Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Adidas ClimaCool

Adidas ClimaCool

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 20.02.2006 10:06:01

Tak jsem včera koupil boty Adidas ClimaCool za 1150,– v Tescu Letňany, rohový krámek vedle lékárny (sleva z 3.890). Jsou to lehké, podle mě polozávodní boty, ale ještě jsem je neprověřil. Mají větrání i zespoda a večer bylo ještě místy dost louží. Na noze ale sedí dobře – jinak bych je nekupoval :-). Ruderer ve vedlejším tématu kritizoval Adidas za kvalitu – já jeho názor nesdílím a nevím v čem je problém. Dá se říct, že teď na ně přestupuju z jiných značek, které mi tak nesedly.

avatar

Hodonín

hyneek muž 20.02.2006 13:34:03

[quote=petrp]Tak jsem včera koupil boty Adidas ClimaCool za 1150,– v Tescu Letňany, rohový krámek vedle lékárny (sleva z 3.890). Jsou to lehké, podle mě polozávodní boty, ale ještě jsem je neprověřil. Mají větrání i zespoda a večer bylo ještě místy dost louží. Na noze ale sedí dobře – jinak bych je nekupoval :-). Ruderer ve vedlejším tématu kritizoval Adidas za kvalitu – já jeho názor nesdílím a nevím v čem je problém. Dá se říct, že teď na ně přestupuju z jiných značek, které mi tak nesedly.[/quote] Adidas mě sere. Za půl roku napiš, jak vypadajů. Já jsem měl Adidas Focal 3 a za dva měsíce byly nehorázně dobité a musel jsem lepit žraloka.

avatar

Praha

Celkem 17405 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:54 (2007)
půlmaraton: 1:29:59 (2007)
maraton: 3:16:40 (2007)

PetrS muž 20.02.2006 14:31:04

Hynku, nemohl by jsi se prosím vyjadřovat bez vulgarismů ? Toto forum čte i synek. Ne že by ty slova neznal, ale myslím, že je používáš zbytečně. Tvá nelibost se dá vyjádřit i jinak.

Díky

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.