Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Nike » Nike LunaRacer / LunarTrainer

Nike LunaRacer / LunarTrainer

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 538 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:02 (2009)
maraton: 4:07:52 (2009)

Fiona žena 11.01.2009 02:54:54

Tyhle boty dost vazne zvazuju. http://store.nike.com/index.jsp?… http://www.behej.com/…unarLite.pdf

Dle informaci dostupnych na netu sama chvala a same superlativy. Mate s nimi nekdo zkusenosti? Momentalne beham ve Vomero Zoom 2+ a jsem s nimi naprosto spokojena, myslim ze nasadily latku naroku hodne vysoko (porad moje prvni behacky, ha, a uz jsme si i zamaratonili). Vim ze zajdu do obchodu, obuju a uvidim co budu citit. Ale co budu citit po 30 km, to uz v obchode nepoznam. Teda tak, ja vlastne nepoznam vubec nic, jen citim co mi sedi, a treba u toho Vomera jsem se trefila dost dobre. Muzete nekdo ty Lunary na zaklade osobni zkusenosti doporucit, pripadne odradit?

avatar

chico muž 11.01.2009 10:50:15

to Fiona. Nevím jestli ti poradím ale můj kamarád běhá v pánské verzi těchto bot a říká že pro něj je to to nejlepší co kdy NIKE udělal. Upozorňuju že ví o čem mluví, protože různé modely Nike střídá jak na běžícím pásu, no jo to jou ty šťastlivci co boty fasujou :-). Akorát ti nepovím jakou budou mít životnost, domnívám se že svoji práci odvedou velmy dobře ale moc dlouho nevydržej, Nadruhou stranu jejich majitel je 85 kilovej sprinter a chodí v nich i odrazy a úseky, přežily s ním i Olympiadu a zatim mu držej. Je vidět že máš vkus, podle mě moc pěkná bota :-)

Motto: já nejsem pomalej, jen mam vždy tu nejpomalejší dráhu!
avatar

Celkem 538 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:02 (2009)
maraton: 4:07:52 (2009)

Fiona žena 12.01.2009 12:53:57

Dik, presne to jsem potrebovala slyset :) Uz je mam doma, a nemuzu se zbavit dojmu, ze prestoze jsou hezky, tak vedle tech Vomer pusobi tak nejak jako Trabant vedle Octavie, kousek srandovniho plastu vedle opravdovy boty. To asi tim jak jsou pruhledny, a celkove jako kdyby ani nebyly.

Na noze: zatim jsem v nich behala jen na trenazeru, a pocit to byl jako bez bot, ale po mekkem perovacim podkladu, jakoby po nejakem tatami nebo tak neco. V normalnich botach citim mekkost tech bot, v techhle ne. Proste necitim zadnou botu, akorat to zespoda peruje. Zatim mi hlava moc nebere ze by se v tomhle „nicem“ dal ubehnout maraton :) Pritom prave na ten jsem je koupila. No jsem zvedava :)

avatar

Celkem 538 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:02 (2009)
maraton: 4:07:52 (2009)

Fiona žena 15.02.2009 22:34:43

Tak sem jdu vyznavat tem botam lasku :) Jsem je zas po delsi dobe vzala ven vyvetrat, a ted co beham skoro denne, citim ten ohromny rozdil. Neskutecne lehke, odpruzeni i mekkost nesrovnatelne s cimkoliv co jsem zatim poznala. Jako kdyby bezely samy, a chteji behat rychle. Jeste mam doma Vomero2 (spokojenost), a Asics Gel3000 (na trenink asi idealni, zavodit bych se v tom nepokousela). Ale tyhle Luniky, to je proste bomba! Ten odraz! Jedinou chybu maji, a sice tu, ze po jednom behu v nich uz nohy jinou botu nechteji. A to si je chci opravdu setrit na zavody, a trenovat poctive na gelu (dle hesla „tezko na cvicisti, lehko na bojisti“). Ale je to boj s pokusenim u botniku pred behem, horsi jak u lednice. Mam sto chuti koupit si 10 paru do zasoby, nez je Nike stahne z prodeje. Tak jsem jim vcera na Valentyna koupila z lasky svitive oranzove tkanicky.

avatar

Praha

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

zmatloj muž 22.02.2009 22:05:25

Ahoj Fiono, jaký typ bot, kterým teď vyznáváš lásku, sis nakonec koupila: Lunaracer nebo LunarTrainer? Já o nich také uvažoval – nakonec jsem si pořídil Zoom Victory+, ale až půjdu pro nový pár, možná půjdu právě pro ně – lákají mě.

avatar

chico muž 21.04.2009 07:20:24

A až oběháš, všech 10 párů, tak si budeš moc vyřezat a poslepovat jedno originální sedadlo z raketoplánu :) . K čemuž byla původně ta žlutá hmota vymyšlena. Jo a od 1. května na ně má Kočárník 30% slevy

Motto: já nejsem pomalej, jen mam vždy tu nejpomalejší dráhu!
avatar

Praha, Hořice v Podkrkonoší

Leňous žena 15.08.2009 17:12:21

Nazdárek! Mohla bys sem hodit reference na ty botky po delší době? Pořád super? Já mám zálusk na LunarGlide+, ale nějak se nemůžu rozhoupat…

avatar

Celkem 538 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:02 (2009)
maraton: 4:07:52 (2009)

Fiona žena 26.12.2009 15:12:27

Ahoj po case :) Boticky porad slouzej, mmj asi i proto ze je pouzivam jen na zavody. Mam LunarRacer, ty prusvitny. Zaprve jsou mnohem hezci nez ta treninkova verze, a za druhe, pripada mi smysluplnejsi trenovat v tezkych botach (se spoustou ochrannych prvku) a zavodit v lehouckych nez naopak :)

Pred mesicem a pul si boticky zazily svuj prvni maraton (muj treti) a opet na ne musim pet samou chvalu. Toto byl zatim prvni maraton po kterem mi zustaly vsecky nehty na prstech u nohou :D A celkove vykon vysoko predcil moje ocekavani. Zabehla jsem cas na ktery jsem absolutne nemela, po zavode sice bolely nohy ale chodidla vubec (po prvnich dvou bolelo vsecko). Jen si kladu otazku ohledne zivotnosti. Vypadaji ze jsou porad v 100% stavu, ale nakolik jsou v nem opravdu? Chtela bych v nich tohle jaro dat dva maratony, pricemz u toho druheho mam otazniky. Mozna zbytecne, zatim mi boty nedaly zadny duvod o nich pochybovat…

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.