Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Dačického 12

Dačického 12

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

corredor42 muž 31.07.2009 10:10:14

Ahoj všem běžcům, asi před 4 měsící v hospodě slovo dalo slovo a výsledek je pořádání běhu v krásném okolí Kutné Hory dne 15.8.2009. Pokud v tomto termínu nic nemáte a chcete si zaběhnout 12 kilometrů spojených i s trochou kultury po závodě, rádi vás přivítáme na 1.ročníku běhu údolím Vrchlice a Bylanky, na Dačického 12.

Více na www.dacickeho12.cz

Za pořadatelský tým zve Michal Vavák

avatar

Kolín

10 km: 0:37:00
maraton: 3:05:00

lubos.rosenberger muž 02.08.2009 15:04:31

Dobý nápad. Řeknu to v úterý v hospodě pár opilcům. Dačická 12 je už trochu nostalgická (říká se, že KH pivovárek zavírají, či zavřeli). Do údolí Vrchlice jezdíme my z Kolína mezi Vánocemi a Silvestrem na přátelský výběh. Já tam jezdím i s rodinou na procházku. Doporučuji všem, krásné údolí.

Motto: Žít jde i bez běhání, jen tomu něco chybí.
avatar

corredor42 muž 03.08.2009 08:58:46

Super, řekni, zatím oficiálně skoro dvacet přihlášených, čím více, samozřejmě lépe. Máš pravdu, pivovar zavřeli, výroba přesunuta, takže Dáča neumře..Spolu ještě s výběhem na Kaňk určitě nejkrásnější běžecká trasa v okolí KH, takže doraž i s pár opilcema:)

avatar

České Budějovice

Celkem 2928 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:56 (1992)
půlmaraton: 1:26:14 (2007)
maraton: 3:14:55 (2010)

Muscul muž 16.08.2009 11:05:02

Tak jsem se včera zúčastnil. Byl to velmi hezký závod – pěkné počasí, krásná trať a okolí, příjemní pořadatelé, pestré a dostatečné občerstvení a jako třešnička na dortu hezké účastnické tričko, tombola a v areálu parku koncert písničkářů – takže na to, že to byl první ročník organizátorům velká pochvala.

Motto: Malý ten, kdo malé má cíle..
avatar

Vlašim

Celkem 10930 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:51 (2009)
půlmaraton: 1:29:44 (2009)
maraton: 3:26:19 (2010)

tuma muž 16.08.2009 20:37:05

Ahoj kolegově běžci! I já jsem se zúčastnil Dačického 12, i když v mém případě se spíše jednalo o Dačického 13. Závod to byl pěkný, jestli na příští rok vydrží zdraví, tak se ho určitě rád znovu zúčastním. Přesto, protože jsem již pár závodů absolvoval, dovolím si pár poznámek:

  1. Trať je krásná, ale pro nás přespolní hodně komplikovaná a členitá, hodně odboček, křižovatek… a byla značena fáborkama. Takže na 8. až 9. kilometru, asi v nějaké chatové kolonii, někdo strhl asi jeden fáborek a hned ten následující byl zakryt parkujícím autem. Takže než jsem propátral všechny odbočky a našel tu spávnou… Zahlídl jsem, že v podobné situaci nás bylo více, viděl jsem bloudit asi 4 závodníky. Takže v mém případě se jednalo spíše o Dačického 13.
  2. Chyběla mi kategorie nás důchodců, veteránů. Věřím, že pak by se závodu zúčastnilo více nás dříve narozených.

Nechci v žádném případě jenom kritizovat a hanět. Znovu opakuji, závod to byl pěkný, skvělé občerstvení, tombola. Chci jenom, protože se jednalo o 1. ročník, svými připomínkami organizátorům pomoci, aby v příštích letech byl závod dokonalý.

Jiří Tůma

avatar

České Budějovice

Celkem 2928 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:56 (1992)
půlmaraton: 1:26:14 (2007)
maraton: 3:14:55 (2010)

Muscul muž 17.08.2009 09:07:21

Zdar, tak to jsme asi bloudili spolu, v zápalu boje jsem v tom samém místě také běžel pořád rovně (bohužel tam byl zrovna pěkný krpál :-)

Motto: Malý ten, kdo malé má cíle..
avatar

corredor42 muž 17.08.2009 10:18:19

Zdravím všechny účastníky, za pořadatelské o.s. Club deportivo moc děkujeme za názory, strašně nás překvapila účast na 1.ročníku, přesně 50 závodníků! Děkujeme za názory a že se závod líbil, hodně udělalo i počasí, příště snad bude o trošku menší vedro. Trať je opravdu ideální, z větší části ve stínu. S tím značením s eomlouváme, určitě to na 2.ročník vylepšíme, hlavně v úseku Bylany-Kutná Hora a náběh na Královskou. Takže moc rádi vás všechny zase přivítame za rok v Kutné Hoře.

avatar

mysav žena 17.08.2009 11:34:28

Ahoj, musím říct, že závod byl opravdu super!!! Na to, že to byl první ročník…, klobouk dolů. Důkaz toho, že když dva dělají totéž, není to vždycky totéž. Byla jsem na několika prvních ročnících různých závodů a většinou to nebylo nic moc, špatná organizace atp. Pokud jde o značení, přišlo mi v pohodě, možná bych nějakou křižovatku označila více, ale nebloudila jsem, což se mi jinde už také několikrát stalo… No, prostě spokojenost a těším se na příští rok! Mar.

avatar

corredor42 muž 17.08.2009 13:32:01

Dekujeme za dalsi kladne hodnoceni!Par zavodu jiz mam za sebou,takze bylo cim se inspirovat a ceho se i vyvarovat, jsme radi,ze se 1.rocnik libil, ale uz ted muzu rici, ze ten druhy bude jeste lepsi:) S tim znacenim to vyladime,aby nikdo nemel problemy, kriticka mista jiz zname. Takze za rok ahoj

Koukal jsem,ze startujes za TJ CZU Praha, my jsme kdysi s kamosem uvazovali o behu kolem Suchdola,pekne kolem konecny 147, Novoosuchdolska hospoda,pak za kopeckem doprava kolem Kozich vrchu,a pak takovej brutalni krpal nahoru do Suchdola a vybehnes u Jasu. Tak treba taky prijedu na 1.rocnik:)

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.