Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Marathon Mnichov - 12.10.

Marathon Mnichov - 12.10.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

PRIM muž 24.09.2008 19:01:00

Zajímalo by mne, zda tu má někdo podobný úmysl jako já jít marathon v Mnichově. Koná se 12.10. Chtěl bych ho běžet, ale zatím nemám vůbec představu o tom, kde složit krovky na noc ze soboty na neděli. Nevíte někdo o něčem vhodném, co by mě nezriunovalo? Nemám velké nároky, klidně si hodím někde spacák.

Pak jsem se chtěl optat, zda jste se někdo probíral registrační procedurou? Vypadá to, jako že si do startovného automaticky zahrnují cenu trika (to si totiž pořadatelé cení na 29 Euro – tedy přesně částku, která je rozdílem), protože jinak si nedokáži vysvětlit proč mají ve výsledku sumu 94 Eur, a to je záloha na čip splatná až na místě…

Samotné startovné mají 65 Eur.

Jestli máte někdo jakoukoliv informaci, která by mi mohla pomoci, případně byste měl někdo chuť se připojit, pište. Díky za reakce.

avatar

Chebsko

Celkem 6455 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (2012)
půlmaraton: 1:40:00 (2010)
maraton: 4:01:00 (2010)

R V M muž 29.07.2009 18:52:37

Ahoj, chytám se na svůj první maraton. Všechno zatím směřuju na Mnichov 2009. Ale přihlášen ještě nejsem, nechám to na září.. Zranění, lenost a tak můžou na mém rozhodnutí zapracovat… :-)

Co se týká startovného. neprošel jsem ještě celou procedurou registrace. V podmínkách ale je, že zapůjčení chipu je za 6 € a záloha na Chip je 25 €. Chápu to tak, že si zarezervujou pro registraci na tvojí kartě o 25 € více. V případě, že nevrátíš chip, bude tvůj a oni si těch 25 € z karty strhnou.

Asi tak, ale nejsem si úplně jistý, ale chápu to takhle.

Motto: http://RunningVillageMetrosexual.blogspot.com
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.