Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Je zvykem zasílat nevyzvednuté startovní balíčky?

Je zvykem zasílat nevyzvednuté startovní balíčky?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Děčín

Celkem 210 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:20 (2009)
maraton: 3:23:40 (2007)

Uko Ješita muž 26.10.2009 16:31:58

Z důvodu nedostatečného tréninku jsem nejel na plánovaný maraton a nevyzvedl jsem si startovní balíček, mrzí mne zejména funkční tričko Asics, které jsem si doplatil nad rámec registrace. Máte s tímto nějaké zkušenosti?

avatar

Aura: 2920

Exploser muž 26.10.2009 18:37:54

Tak za prvé je hloupost nejet na plánovaný maraton jenom z důvodu nedostatečného tréninku. Přinejmenším je možnost si zatrénovat nebo se zúčastnit aspoň jako divák, když ti tak na tom tričku záleželo. Za druhé je možnost se konkrétně domluvit s pořadateli s tím, že poštovné ale také něco stojí.

Motto: In God is our trust.
avatar

Děčín

Celkem 210 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:20 (2009)
maraton: 3:23:40 (2007)

Uko Ješita muž 27.10.2009 09:38:44

Díky za odpověď. Jet 650km abych si zatrénoval, nebo se podíval na závod mi v tu chvíli nepřipadlo jako dobrý nápad. A jet tam kvůli tričku za 20Euro to asi taky ne. Ptal jsem se proto, že třeba z Jizerské 50 překvapivě poslali pytel plný zbytečností a prospektů, ačkoliv je o to nikdo nežádal, proto by mne zajímalo, zda je to zvykem i v zahraničí.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.