Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Jak to je ci bylo s kourenim

Jak to je ci bylo s kourenim

Nalezené položky: 45 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 08.09.2005 10:22:06

:)=)

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 08.09.2005 10:42:16

[quote=papaay­a]prestal jsem kourit v 03/2005, rikam si jak je to v pohode, ale kdyz obcas skolcim s kamosema na jedno, vidim, ze to zas tak v pohode neni. v beznem zivote uz kourit nemusim, ale k tomu pivu to je tezke …zatim se mi dari si tu krabku nekoupit (vim, ze jak bych si koupil jednu, bylo by to v haaji) a ani si nikonu o cigaro nerict, ale nervozni jsem obcas jak pes:). Prestane to nekdy? Uz se na to tesim, ze vyrazim na pivo a behem vecera na cigara ani nevzpomenu. Ted to radsi resim tak, ze na pivo nechodim – o to vic casu mi zbyva na behani (uz po dvou pivech podvecerem se mi stejne blbe vecer behalo), a jeste mam radost, ze mi neporoste ‚pivni bricho‘ :)). S kourenim jsem prestal chodit na pivo, zacal o to vic behat…az si manzelka rikala, co se to se mnou deje. jojo, krize ‚kristusovych let‘ je bajecna vec :))[/quote] ja mam zkusenosti takove… ze me ty choutky zacali prechazet cca po mesici. Jinak ale jednu pozitivni vec: „uz to bude jenom lepsi…“

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51576,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 08.09.2005 11:19:20

Když jsem přestal, byl jsem asi měsíc a půl na žvýkačkách a inhalačním náústku s nikotinem.

avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 08.09.2005 16:43:02

[quote=papaaya]… Prestane to nekdy? Uz se na to tesim, ze vyrazim na pivo a behem vecera na cigara ani nevzpomenu. Ted to radsi resim tak, ze na pivo nechodim – o to vic casu mi zbyva na behani (uz po dvou pivech podvecerem se mi stejne blbe vecer behalo), a jeste mam radost, ze mi neporoste ‚pivni bricho‘ :))[/quote] neboj … prestane … tohle byl muj pripad, chodil jsem na pivo, nebo na ryby ci na vandr, a to sla jedna od druhe. Klidne 2 krabicky za vecer. Pak jsem treba dva tri dny nekouril, ale jak jsem zasel na pivko, tak zase … nejdriv od nekoho vyskemrat jednu dve, ale pak mi to bylo blby a koupil jsem si krabku … no a pak dalsi … hruza … takze kdyz jsem prestal, tak to bylo pekne kruty, ale o to je lepsi zajit na pivo nekam do prirody, na zahradku nebo na nejakem letnim festu … preci jen, kdyz se „pri tom“ clovek hybe (nebo treba jit na pivo ke kuzelkam), tak tolik nesvrbi prsty. Myslel jsem si ze to uz nikdy nedokazu, ale casem to opravdu odezni a muzu jit do hospy klidne na celej vecer a koureni me nesvadi (spise se mi stale protivi) i kdyz se tim pivem spolecensky unavim. … takye VYDRZET !!! … ono to pujde.

Motto: Shadow
avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 08.09.2005 16:48:34

[quote=Jitka][qu­ote=Shadow]… proste diky hodne cestovani a profesionalnim zalezitostem se neda vzdy a vsude behat a diky tomu jsem az do nedavna mel velke vypadky.[/quote] Po vzoru své kamarádky, která je služebně pořád někde na cestách, jsem se naučila si tu běhací hromádku brát úplně všude s sebou. Vyplácí se to skvěle, zabiju vždy dvě mouchy jednou ranou (vlastně dokonce 3) – většinou je to tak, že vynechám jednu žranici anebo část žranice a jdu si zaběhat. Skoro vždycky mi to vyjde na nějakých 90 až 120 (!) minut běhání, zatímco ostatní účastníci akce se přežírají a o čemsi hovoří, ještě se mi nestalo, že bych tím o něco extra důležitýho přišla. A ještě si při tom prohlédnu kus nějakého města či jeho okolí, mám z těchhle běhů spoustu krásných zážitků…[/quote] Ja tu behaci hromadku take vzdycky beru sebou, ale ne vzdycky ji pouziju. Ono to je programem, ktery je zpravidla pekne nabity a krome toho oficialniho se nejlepsi znamosti nebo debaty delaji mimo ten oficialni. Takze pak uz je treba tma a to se mi nikam do neznama nechce. Ale kdyz se mi behem tydne co jsem pryc, podari vybehnout aspon dvakrat, tak to beru jako jako velke vitezstvi … a navic mate uplne pravdu, je to nadherny zpusob jak poznavat onu cizi zemi nebo mesto … mam takhle nastradany krasne behy po mnoha evropskych a americkych mestech … tak mohu jen doporucit.

Motto: Shadow
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 08.09.2005 20:22:47

[quote=running-observer]K tomu hubnutí: ono to fungovalo přirozeně: můj organizmus naprosto při běhu nesnášel jídlo v žaludku, takže jsem 5–7 hodin před během nesměl jíst a napít jsem se mohl nejpozději hodinu před během, jinak bylo zle. Po doběhnutí jsem doplnil tekutiny, takže na jídlo už nebylo pomyšlení a šel jsem spat. Je ale pravda, že se člověk nesmí najíst před těžkým rychlostním tréninkem nebo před závodem na kratší trať (řekněme do 15 km). To pak přijde píchání v boku a všechny možné jiné potíže…[/quote] Mám to stejné, ideální je, když vyběhnu ráno na lačno. Pokud vyrazím na celý den autem po Česku, nestíhám jíst (občas nějaká energet. tyčinka), ale hodně piju (aspoň 2 l). Přijdu odpoledne domů a vyrážím běhat, úplně v pohodě, ačkoliv jsem jedl pořádně někdy den předem. Běda, jak je závod na kratší trať (10km a méně) a jsem doma, tak občas obědvám (lehké jídlo bez masa), ale tělo to do závodu (třeba i po 5-ti hod.!) nestráví. Pak dopadnu jako naposledy v Krčském lese, že jsem musel poprvé v životě při běhu zastavit, jak mě šíleně píchalo v boku. Od té doby si slibuji zásadu, před jakýmkoliv závodem aspoň 8 hodin nejíst! Jednou jsem si dal asi 2 hod. před PIM 1/2 marathonem banán, a cítil jsem ho v krku snad celý závod. Z toho vyplývá jednoduchá zásada, jíst nebo nejíst stejně, jak je člověk zvyklý, závod, nezávod. Takže v pátek večer před Kladnem okolo 8hod., ráno pouze džus.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 15.09.2005 17:41:07

[quote=Spermop­hilus]Ale že mě uznali neschopným vojenské služby:)) a teď jim vystřihnu víc než kdejaký záklaďák:)) To mě fakt občas pobaví…:)[/quote] me u odvodu premlouvali jestli si nechci dojit k lekari a poradne si vysetrit nohy, ze je mam az tak ploche, ze bych mozna mohl dostat i modrou, protoze bych urcite nebyl schopen pochodovat. V te dobe jsem mel za sebou uz 70km Prcice, ale me to bylo jinak jedno, stejne jsem sel na VS tak jsem dostal odklad … a pak se to odkladalo dal a dal, az tu vojnu zrusili ;-)))

Motto: Shadow
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 15.09.2005 22:10:21

[quote=Shadow]V te dobe jsem mel za sebou uz 70km Prcice, ale me to bylo jinak jedno, stejne jsem sel na VS tak jsem dostal odklad … a pak se to odkladalo dal a dal, az tu vojnu zrusili ;-)))[/quote] Tak to jsi mně připomněl ten 70km pochod Praha-Kačerov do Prčic, co jsem šel těsně před vojnou dokonce snad v nějakých polobotkách. Jak mě hrozně bolely nohy, cestou zpět jsem snad nemohl ani stát, kam se na to hrabe marathon, jak já byl tenkrát zrychtovaný! Za pár měsíců na vojně jsem pro jistotu furt říkal, že už nemůžu, když mě moc honili v přijímači.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha

Celkem 481 km
Minulý měsíc 0 km

petrp muž 16.09.2005 08:45:45

[quote=Mirek Kostlivý]Od té doby si slibuji zásadu, před jakýmkoliv závodem aspoň 8 hodin nejíst![/quote] Mirku, neblbni, vždyť se úplně ztratíš před očima;)

avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51576,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 16.09.2005 09:01:59

[quote=petrp][qu­ote=Mirek Kostlivý]Od té doby si slibuji zásadu, před jakýmkoliv závodem aspoň 8 hodin nejíst![/quote] Mirku, neblbni, vždyť se úplně ztratíš před očima;)[/quote] Tak to má asi každý tělo jinak. Já nejíst 8 hod, nedoběhnul bych. V sobotu jsem si dal před Kladnem v 7:30 svojí obvyklou snídani, tedy směs ovoce, ovesných vloček, cornflakes, muesli a sojový lecitin, na závěr bílý jogurt jako špunt, k tomu meltu s mlékem. Během závodu 3 x carbosnack gel a nějaký ten kousek banánu vyválený v soli. V neděli před PIM Grand Prix ráno totéž, navíc jsem v 10:00 snědl dva banány a vypil energetický nápoj Kamikaze.

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 154892,3 km
Minulý měsíc 851 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 16.09.2005 13:35:40

[quote=Rosťa]Tak to má asi každý tělo jinak. Já nejíst 8 hod, nedoběhnul bych.[/quote] Včera jsem jedl ve 12 hodin knedlíky s omáčkou a masem a byl jsem rád, že se vyklusalo pár km a šlo si sednout na pivo, neboť to ve mě vše bublalo, plynatělo, nafukovalo atp. Opravdu to máme každý jiný, v tomto si vzájemně radit opravdu nemůžeme!

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Praha 4 - Krč

Celkem 3265 km
Minulý měsíc 0 km

Melounek žena 01.02.2006 19:48:01

Jak tak koukam, asi to mezi vetsinou z nas nebude aktualni, ale kdyby preci jen nekdo pochyboval, treba mu tohle pomuze: www.kurakovaplice.cz Jinak musim taky potvrdit, ze jako vyleceny kurak ten smrad ted vylozene nesnasim, pritel mi doma neveri, ze citim sousedy, jak kouri z okna.. a to mame okna nova a tesni opravdu dobre, ale asi ne dost dobre pro muj nos. Rano a vecer pred spanim me nic nemuze nastvat vic.. :/

avatar

Kule 01.02.2006 20:34:31

Melounku, ty stranky jsou vazne jenom pro silne povahy, zvlast mezi kuraky.

avatar

Doudleby nad Orlicí

Celkem 17409 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:00 (2007)
půlmaraton: 1:47:00 (2014)
maraton: 3:44:21 (2009)

Mira.B. muž 08.10.2006 07:19:46

[quote=Tucnak]Já jsem „čistej“ už 2,5 roku a strašně, ale opravdu strašně, mě ty cigára smrdí. Čímž tedy opodvídám zároveň i na otázku, zda mám někdy chuť. Nemám! ;-) A co jsem začal systematičteji běhat, přestal jsem i nějak zásadně pít (nepočítám pivo po večeři), takže recidiva třeba po pár pivech mi nehrozí. Byly samozřejmě období, kdy jsem si zapálit chtěl, ale kromě jednoho excesu těsně po skončení s kouřením, jsem se opravdu ubránil a nyní již nepotřebuji z tohoto směru nic.[/quote] Já přestal s kouřením v r. 1999 a jsem také na ostatní kuřáky čí dál tím více alergický, ale to asi každý, kdo někdy kouřil a pak s tím přestal.Chutě na cigaretu po těch sedmi letech již nepociťuji, jen někdy u piva si na tu cigaretu občas vzpomenu ale není to nic nutkavého.

avatar

Celkem 8176 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:34 (2008)
půlmaraton: 1:27:42 (2007)
maraton: 3:23:51 (2007)

lastboyscout muž 08.10.2006 10:55:32

[quote=Mira.B­.][quote=Tucnak]Já jsem „čistej“ už 2,5 roku a strašně, ale opravdu strašně, mě ty cigára smrdí. Čímž tedy opodvídám zároveň i na otázku, zda mám někdy chuť. Nemám! ;-) A co jsem začal systematičteji běhat, přestal jsem i nějak zásadně pít (nepočítám pivo po večeři), takže recidiva třeba po pár pivech mi nehrozí. Byly samozřejmě období, kdy jsem si zapálit chtěl, ale kromě jednoho excesu těsně po skončení s kouřením, jsem se opravdu ubránil a nyní již nepotřebuji z tohoto směru nic.[/quote] Já přestal s kouřením v r. 1999 a jsem také na ostatní kuřáky čí dál tím více alergický, ale to asi každý, kdo někdy kouřil a pak s tím přestal.Chutě na cigaretu po těch sedmi letech již nepociťuji, jen někdy u piva si na tu cigaretu občas vzpomenu ale není to nic nutkavého.[/quote] Tak to já jsem zas tolerantnější, alergický na kuřáky nejsem i když, přiznávám, nijak mi nevoní. Ale u toho piva si občas zapálím i teď, jen tak na chuť.

Motto: The sky is blue, water is wet, women have secrets. Who gives a fuck? السماء زرقاء, ماء مبلّلة, نساء ي
Nalezené položky: 45 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.