou agresí vůči mě. Tak asi (a snad) jsou zdejší špatné zkušenosti z kraje Gausovy křivky.

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.06.2008 08:48:02

Za tych viac ako 14 rokov behania som mal utokov na seba niekolko. Zo dva razy ma nahanala banda skinov iduca na futbal. Vtedy som naozaj bezal ako o zivot, lebo ich bolo hodne a vybehli na mna z dvoch ulic. Asi si chceli buchnut do mladika s prefarbenymi farebnymi vlasmi (no, kazdy sme raz boli pubertakmi). Najvytrvalejsieho som sa striasol asi po kilometri, ked som sa blizil k nasej partii, kde sme mali stretnutie na trening. Pochopil, ze proti siestim nemal sancu, tak zdrhol za svojou, cca 20 clennou, bandou. Niekolkokrat som mal potycku s nerudnymi majitelmi psov, ktori ma napadli (obcas pokusali) a par krat to skoncilo aj pri posacovani a fackach. Kedze som mensej postavy, tak taketo vyustenie pre mna nic neriesi a mozem iba stratit. Som toho nazoru, ze uz clovek musi pouzit silu, tak to ma spravit tak, aby mu to ten druhy uz nemohol vratit. Pri slovnych potyckach a nejakom tom policku, vsak nemozno protistranu zlozit na zem tvrdym a dobre mierenym kopancom, ci za pomoci spreja. Tak si radsej z par krokov zanadavam. Z bicykla vsak mam dobru prihodu, kde som sam nebol ucastnikom, dobre som sa vsak zabavil. Na treningy na ceste draharov a duatlonistov chodievali aj sprinteri, co su, ako vsetci vedia, chlapi ako hory (cca 100kg, samy sval). V cyklistickom drese vsak vacsina ludi vypada drobnejsie, najma v posede za riaditkami. Skoro kazdy trening sa nasiel nejaky blbec na aute, co si zo zadu narazil niekoho a posunul ho v smere jazdy, ci don strajchol pri predbiehani. Raz zo zadu nabral takehoto sprintera, ale este tesne pred vyjazdom z mesta a otvoril si okno a nieco sproste na neho vykrikoval pri predchadzani. Mily sprinter roztocil nohy a na poslednom semafore uz pri druzstve si prekluckoval k tomuto soferovi, ktory mal stale otvorene okno a jednu mu riadne ubalil rovno do nosa. Chlapik otraseny vyskocil z auta, krv mu crcala z nosa a rozbehol sa za nim na druhu stranu vozovky, kam medzi tym sprinter zamieril. On si tam zlozil bicykel a dalsich par mu pridal. Potom dosiel k jeho autu, vybral mu kluce zo zapalovania a hodil ich dost daleko do travy vedla cesty. Potom sa dalej pokracovalo v jazde. Pri navrate (asi o 2 a pol hodiny) bolo to iste auto na krajnici a mily sofer si stale hladal kluciky (mozno aj svoje zuby). Viete, ze mi ho vobec nebolo luto?

avatar

Beroun

Alena žena 03.06.2008 09:11:30

Mato, tak to mě pobavilo :-))) Kéž bychom takto pohotoví byli všichni. Mě ty nejlepší nápady na to, jak jsem měla regaovat dochází asi s hodinovým zpožděním – bohužel. :-))))))))))))))))))

avatar

Celkem 3208 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:07 (2007)
půlmaraton: 1:48:00 (2007)
maraton: 3:51:21 (2007)

Šnek muž 03.06.2008 09:37:00

S hulvátskými řidiči mívám někdy také problémy, ale přesto se mi reakce Matova sprintera nezdá adekvátní. Kdyby byli takhle „pohotoví“ všichni – pěkně děkuju.

Motto: Poslouchej své tělo http://behyaostatni.blog.cz/
avatar

Beroun

Alena žena 03.06.2008 10:00:45

Pokud řidič z auta zezadu nabere cyklistu ze srandy, vážně ho ohrožuje na životě… Takže klíčky v řece si zaslouží… Když má čas na blbý žertíky, ať stojí u pangejtu. A to se mu ještě nic nestalo. Vraždila bych, když vidím, že se mi ani o cenťák neuhnou a přiznám se, že vždycky toužím mít v ruce cihlu. Ale běhejte s ní :-))))) A tady šlo navíc ještě o úmyslné napadání a vysmívání.

avatar

Třinec

Celkem 2867,3 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:58:23 (2008)
maraton: 4:31:54 (2008)

pavlinap žena 03.06.2008 10:13:46

Ono na tom kole je někdy třeba podívat se na situaci i z hlediska šoféra. Ačkoli běhám, jezdím na kole i bruslích, někdy opravdu zuřím za volantem, když jede skupinka cyklistů, vedle sebe 2–3, cesta úzká… Jinak musím souhlasit s minusakem a pohledem na Ostravsko, je to jak ve filmu Vrať se do hrobu, když už V8m není dvacet, puberťáci na Vás pokřikují, babička s dětmi v lese skanduje a řve, až srnky utíkají (děti mlčky postávají), no a „dědoušci“ jsou kapitolou samou o sobě…Už mi u studánky nabízeli i slivovici…

Motto: Never Say Never
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 03.06.2008 10:21:26

Vies Snek, ten chlap v aute, co ho nabral zo zadu ho mohol pri troske mensej balansovacej schopnosti cyklistu lahko zabit. Stacilo, aby sa mu zvrtli riaditka a skoncil by pod jeho kolesami, alebo cela skupina, kedze sa islo v zavese. Naviac sa nejednalo o malu uzku okresku a grupa bola hodne disciplinovana a maximalne vo dvojiciach, takze nikomu nemohla zavadzat. Skratka islo o vadne pobavenie sa dementa v aute. Podla mna ten rozbity nos a zahodene kluce boli len malym trestom za pokus o tazke ublizenie na zdravi s nasledkom smrti (pripadne sa do kvalifikovat aj na pokus o vrazdu a verejne ohrozenie). Na druhu stranu, ten sprinter bol riadne nasypany a mal velmi kratky vybusny knot. Kedze viem, aky to je chlap, tak toho vodica mohol zlym uderom aj zabit. Tuto prihodu som uviedol skor na pobavenie, ako priklad na riesenie problemov. Mozem vsak garantovat, ze ten vodic sa uz asi nikoho nepokusil narazit, ba dokonca na nikoho uz asi ani nevykrikoval. Mna tiez nejeden raz naremplovali idioti za volantom a maximalne sa mi tak podarilo hodit po nich hustilku ked ma predbiehali. Samozrejme, ze mi ju potom niekto hned presiel a znicil skor nez som sa pre nu stihol vratit :)

avatar

Sokolov

Celkem 13617 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:52 (2004)
půlmaraton: 1:31:48 (2004)
maraton: 3:37:28 (2004)

koyama muž 03.06.2008 11:11:58

[quote=mapo]Jen člověk musí být připraven, že občas narazí na nějakého „blbce“.[/quote] S těmi bývá srážka nejhorší, ale naštěstí jich, alespoň podle mých zkušeností, není moc.

A na puberťáky mi dost často stačí říct: „Pojď si to dát se mnou. Už poběžím jen 15 kilometrů.“ Většinou jim sklapne. :)

Motto: Kdo se odváží, zvítězí.
avatar

Raškovice okr. FM

Celkem 7705 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:18 (2010)
půlmaraton: 1:29:55 (2011)
maraton: 3:17:01 (2010)

minusak muž 04.06.2008 07:24:00

Z cyklistických vyjížděk mám taky dvě epizody. Jednu směšnou, kdy se přel řidíč náklaďáku se skupinou cyklistů o to, kdože to měl mít přednost na velmi úzkém mostku, na který přijela skupina cyklistů z jedné strany a široký náklaďák z druhé současně. Pohled na řidiče, jak prchá zpět do kabiny a zamyká se nikdy nezapomenu. Nikomu se při tom nic vážného nestalo, takže úsměv. Druhá příhoda byla trochu jiná. Skupina zběhlých cyklistů je vždy v tom tvaru, že jedou dva vedle sebe, protože neustále někdo odstupuje z čela a střídá. Nejde jet pět kilometrů ve stejném pořadí za sebou,že. Na uzší cestě z hustějším provozem a zatáčkami (Šance-Staré Hamry)neměla řidička auta odvahu skupinu předjet a trochu ztratila nervy. Na rovném a širším úseku se pak „pomstila“. Předjela těsně před skupinu , šup ke kraji a brzda. Samozřejmě, že proti brzdě auta neměli kluci žádnou šanci. Bohužel někteří měli 14 dní před MČR hobby jezdců a místo toho sádry apod. Sám nevím, jak to tenkrát u soudu dopadlo.

Motto: Komu není shůry dáno, v Apatyce nekoupí
avatar

bugik žena 28.06.2008 14:43:26

Teda to je des! Ja potkavam pri behu hodne lidi, vetsina z nich na me nereaguje, ale nekteri se usmeji a ochotne uhybaji z pesinky. Nikdy me nikdo ani slovne nenapadl a do dneska me ani nenapadlo, ze by mohl – proc by to taky delal… A s bezci (mimo nekterych nafoukanych slecinek) se casto zdravim nebo na sebe alespon mavnem a usmejem se. K astmatickemu spreji pridam da ledvinky jeste asi ten peprovy, kdyz to tak ctu :rolleyes:

avatar

Praha 4 - Modřany

Celkem 1512 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:07 (2009)
půlmaraton: 1:47:50 (2009)

drakor muž 01.07.2008 15:51:45

Doufám, že ten astmatický spray je od toho pepřáku dobře rozpoznatelný… asi by bylo dost maso si to splést.

S lidmi většinou problém nemám, běhám většinou brzo ráno a to většina individuí spí, jak už tu někdo zmínil. Pokud jdu odpoledne tak je spíše problém v lesoparku obíhat pavučiny vodítek kolem klábosivších babiček, ale to se dá zvládnout.

Jednou minulé léto jsem byl na chatě u rodičů v Plzni a šel jsem běhat a musel jsem i po silnici, tam mě v protisměru minul starší americký džíp a za mnou najednou zastavil. Nějakej postarší pupkáč na mi začal nadávat do blbců atd. Tak jsem se zastavil otočil se a volně se rozběhl za ním. Zakvílela kola a pukáč zdrhal :-) , a to jsem si s ním chtěl jen popovídat co že to má na srdci :-)

Motto: „Když se nejvíc chce, tak to nejmíň jde.“ [i]Johann Wolfgang von Goethe[/i]
avatar

Třebíč

Celkem 90 km
Minulý měsíc 0 km

Raisen žena 08.07.2008 16:03:59

Teda nestačím se divit, když si to pročítám. Já jsem naštěstí ještě problém neměla, asi je to tím, že běhám vždy ráno, když lidi ještě spí :)

Motto: Neříkej, že to nejde. Řekni rovnou, že se ti nechce.
avatar

Hlávka muž 09.07.2008 21:54:35

Jak se tak tím pročítám, nemohu než se přidat a rozkrýt svou filozofii vůči pejskařům. Po dlouhých letech co běhám jsem se dopracoval k názoru, že tuto skupinu je potřeba si vychovat a tak vždy když si odchytí svého čtyřnohého miláčka a drží ho – neopomenu jim poděkovat. Dost často mě pobaví jejich výraz a protože mám nohy a ruce pořád nepokousané tak si fandím, že se mi to snad i daří. Hodně kilometrů ve zdraví ať je frčíte po svých nebo na kole.

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 09.07.2008 22:14:32

[quote=Hlávka]Jak se tak tím pročítám, nemohu než se přidat a rozkrýt svou filozofii vůči pejskařům. Po dlouhých letech co běhám jsem se dopracoval k názoru, že tuto skupinu je potřeba si vychovat a tak vždy když si odchytí svého čtyřnohého miláčka a drží ho – neopomenu jim poděkovat. Dost často mě pobaví jejich výraz a protože mám nohy a ruce pořád nepokousané tak si fandím, že se mi to snad i daří. Hodně kilometrů ve zdraví ať je frčíte po svých nebo na kole.[/quote] Ale těch, co drží ty své miláčky, je tak málo, že jim pravidelně děkuji taky. Ale to jsou ti slušní, jejichž pes by mě pravděpodobně ani nekusl! I když, kdo ví.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

BOSÁ NOHA muž 04.08.2009 19:44:35

Napadení při běhu člověkem jsem zatím řešit nemusel,protože běhám v lese kde většinou není ani živáčka a je jedno v kterou denní dobu.O co horší je narazit na divoké prase kdy se z poklidného běhu rázem stává sprint o život a záchranou je první nejbližší strom.

avatar

Plzen

berunk žena 15.08.2009 08:58:11

Tak to jste mne taky překvapili,že si můžu koledovat i o napadení,či posměšky…běhám v borském parku,což je v Plzni hojně využívané místo běžci,i školními třídami na tělocvik,ale i fetáky a bezdomovci…když jsem začínala s během před lety,byla zrovna Olympiáda v Aténách..a dva bezdomovci,co tam sedávali denně na jedné lavičce,na mne řvali první den-„Hele vole,Atéény!“,ale postupně začli být celkem milí a vychovaně mne už zdravili zdálky,když jsem zae někdy běžela kolem…a jednou mi dokonce zdravili i ve městě,kde jsme se náhodou potkali,a oni mne poznali:o)) Běhávala jsem i v Rakousku,kde jsem dělala s přestávkou skoro2roky,a musím říci,že jsoz to dost sportovní a milí lidé…v Innsbruc­ku,kde jsem byla ted naposledy město zhotovilo spousty běžeckých tras,vedoucí městem,byly označeny startem a cílem,a každý kilometr byl odměřen…člověk si mohl denně vybrat trasu jakou zkusí..a všichni se zdravili..mini­málně50%běžců,jež jsem potkala,tak určitě…a když jsem dělala v menším městečku,spíš větší vesnice to byla,tak tam se zdravil úplně každý s každým..bylo milé,když se na Vás ráno v6usmívalo a zdravilo tolik lidí,ufuněných,u­pocených,ale v perfektní náladě.v endor­finovém opojení:o))

avatar

Cernosice

Celkem 6249 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:40 (2008)
půlmaraton: 1:31:57 (2008)

MasterJohn muž 15.08.2009 09:45:21

V Rakousku se sice perfektne trenuje ale na blbce narazis vsude. Sice se moje prihoda tyka behu na lyzich ne behu, ale lidskou blbost to ukazuje perfektne. Jezdim do Ramsau am Dachstein pravidelne, vetsinou jeste v rijnu na ledovec, ale temer pred dvema lety jsme tam byli na Silvestra. Jsou tam krasne upravene stopy, kazdym smerem dvoje na predjizdeni. No a tak si bezim klasiku a prede mnou se produciruji nejake dve osoby, kazda v jedne stope, hezky vedle sebe, co noha nohu mine. Parkrat jsem na ne houknul at uhnou, vubec to s nimi nehlo, tak jsem je musel predjet mimo stopu ( vzdycky tam je uvalcovany pevny zaklad, ktery presehuje sirkou bezecke stopy a da se tam vejit). No a predjizdeni se uplne nepovedlo a milou osobu jsem naplocho placnul hulkou pres nohu a zadek. Tak se omluvim, byli to manzele, trefil jsem pani. Nejenze mne jeji manzel malem majznul hulkou taky a vynadal mi do idiotu, ale jeste na mne zavolal policii. Ti sice kroutili hlavami, ale sepsat to museli. Z pana se vyklubal profesor na jedne lekarske univerzite s velkym egem no a zaver je takovy, ze na mne kvuli tomu podali trestni oznameni a obcanskopravni zalobu o 1750 euro. No trestni uz jsem vyhral :) obcan se zatim tahne, protoze protistrana nemuze zvladnout fakt, ze vsechny lekarske posudky hodnoti zraneni zjednodusene receno na 450 eur max, plus je tam zjevna spoluvina… Takze na blbce narazite vsude, v Cechach hrozi ze Vam nekdo vynada a jednu vrazi, v Rakousku na Vas idiot zavola policii… :) Jiny kraj jiny mrav, ale blbci jsou vsude .

avatar

Praha

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km

Tealady žena 06.01.2010 13:21:49

Jednou se mi stalo, že jsem běžela po lesní cestě a proti mně vyjelo auto plné chlapů, zahraničních dělníků z nedaleké stavby. Projelo a vzápětí duplo na brzdy. Já to okamžitě ohla do lesa a takhle rychle jsem nikdy do kopce nesprintovala. Schovala jsem se a čekala, co se bude dít. Auto se zase rozjelo a odjelo. Od té doby bez nože a mobilu běhat nechodím.

avatar

Ústí nad Labem

Kostěj muž 09.02.2010 17:45:50

[quote=Tealady]Jed­nou se mi stalo, že jsem běžela po lesní cestě a proti mně vyjelo auto plné chlapů, zahraničních dělníků z nedaleké stavby. Projelo a vzápětí duplo na brzdy. Já to okamžitě ohla do lesa a takhle rychle jsem nikdy do kopce nesprintovala. Schovala jsem se a čekala, co se bude dít. Auto se zase rozjelo a odjelo. Od té doby bez nože a mobilu běhat nechodím.[/quote] Mobil je dobrej, ten můžeš po někom aspoň hodit, ale co s tou kudlou. Počítám, že ty ukrajinci by tě schlamstli i s ní.

Motto: kostejuv.blogspot.cz
avatar

Čelákovice

Celkem 22125,06 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:50 (2011)
půlmaraton: 1:32:39 (2011)
maraton: 3:23:50 (2011)

Láďa S. muž 09.02.2010 19:05:00

[quote=Kostěj][qu­ote=Tealady]Jed­nou se mi stalo, že jsem běžela po lesní cestě a proti mně vyjelo auto plné chlapů, zahraničních dělníků z nedaleké stavby. Projelo a vzápětí duplo na brzdy. Já to okamžitě ohla do lesa a takhle rychle jsem nikdy do kopce nesprintovala. Schovala jsem se a čekala, co se bude dít. Auto se zase rozjelo a odjelo. Od té doby bez nože a mobilu běhat nechodím.[/quote] Mobil je dobrej, ten můžeš po někom aspoň hodit, ale co s tou kudlou. Počítám, že ty ukrajinci by tě schlamstli i s ní.[/quote] ó fretná chrochtobúznosti, kde jsi četl něco o Ukrajincích??

Motto: Teprve se zabíhám...
avatar

Ústí nad Labem

Kostěj muž 09.02.2010 23:19:19

[quote=Láďa S.][quote=Kos­těj][quote=Te­alady]Jednou se mi stalo, že jsem běžela po lesní cestě a proti mně vyjelo auto plné chlapů, zahraničních dělníků z nedaleké stavby. Projelo a vzápětí duplo na brzdy. Já to okamžitě ohla do lesa a takhle rychle jsem nikdy do kopce nesprintovala. Schovala jsem se a čekala, co se bude dít. Auto se zase rozjelo a odjelo. Od té doby bez nože a mobilu běhat nechodím.[/quote] Mobil je dobrej, ten můžeš po někom aspoň hodit, ale co s tou kudlou. Počítám, že ty ukrajinci by tě schlamstli i s ní.[/quote] ó fretná chrochtobúznosti, kde jsi četl něco o Ukrajincích??[/qu­ote] Začalo to jako celkem dobrá vogonská poezie…:-) Čti dobře: „zahraniční dělníci.. ..z nedaleké stavby..“ člověče, ty vůbec nevíš, kam se točí tohle spirální rameno oriona:-)

Motto: kostejuv.blogspot.cz
Nalezené položky: 65 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.