Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » eZ430-Chronos - bezdrátové vývojové prostředí od Texas Instruments

eZ430-Chronos - bezdrátové vývojové prostředí od Texas Instruments

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 29032 km
Minulý měsíc 0 km

Sandhall muž 27.01.2010 11:08:52

Běžci programátoři, co říkáte této hračce: www.ti.com/chronoswiki

RF protokoly, integrovaný měřič zrychlení ve třech osách, snímače pro měření, včetně výškoměru, měřiče teploty a napětí baterie, vnitřní paměť pro až 11 hodin záznamu dat, eZ430 USB emulátor, přístupový bod USB-RF, velký 96ti segmentový LCD displej, plus kompletní vývojové prostředí. To vše za 50 USD.

avatar

Praha, Ďábličák

Celkem 19097 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:55 (2009)
půlmaraton: 1:20:36 (2010)
maraton: 2:56:52 (2009)

dvorka muž 28.01.2010 22:40:01

[quote=Sandha­ll]Běžci programátoři, co říkáte této hračce: www.ti.com/chronoswiki

RF protokoly, integrovaný měřič zrychlení ve třech osách, snímače pro měření, včetně výškoměru, měřiče teploty a napětí baterie, vnitřní paměť pro až 11 hodin záznamu dat, eZ430 USB emulátor, přístupový bod USB-RF, velký 96ti segmentový LCD displej, plus kompletní vývojové prostředí. To vše za 50 USD.[/quote] Už jsou na cestě :) Dík!

Motto: Nike Lunaracer '08/Nike Vomero 2/Mizuno WaveRider 13/Newton Sir Isaac ~ tryskáče/výlety/pás/zábava
avatar

habanr muž 31.01.2010 17:37:14

„Už jsou na cestě smile Dík!“ Jestli to není tajné, co s tím chceš dělat? Také jsem dlouho váhal, ale nakonec jsem usoudil, že je to jen hračka na propagaci TI microcontroleru… Hlavní nevýhody podle mého názoru jsou: segmentový display, malá paměť a nekompatabilita s komerčními HR hrudními pásy (Polar apod.) Akcelerometry jsou hezké, ale dělat predikci uběhnuté vzdálenosti podle nich asi nepůjde – to by ty hodinky musely být na noze. Mám z toho smíšené pocity…

avatar

Praha, Ďábličák

Celkem 19097 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:55 (2009)
půlmaraton: 1:20:36 (2010)
maraton: 2:56:52 (2009)

dvorka muž 03.02.2010 01:05:39

[quote=habanr]„Už jsou na cestě smile Dík!“ Jestli to není tajné, co s tím chceš dělat? Také jsem dlouho váhal, ale nakonec jsem usoudil, že je to jen hračka na propagaci TI microcontroleru… Hlavní nevýhody podle mého názoru jsou: segmentový display, malá paměť a nekompatabilita s komerčními HR hrudními pásy (Polar apod.) Akcelerometry jsou hezké, ale dělat predikci uběhnuté vzdálenosti podle nich asi nepůjde – to by ty hodinky musely být na noze. Mám z toho smíšené pocity…[/quote] Přiznám se, že jsem si to koupil pro zábavu – je to lepší a levnější než nějaké Lego MINDSTORM ;)

Ne vážně – vím, že se tady stále řeší přesnosti GPSek a různých dalších systémů, ale já běhám stejně hlavně pro radost. I když jsem šťastným vlastníkem jedněch z prvních GPS hodinek, sportesteru i GPS loggeru, tak stále běhám se stařičkými hodinkami Casio s krokoměrem (ano, mají jen primitivní senzor a fungují jako krokoměr počítající podle pohybu ruky). Baterku v nich vyměním jednou za tři roky, uběhnutou vzdálenost řádově vím a hlídám si jen frekvenci.

http://ftp.casio.co.jp/…n/qw1091.pdf

Za $50 mi Chronos připadá jako spousta legrace za málo peněz. Proti mým Casio kámoškám budou schopné sbírat data v čase (fungovat i na veslařském trenažéru) a tak výškoměr, teploměr, shopnost spárovat se s (ne úplně standardním) HR pásem nebo krokoměrem (podobným Nike+) je jen bonus. A já si určitě ještě nějaké další použití vymyslím, až je prozkoumám.

Není to „end user product“, ale taková rarita. Někteří lidé prostě raději kolo opravují, než na něm jezdí :P

http://www.youtube.com/watch?… http://tcb.udarknet.com/…leasymorning

Motto: Nike Lunaracer '08/Nike Vomero 2/Mizuno WaveRider 13/Newton Sir Isaac ~ tryskáče/výlety/pás/zábava
avatar

Litoměřice,Brno

Celkem 690 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:23 (2010)
maraton: 3:28:23 (2007)

mr.pohoda muž 03.02.2010 07:50:25

Až budeš mít nějaké zkušenosti, poděl se o ně, také si rád hraju, ale zatím jsem neobjednal :)

Motto: http://ski-map.net - nejlepší lyžařská mapa celé Evropy
avatar

Praha, Ďábličák

Celkem 19097 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:55 (2009)
půlmaraton: 1:20:36 (2010)
maraton: 2:56:52 (2009)

dvorka muž 03.02.2010 23:02:11

[quote=mr.pohoda]Až budeš mít nějaké zkušenosti, poděl se o ně, také si rád hraju, ale zatím jsem neobjednal :)[/quote] Jasně – právě jsem je vybalil ;)

Motto: Nike Lunaracer '08/Nike Vomero 2/Mizuno WaveRider 13/Newton Sir Isaac ~ tryskáče/výlety/pás/zábava
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.