Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Chmurné myšlenky

Chmurné myšlenky

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kajik 09.05.2006 00:32:44

Nechávám registraci na PIM na poslední chvíli, co kdyby se mi na poslední chvíli přihodilo něco, co by bránilo ve startu… A dnes v noci se mi pravděpodobně na základě toho zdál zvláštní sen. Přijdu na start závodu a nemám cedulku s číslem. Jednoduše jsem se zapomněl registrovat. A co teď? Kde vezmu čip pro měření času a číslo? Nervozně pobíhám kolem všech pořadatelů a ptám se na možnost dodatečné registrace, ale každý mi říká, že nic takového už není možné. Nakonec vybíhám do závodu bez čísla i bez čipu. Z počátku mám špatný pocit z toho, že nebudu mít oficiální čas, ale v průběhu závodu na to zapomínám a užívám si pouze samotný běh. Do cíle nakonec dobíhám v perfektním čase, protože musím utíkat i před pořadateli, kteří mě chtějí neustále odstavit z tratě, protože na mě nevidí žádnou cedulku se startovním číslem. Toť vše z mého snu. Doufám tedy, že na registraci opravdu nezapomenu a v pátek tuto proceduru úspěšně absolvuji. Ale možná má ten sen i nějaký jiný výklad… Teď k jinému tématu. Chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte, k čemu slouží zápisky pořadatelů, kteří si u tratě zaznamenávají čísla některých běžců. Při mém prvním závodě jsi si myslel, že si mě zapsali proto, že jsem zrovna běžel po chodníku a že mě nechají doběhnout, ale v cíli mě diskvalifikují. Ale to byly také pouze chmurné myšlenky. Přesto nevím, na co to je. Při průběhu více závodníku nejsou nikdy schopni si zapsat všechny. Další otázkou bych chtěl rozpoutat diskusi o tom, co byste říkali na to, kdyby se den PIM někdy příště přesunul z neděle na sobotu. Člověk by tak mohl volnou neděli využít na regeneraci těla i duše a nemusel by se v pracovní den po čtyřech plazit do školy či zaměstnání… Vasek

avatar

Praha 5 - Barrandov

Celkem 51534,4 km
Minulý měsíc 119 km
půlmaraton: 1:26:06 (2007)
maraton: 2:58:14 (2008)

Rosťa muž 09.05.2006 08:40:25

Minulý týden v úterý se mi zdálo, že probíhám nafukovací bránou v cíli, mačkám stopky a na nich je 3:16:00 fantastický osobák. V neděli ve Vídni jsem v cíli samozřejmě zapomněl zmáčknout stopky, když jsem si toho všimnul a zastavil je, bylo na nich 3:16:24:-)

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 09.05.2006 22:15:46

[quote=Lubosh]Po­dobné sny (zapomenuté boty, zaspání atd.) jsem měl několikrát, ale vždycky tedy až poslední noc:-) Výklad toho snu je podle mě jediný: předmaratonská nervozita:-)[/quote] No pokud jde o podobné sny, já jsem takové sny neměl, ale zato jsem obojí zažil in natura, jen mě nehonili pořadatelé… Viz mé poznámky někde jinde v tomto fóru…

avatar

Havířov

Celkem 717 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:41 (2005)
půlmaraton: 1:32:09 (2006)
maraton: 3:15:42 (2005)

pm muž 10.05.2006 07:32:03

Mě se nikdy nic nezdá to už musí být něco hodně špatného.Tento týden mě ale začínaj podezřele bolet nohy,mám pocit že už běžím.musím si pořád opakovat člověče neblázni vždyť jsi jdeš jen zaběhat.:D

Motto: http://www.maratonec.estranky.cz/ - osobní stránky běžeckého blázna petr_minarik@centrum.cz http://petrminarik.rajce.idnes.cz/ - fotogalerie
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 10.05.2006 08:44:28

Ahoj, blahopřeji k skvělému času, zřejmě osobák. Pro ostatní: výsledky na http://marathon1.soft.uni-linz.ac.at/…6/index.html

[quote=Rosťa]Minulý týden v úterý se mi zdálo, že probíhám nafukovací bránou v cíli, mačkám stopky a na nich je 3:16:00 fantastický osobák. V neděli ve Vídni jsem v cíli samozřejmě zapomněl zmáčknout stopky, když jsem si toho všimnul a zastavil je, bylo na nich 3:16:24:-)[/quote]

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Praha|Dresden

Celkem 8736,9 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:18 (2009)
půlmaraton: 1:41:37 (2009)
maraton: 3:39:19 (2007)

dees žena 10.05.2006 10:30:48

Tyjo Rosto, Ty valis:-).

Motto: Příště poběžíme tu hodinovku rychleji, ať to máme dřív za sebou.
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 11.05.2006 07:50:06

Já to mám stejné. Když jsem měl běžet v r.2005 Kbelskou desítku (první závod snad po 25-ti letech), tak mně ráno tak bolely nohy, že jsem myslel, že ani nevstanu. Na startu to už ale bylo O K. Před prvním půlmaratonem mně v noci tak rozbolely záda, že jsem si musel vzít prášek, jinak sním prášek proti bolesti tak jednou za deset let. Před každým závodem ně tak bolí nohy, že mám pocit, že už nikdy nebudu chodit. Byvalo to ale nejspíš den před závodem. Teď mně začaly hodně bolet paty už ve středu. Možná je to dobré znamení, na startu to snad přejde.
[quote=pm]Mě se nikdy nic nezdá to už musí být něco hodně špatného.Tento týden mě ale začínaj podezřele bolet nohy,mám pocit že už běžím.musím si pořád opakovat člověče neblázni vždyť jsi jdeš jen zaběhat.:D[/quote]

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
avatar

Praha

Celkem 52442,8 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:42 (2006)
půlmaraton: 1:36:28 (2006)
maraton: 3:39:37 (2006)

Štefan muž 11.05.2006 07:51:12

Já to mám stejné. Když jsem měl běžet v r.2005 Kbelskou desítku (první závod snad po 25-ti letech), tak mně ráno tak bolely nohy, že jsem myslel, že ani nevstanu. Na startu to už ale bylo O K. Před prvním půlmaratonem mně v noci tak rozbolely záda, že jsem si musel vzít prášek, jinak sním prášek proti bolesti tak jednou za deset let. Před každým závodem ně tak bolí nohy, že mám pocit, že už nikdy nebudu chodit. Byvalo to ale nejspíš den před závodem. Teď mně začaly hodně bolet paty už ve středu. Možná je to dobré znamení, na startu to snad přejde.
[quote=pm]Mě se nikdy nic nezdá to už musí být něco hodně špatného.Tento týden mě ale začínaj podezřele bolet nohy,mám pocit že už běžím.musím si pořád opakovat člověče neblázni vždyť jsi jdeš jen zaběhat.:D[/quote]

Motto: Dnešní den s úsměvem. When troubles attack you, just smile them away.
Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.