Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Suunto Quest - darovanemu Suuntu na casomiru nekoukej?

Suunto Quest - darovanemu Suuntu na casomiru nekoukej?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

noneed1 muž 30.12.2017 13:49:19

Ahoj,

beham spise svatecne, ale bavi mne to moc. Beham do 10km kolem 6:30 – 7:10 na km. Takze spise jogging. Pouzivam na mereni Apple Iph aplikaci Nike Run

Divam se po ruznych hodinkach, bylo by prima kdybych je mohl pouzit i na vodni sporty (kiting). Dale bych si rad hlidal i tepovku.
Ted jsem dostal k Vanocum Suunto Quest, co nekde zbyly obchodnikovi.

Hodinky maji pas a Pod.

Ctu recenze a nejsem si jist, zda darem nepohrdnout a nenasetrit na neco vyssiho, co bych mohl pouzit i v mimosportovnim zivot ( sms , hovory apod.).

Dale predstava, ze budu nandavat pod a hrudni pas … samostatne nabijeni – respektive baterky. proste ve finale to muze byt diskomfort. Pokud nepouziju Pod, nemam GPS? Dale – nezaznamenava to potom mapu trasy? prenos dat prez USB? Prijde mi to uz zastarele. Ale proste – hodinkam zdarma na kolecka nekoukej?

pokud by mel nekdo zkusenot, rad se dozvim.

Diky

Petr.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.