Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Salomon » Salomon Speedtrak

Salomon Speedtrak

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:11 (2006)
maraton: 2:42:13 (2006)

Ondriško muž 26.04.2019 12:12:35

Ako sa tieto topanky spravaju na suchu- udupana hlina,lesny chodnik, luka, trava ci piesok? A co blato, su do blata vhodne alebo nie? A co technickejsi teren typu tatranske zulove chodniky? V neposlednom rade by ma zaujimalo nakolko su trvacne,kolko toho vydrzia. A tiez, ci su vhodne na kratsie alebo dlhsie traily.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 26.04.2019 15:50:21

>> Ondriško, 26. 04. 2019 12:12:35 Cez vikend sa Ti pokusim zistit nejake info priamo od zdroja (rozumej ludi od Salomonu), dam potom vediet. Pokial viem, je to pokracovanie modelu Fellraiser a ten som mal. Ak zasadne nezmenili kopyto, tak asi nebude pre Teba. Ak si dobre pamatam, co si tu v minulosti uvadzal, mas sirsie chodidlo. Moje je skor priemerne, s vyssou klenbou a Fellraiser bol extremne uzky – uzsi ako vacsina Salomon bot (a ze su vseobecne uzke je zname). Dobre do blata a na sneh, nizsi profil, ale kamene a ostre vetvy, ci sisky som dost citil, najmä pri rychlejsom behu, ked som dopadal vyrazne na prednu cast chodidla. Ak by si v nich behal po kamenoch, ci zule, traktorova podrazka Ti zlezie raketovou rychlostou. Je to vylozene topanka na makky podklad. Plus je dost tuha – ci podrazka, alebo zvrsok. Pre niekoho to moze byt plus, pre mna to bolo minus. Celkovo si myslim, ze je to skor bota na kratsie a makke traily s blatom, snehom, ci ladom.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:11 (2006)
maraton: 2:42:13 (2006)

Ondriško muž 30.04.2019 09:43:22

>> Mato, 26. 04. 2019 15:50:21

Vdaka za info. V Salomonoch som ešte nebehal, tieto mam možnosť kúpiť za výrazne nižšiu cenu, tak preto som sa pýtal. Skúšal som si ich a veľkostne mi sedia, hoci mám široké chodidlo a vysoký priehlavok. Podošva je dosť tenká a hlavne ohybná, to je v pohode, inak by som o nich ani neuvažoval. Tiež mi prijde že sú to topánky hlavne do mäkkého terenu, asi sa nestratia ani na suchom či aj tvrdom neupravenom podklade. Len neviem ako by sa správali a kolko by vydržali na žulových tatranských chodníkoch.

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 30.04.2019 12:43:03

>> Ondriško, 30. 04. 2019 09:43:22

Pozri, na zule v Tatrách Ti vsetko odide rychlejsie. To, ze zbrusis spunty vsak este neznamena, ze bota je na vyhodenie. Len budes mat trosku horsi zaber oproti novym na makkom podklade. Mne boty Salomon sedia len niektore, na rozdiel od oblecenia, ktore je skvele… ale zvrsky som ani netrhal, co u iných znaciek je skor pravidlom.

Tieto speedtrak su skor z lacnejsej cenovej skupiny, ale nedostatok prémiových materialov nemusi byt na skodu. Ked si si ich mohol odskusat a nikde neominaju a netlacia, tak ich kup. Ved ake riziko? Nakoniec sa aj tak vsetky boty znicia… Inak som sa nic nove k tomuto modelu nedozvedel, lebo kazdy zo salomonackych konikov mlel len o s-laboch ;-) . No, ked ich mas zadara, ci za 50% ceny, tak su urcite super, za plnu cenu by som radsej zobral troje speedtrakov.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:11 (2006)
maraton: 2:42:13 (2006)

Ondriško muž 30.04.2019 18:12:40

>> Mato, 30. 04. 2019 12:43:03

Za normalnych podmienok sa mi v Tatrach, po kamenoch a žule, najlepsie behalo v cestnych botach.:). Akurat ze nevydrzali vela…

Mozem si vybrat z viacerych typoch Salomonov,za cenu 55eur.

Ak Ta tu uz mam,tak co by si povedal ku Wings Flyte 2, XT Maido, Speedcross Vario 2?

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.