Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Pro webmastery » Podporované prohlížeče

Podporované prohlížeče

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kralupy n. Vltavou

Celkem 2898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:25 (2011)
půlmaraton: 1:28:56 (2011)
maraton: 3:26:01 (2010)

Simir muž 26.01.2009 14:53:30

Měl bych dotaz na podporované prohlížeče, což se týká závodního kalendáře nebo taky nového shoeselecotoru.

Na počítači v práci mám totiž ICEWEASEL (momentálně v 3.0.5). Jedeme na debianu a tohle je (pokud se jako lama nepletu) odvozenina FIREFOXu s ohledem na licenční ujednání – prakticky by měli být stejné. Bohužel na tato dvě udělátka se v iceweaselu nedostanu, páč mi web hlásí, že není podporovaný. Je to kvůli identifikaci prohlížeče?

Je dost dobře možné, že jsem třeba jediný uživatel s tímto problémem :P , takže bych se ani neodvážil žádat nějaké úpravy pro moje pohodlí. Jen mě to zajímá. A našeho admina jsem už ukecal, aby mi sem hodil Operu… ;)

Motto: [i]Kdo chce moc, nemá nic, ty š***** hlavo.[/i] M.M. - trenér
avatar

Praha

Celkem 3117 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:41 (2008)
půlmaraton: 1:41:25 (2007)
maraton: 3:21:56 (2007)

phusick muž 26.01.2009 18:38:40

Ahoj. Podporované sú všetky mainstreamové prehliadače, resp. tie založené na ich rendorovacom jadre:

  • Gecko: [b]Firefox 2, Firefox 3[/b] (+ odvodené ako napr. K-Meleon či Flock)
  • WebKit: [b]Safari 3+, Google Chrome[/b]
  • Trident: [b]Internet Explorer 6, Internet Explorer 7[/b]
  • Presto: [b]Opera 9+[/b]

Spomínaný problém s prehliadačom ICEWEASEL je (anglicky) popísaný [url=http://bug­s.dojotoolkit­.org/ticket/3974]tu[­/url].

V najbližších dňoch prinesieme úpravu, kedy bude možné pomocou parametru v URL vypnúť testovanie kompatibility prehliadača (URL bude súčasťou oznámenia o nekompatibilite).

Opera je dobrá voľba =D

Motto: Life Is Now.
avatar

bugik žena 27.01.2009 11:40:38

Ahoj,

podobny problem jsem jiz resila, staci si stahnout plugin, ktery udela to, ze se iceweasel hlasi jako cokoliv si umanes… Pak jsem myslim jeste musela smazat cache nebo tak neco. Myslim, ze treba tohle by melo fungovat: https://addons.mozilla.org/…x/addon/6895

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.