Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Smržovský Wood Cross maratón

Smržovský Wood Cross maratón

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 07.09.2008 07:42:17

Byl jsem včera na Smržovském Wood Cross maratónu ve Smržovce. Jel jsem tam s tím, že nemám naběháno a bude to spíš takový test. Je to okruhový závod, kde jeden okruh měří 2km a nějaké drobné a první polovina okruhu je skoro pořád z kopce a druhá do kopce. Ale není to tak hrozné, jak by se mohlo zdát při čtení údaje 42km/900m. Běží se to v takovém lesíku, takže nesvítí sluníčko a jen kousek je po silnici, ale to je zase po rovině a kousek před občerstvovačkou. Je tam rodinná atmosféra (ve čtvrt, půl a celém maratónu závodilo celkem asi 20 běžců). Jediná zrada jsou někde pod zemí schované dráty a tedy tepovka 216 a podobně. :-)

Uběhl jsem 30km a kolena už se hlasitě ozývala a protože jsem se nechtěl zničit na další týden, tak jsem to zabalil. Bylo to moje první DNF, ale celkově jsem moc spokojený a za rok bych s tam zase rád podíval. Jen pro info – traťový rekord je 3:39. :)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.