Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » ako zabehnút lepší čas na maraton

ako zabehnút lepší čas na maraton

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Vytrvalec muž 05.05.2009 18:01:57

V piatok som bežal maraton svoj druhý v živote,zabehol som ho za 4:05.47hod nič moc,prvú polku som dal za 1:45hod potom to už bolo slabšie,ešte uvediem že prvú polku som išeil na tep 175 potom,to už išlo rapídne dole z tepom asi som prepálil tempo najskor.Chodím po sútažiach tak 7 mesiacov ale len polmaratony,pol­maraton dám za 1.40hod ale maraton nedokážem ešte zabehnút pod 4 hodiny.Trénujem týždenné nabehám 65 km ale mám najviac 14 km tréning denne alebo bežím ráno 10 km a poobede 14 km.Poradte mi niekto skúsenejší ako mám spriemerovat tepovku aby som dal ten maraton pod 4 hodiny alebo mám mat dlhšie ténongové behy.Dík za radu

avatar

Brno

Celkem 11821 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:27 (2007)
půlmaraton: 1:35:43 (2010)
maraton: 3:29:54 (2007)

rk muž 06.05.2009 09:45:54

Pvní půle za 1:45 byla určitě moc rychlá. Obvykle v návodech na maratonskou přípravu nechybí jeden dlouhý běh týdně. Dvě hodiny souvislého běhu, v klidu, ale ne úplně pomalu, částečně i v rychlosti plánované na závod.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.