Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Běh s kočárkem

Běh s kočárkem

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 496,55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:28 (2016)
půlmaraton: 1:44:59 (2015)

Zuuzaa žena 01.02.2018 15:27:46

Ahoj ženy (i muži ;) na mateřské :), už mě nebaví číst diskuze mamynek a spol. a tak jsem zabrouzdala sem :). Taky jsem konečně vyběhla a napadlo mě, jestli nás nebude víc, kdo běhá s kočárkem. Jak to jde? Jak rychle jste se dostaly do formy a jak kompenzujete ten pohyb s kočárkem, nějaké cvičení? Asi toho půjde naběhat dost a nerada bych si úplně zmrvila styl (už předtím byl tragický, ale mohlo by být určitě hůř :)). Zatím jediné další cvičení mám na diastázu (a vím, že bych s ní neměla moc divočit při běhu, ale kdo to má, kurnik, vydržet, když ty vycházky jsou strašná nuda :)).

avatar

Bratislava

Celkem 31552,36 km
Minulý měsíc 340,9 km
10 km: 0:36:52 (2020)
půlmaraton: 1:22:42 (2020)
maraton: 3:13:42 (2020)

AdamR muž 01.02.2018 16:18:09

Ahoj. Ja keď som chodil behať s našou malou v kociari tak to šlo dobre – a to sme nemali kočík na behanie, ale len taký športovejší (Jane slalom). Jediné blbé mi prišlo že som si občas kopol do kolesa, lebo rúčka nebola predĺžená ako tomu býva na spomínaných bežeckých kociaroch. Najväčší problém som videl v zlom povrchu – dobre rozmysli akým povrchom pobežis Trošku problém sú aj dlhšie kopce, ale inak je to super vec. Mala si vždy pospala a stalo sa , že sme mali spolu aj 15–20km výbehy.

avatar

Celkem 496,55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:28 (2016)
půlmaraton: 1:44:59 (2015)

Zuuzaa žena 01.02.2018 21:05:32

Joj, tak to se tesim na poradne vybehy, az trochu popadnu dech :). My tu mame super cyklostezky, takze bez nejakeho velkeho skakani a prechazeni z chodniku na chodnik (abych malou uplne neutrepala :D). Kopec jsem teda nedala, to jsem citila plne tu tihu :D ale verim, ze se dopracuju. A kocarek mam bezecky a navic kratke nohy, takze se nemam do ceho kopnout. To musela byt mamka stastna, ze se vas zbavila na 20km vybeh :D musim nenapadne naznacit chlapovi, ze se muze jit taky probehnout s kocarem :D!

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.