Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Ciclisport CP41 a nepresnosť

Ciclisport CP41 a nepresnosť

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Duracell muž 01.09.2008 17:48:50

Čaute,

prosím Vás o vysvetlenie a radu. Mám Sportester Ciclosport CP41. Pri tréningu mi neukazuje správne tepovú frekvenciu. Bežím si rovnomerným tempom ca 140 – 152 pulzov ( zámerne píšem také veľké rozpätie ) a sportester mi hádže aj príliš vysoké hodnoty napr. 165, 170, 185 atď., ale aj príliš nízke napr. 112, 120 atď. Ukáže aj správne, ale väčšinou to behá hocijako hore – dole. Hrudný pás je spárovaný pár minút pred tréningom. Baterky čerstvo vymenené. Kde môže byť problém?

Ďakujem s pozdravom Duracell

avatar

Laďa 02.09.2008 07:34:45

Mate dostatečně utažený hrudní pás, pokud je příliš volny může to dělat. Jinak baterky i když píšete že jsou čerstvě vyměněné, ale?? Rušení od jiných zařízení, ale tam by spíš neukazoval vůbec.

avatar

Duracell muž 02.09.2008 12:28:26

Pás mám dostatočne pritiahnutý. Rušenie nepripadá do úvahy, keďže sa okolo mňa ca 30 metrov sa nenachádza nikto. Netvrdím, že baterky sú na maximum – nemám čím zmerať – ale na spoľahlivé fungovanie by mali stačiť.

Včera som si meral puls doma ( cca 3 hodiny ) v kľudovom stave a fungovalo to tak presne – bez šialených výkyvov.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 02.09.2008 13:10:03

zkus si potřít před tréninkem elektrody pásu nějakým vodivým gelem. Pokud Ti ale pás v klidu měří dobře a v pohybu blbě, tipnul bych také na malé utažení, případně špatné umístění.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.