Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Tesco Grnad Prix Praha 10 Km - jaká příprava

Tesco Grnad Prix Praha 10 Km - jaká příprava

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:43:30 (2009)
půlmaraton: 1:38:20 (2010)

MX muž 07.07.2009 20:45:08

Ahoj všem, protože jsem na 1/2 PIM tady dostal letos z jara spostu dobrých rad – ještě jednou díky – (a nakonce podle nich dal 1:39 a to to byl můj první závod i půlka vůbec) tak bych se rád zase zeptal co dělat a jak rozběhnout noční pražskou desítku (bude to můj druhý závod – marathon jsem zatím vynechal – plánuji příští rok). Pokud vím, tak na destíce nejsou vodiči a právě Sam Straka mi na půlce udáváním tempa hodně pomohl, takže bych rád věděl jaký tak asi bych měl držet tempo (s ohledem na čas z tý půlky)? Běhám si jen tak pro radost a de-facto pořád spíš na vytrvalost – teď přes léto vždycky v neděli 19 km okruh (tak za 1:30) a jinak spíš kolo a veslování (trenažér) – vím je to slabota, před půlkou jsem běhal třikrát až čtyřikrát v týdnu. Víc jak dva tréninky běhu týdně teď ale asi nedám a do úseků se mi samotnýmu taky nechce – představuju si to tak, že bych trochu rychlosti mohl nabrat tím, že druhý trénink v týdnu bude kratší cca 6 až 10 km, ale prostě to víc napálím… rád bych to dal pod 45 min (to určitě) a čím blíž budu 40 min tak tím líp (40 min je samo letos s mým tréninkem zcela nereálné…) Předem díky za tipy a rady. Max.

avatar

Brno

Celkem 80953,24 km
Minulý měsíc 526 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 07.07.2009 21:46:47

[quote=MX]jak rozběhnout noční pražskou desítku … rád bych to dal pod 45 min (to určitě) a čím blíž budu 40 min tak tím líp (40 min je samo letos s mým tréninkem zcela nereálné…) Předem díky za tipy a rady. Max.[/quote] Desítka přece není tak dlouhá, aby sis ji zkusil během prázdnin zaběhnout párkrát v tréninku a na základě toho usoudil, jaký čas je při závodu reálný. Z času na půlmaraton by mělo plynout, že 45 minut je určitě reálných, avšak dá se jen obtížně odhadnout, kde je současná hranice Tvých možností.

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.