Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Zhubnu?

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Amatyl78 muž 20.07.2008 21:28:28

Je mi 30, od osmnacti let jsem nijak nesportoval, nejsem vylozene tlustej, ale tuk se na me hromadi a jak se spomaluje metabolismus, dochazi mi i trpelivost s timhle stavem. Od 1. cervence beham denne tak hodinu, hodinu a pul, porad stejne tempo, tep podle sportesteru 150–160. Za jak dlouho ucitim a uvidim nejake zlepseni? A abych nemluvil jen o faldach, tak me zajima i jestli budu dejme tomu po dvou mesicich tehle „pripravy“ schopny bezet nejaky hobby zavod tak, abych si neudelal ostudu? Za veskere rady a pripominky diky. :-)

avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 20.07.2008 22:07:21

U mě přišlo viditelné zlepšení po 2–3 měsících. Ale určitě netrénuj stále stejný tempo a vzdálenost – jednou týdně si zaběhej pár kratších úseku výrazně rychleji. Uvidíš co to udělá s rychlostí běhu vytrvalostního!

avatar

Kopřivnice

Celkem 1765 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:45 (2009)
půlmaraton: 1:43:50 (2009)

Darebak muž 20.07.2008 22:32:07

Tys zacal tento mesic sportovat a hned behas pres hodinu denne? Jestli ti muzu dat jednu radu, tak uber! Telo urcite neni na takovy napor zvykle a i kdyz se momentalne citis fit, urcite si koledujes o nejake zraneni. Jinak ve sportu vytrvej, urcite ti to pomuze a budes se citit lip.

Pokud jde o ten hobby zavod, i kdybys dobehl posledni, proc by to mela byt ostuda?? Je fajn, ze se dokazes do neceho pustit, takovy clovek si zaslouzi obdiv at dobehne jakkoli ;)

Motto: Videli jste ho jasne? Prohledli jste si jeho tvar? Zahledli jste ho v pruvodu? Nerekl bych. Mohl jsem byt kymkoli..
avatar

Česká Lípa

Celkem 299 km
Minulý měsíc 0 km

Komik1000 muž 21.07.2008 07:56:41

To s tou vysokou záťěží je pravda, chtěl jsem na to taky upozornit. Dopřej si i jiné sporty a regenerační odpočinek!

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.