Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Kolínská desítka '09

Kolínská desítka '09

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

rRadek muž 26.07.2009 22:05:34

Zdravim všechny účastníky loňského ročníku, všechny ostatní běžce a ty, kteří se vyzbají v Kolíně.

Jen bych se chtěl zeptat na pár informací o letošním ročníku kolínské desítky, která se uskuteční v sobotu 29.srpna 2009.

  1. Kde se tak přibližně nachází ten atletický stadion v Kolíně. A jak je vzdálen od vlakové stanice Kolín.
  2. Je-li nějaké místo, kam si závodníci mohou odložit své věci, aby o ně nepřišli.

To je ode mně snad vše. Předem děkuji za nějaké to info.

avatar

Kolín

10 km: 0:37:00
maraton: 3:05:00

lubos.rosenberger muž 30.07.2009 20:31:04

Z nádraží je to k Atletickému st. Mirka Tučka asi 2,2 km. Z nádraží je třeba vyjít západním směrem, dostat se přes starý most, a poté po pravém břehu řeky Labe, po astfaltové cestičce, až ke křižovatce: Brankovická-Brankovická- Brankovická. Aletický stadión je místo, které se jmenuje Atletický stadión, a poznáš ho snadno. Je na všech mapách: Atlas, Seznam, Google. V realu je to kombinace travní zeleně a cihlově červené barvy tartanu a jeho bratříčků. Ahoj v Kolíně. LRB

Motto: Žít jde i bez běhání, jen tomu něco chybí.
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

rRadek muž 30.07.2009 22:04:02

No tak to jsem se vyznamenal, že nepoznám atletický stadion. :D Jinak dík za popis. Myslel jsem si, že to bude toto. Ale nebyl jsem si jistý, na mapách to nějak značený není, tak jsem nevěděl, jestlich atletických stadionů v Kolíně není náhodou víc.. :)

avatar

Nymburk

Celkem 2830 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:42 (2009)
půlmaraton: 1:35:37 (2009)
maraton: 3:47:55 (2008)

dan67 muž 31.07.2009 10:16:20

[quote=rRadek]No tak to jsem se vyznamenal, že nepoznám atletický stadion. :D Jinak dík za popis. Myslel jsem si, že to bude toto. Ale nebyl jsem si jistý, na mapách to nějak značený není, tak jsem nevěděl, jestlich atletických stadionů v Kolíně není náhodou víc.. :)[/quote] Nic si z toho nedělej. To je klasický přístup velké části organizátorů. Místo startu – stadion, sokolovna,… bez bližšího popisu. Pokud nejsi místní, tak nemáš šanci, s přespolními se nepočítá. Přesnější popis startu, alespoň ulice by neškodil. připadně moderní technologie jako internetové mapy s přesným umístěním jsou naprostou výjimkou. Co třeba takto http://www.mapy.cz/#…

např. zmíněná kolínská desítka se podle mapy v terminovce behy.cz běží u Kouřimi :-)

Motto: http://dan1967.blogspot.com/
avatar

Kolín

10 km: 0:37:00
maraton: 3:05:00

lubos.rosenberger muž 06.08.2009 21:51:09

Kamaráde rRadku: byla to jen nadsázka, na kterou jsi mi nahrál. Dane 67-když bych chtěl v běhání něco dělat (což jsem asi 20let chtěl). Tebe bych určitě oslovil. Vědět, umět a udělat: je čím-dál tím větší vzácnost. LRB

Motto: Žít jde i bez běhání, jen tomu něco chybí.
avatar

Praha

Celkem 1684 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:40 (2009)
půlmaraton: 1:34:47 (1970)
maraton: 3:48:51 (2009)

Lovec muž 23.08.2009 22:01:46

Ahoj,

nepojedete nekdo do Kolína z Prahy autem?

Motto: Smile, breathe and go slowly
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.