Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » Prodám Mizuno wave mt hood vel. 38

Prodám Mizuno wave mt hood vel. 38

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

PetraF žena 10.09.2009 11:47:19

Prodám dámské běžecké boty Mizuno wave mt hood, velikost UK 5 (EUR 38). Absolvovala jsem v nich jen dvě proběhnutí, kvůli problémům s palcem jsem musela sáhnout po větších. Staré dva týdny, záruka dva roky, účet přiložím (Sportissimo). Tel. 604 349 179

Cena 1000Kč

avatar

Krkonoše

HaEr muž 10.09.2009 15:36:29

[quote=PetraF]Pro­dám dámské běžecké boty Mizuno wave mt hood, velikost UK 5 (EUR 38). Absolvovala jsem v nich jen dvě proběhnutí, kvůli problémům s palcem jsem musela sáhnout po větších. Staré dva týdny, záruka dva roky, účet přiložím (Sportissimo). Tel. 604 349 179

Cena 1000Kč[/quote] Nevezmou ti je ve sportisimu zpátky ? Pokud by se ti je podařilo vyčistit, aby vypadaly jako „nové“…

avatar

Ustí nad Orlicí

Celkem 4957 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:52 (2012)
půlmaraton: 1:36:25 (2012)

majkp muž 10.09.2009 17:39:43

[quote=HaEr]Ne­vezmou ti je ve sportisimu zpátky ? Pokud by se ti je podařilo vyčistit, aby vypadaly jako „nové“…[/quote] Mam ted velmi cerstvou zkusenost z Bati. Boty (nebezecke) jsem mel na sobe asi 20 minut (bohuzel venku) a bohuzel maji podrazku ze surove gumy, takze at jsem se snazil sebevic, mirne zaspineni podrazky zustalo. Vratit jsem je chtel z duvodu ze mi jejich okraje za tu kratkou dobu, co jsem v nich sel, zvladnuly rozedrit obe paty nahore do krve. Prodavacka me odkazala do patricnych mezi nejspis naucenym terminem „spatne vybrana bota“, na coz jsem nemel co rict. Samozrejme jsem je poradne zkousel, ale tech za par kroku jsem bohuzel nic spatneho nezjistil.

Sorry za off-topic…

Motto: Runners have balls, all others just play with them...
avatar

Praha

10 km: 0:41:25 (2010)

Bran muž 10.09.2009 22:52:51

majkp: přesně, boty od Bati již nikdy nekoupím, takovou hloupost jsem udělal jen jednou… boty dřou, kloužou, velice rychle se odírá podrážka a hlavě se po půl roce začaly regulerně rozpadat… katastrofa…

avatar

PetraF žena 11.09.2009 17:55:52

[quote]Nevezmou ti je ve sportisimu zpátky ? Pokud by se ti je podařilo vyčistit, aby vypadaly jako „nové“…[/quote] To jsem nezkoušela, nemám odvahu si tam vyslechnout kázání.. :)

avatar

Krkonoše

HaEr muž 11.09.2009 20:29:17

[quote=PetraF][qu­ote]Nevezmou ti je ve sportisimu zpátky ? Pokud by se ti je podařilo vyčistit, aby vypadaly jako „nové“…[/quote] To jsem nezkoušela, nemám odvahu si tam vyslechnout kázání.. :)[/quote] Oni se tím dřív chlubili, že to není problém vyměnit zboži, které nejeví známky používání do x dnů, snad to ještě platí, není čeho se bát já to už využil.

Jinak tyhle boty má moje dcera, je sice velmi příležitostná běžkyně, ale pochvaluje si je.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.