Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Sporttestery a deníky » Poradite vhodny sportester pro vice sportu najednou ?

Poradite vhodny sportester pro vice sportu najednou ?

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

lenkmack žena 19.03.2010 13:18:36

Ahoj, od rijna beham pravidelne ob den, ci kazdy den tak kolem hodiny, za tyden me ceka premierove harvis pul maraton a zacinam se tesit i bat :). Ale pisu proto, abych se Vas zeptala na tip pro vhodny sporttester. Jde mi o tepovku, cas, mozna spalene kalorie ? Samozrejme jsem sama hledala, ale tech produktu je tolik, ze nevim co vybrat. Jezdim i hodne na kole, plavu.. rada bych v lete zkusila triatlon a proto bych uvitala sportester pouzitelny i pro vodni sporty.. bezky, skialpy v zime.. tedy mozna je i sportester, ktery pocita prevyseni ? Nepotrebuji moc specialnich funkci, ale kdyz uz to jednou chci zainvestovat, tak at to ma neco do sebe :) Dekuji Vam predem za radu…

avatar

Český Brod

Celkem 5559 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:13 (2014)
půlmaraton: 1:35:31 (2014)

mirek33 muž 19.03.2010 13:58:53

Dvě nejkvalitnější značky na světovém trhu jsou Polar a Suunto ( je to v abecedním pořadí). U Polaru kategorie Multisport, nejlepší ( a, jak se dalo očekávat, bohužel i nejdražší) je RS800CX, ve stejné kategorii u Suunta je to T6c. Když porovnáš ceny v kombinaci s různými senzory, liší se minimálně. U těchto dvou je můžeš pořídit v holém základu pouze s pulsmetrem, pak dokoupit běžecký senzor, GPS senzor, senzory na kolo (rychlost a kadence). Oba typy pracují s kódovanými frekvencemi v pásmu 2,4GHz, které je bohužel silně tlumené vodou, takže vysloveně pro plavání jsou vhodné jiné typy ( obvykle pracují na frekvenci v kilohercích, tj. dobře se šíří i ve vodě). Oba typy umí vyhodnocovat získané výsledky v softwaru instalovaném na počítači, levnější typy pouze v aplikaci na webových stránkach výrobce, ještě levnější poskytují nějaké vyhodnocení pouze na displeji hodinek. Oba typy mají velmi kvalitní sofistikovaný software pro vyhodnocení fyziologických parametrů, umí vést optimálně tréninkem k požadovaným výkonostným cílům. Obě značky mají perfektní řemeslné zpracování, vodotěsnost, ergonomii a jsou i krásné ( (:-)).

Jsou samozřejmě i jiné, jinak zaměřené, takové kde sportovní funkce byly přidány k nějaké jiné dominující – k GPS navigaci, k mobilnímu telefonu, k mp3 přehrávači, k pda. Ale ke sledování parametrů během výkonu (když běžíš nebo jedeš na kole) se dlouhodobě ukazuje jako nejvhodnější tvar hodinek. Dívat se v běhu na displej mobilu, pédéáčka, na displej mp3 přehrávače a držet ho přitom v dlani, je dost nepohodlné. Také odolnost vůči potu (a že to je pěkně agresivní roztok pro každou elektroniku), výdrž baterií, mechanická odolnost, dostupnost všech náhradních dílů a velké „fórum“ uživatel, mluví spíš pro Polar a Suunto.

www.polar.fi http://www.polarshop.cz www.suunto.com www.suunto.cz

citát: Nejdražší cesta jak pořídit sporttester Polar je pořídit si nejdřív nějaký jiný.

Motto: Udělej každý den něco pro své kolo...., ehhmm, teď už asi taky pro své tretry (?), nebo pro co?
avatar

Praha 4

Celkem 28230,23 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:14 (2013)
půlmaraton: 1:49:29 (2009)
maraton: 3:57:28 (2014)

Dav muž 19.03.2010 18:59:28

..no, mě se zdá, že u Garmina je to za méně peněz více muziky, než třeba u Suunta..a to jsem docela spokojeným majitelem t3

Motto: ...kam až?
avatar

Praha 4

Celkem 25236 km
Minulý měsíc 155 km
10 km: 0:57:31 (2014)
půlmaraton: 2:11:15 (2013)
maraton: 4:44:49 (2013)

hanice žena 19.03.2010 19:16:15

:-))))))) G A R M I N e k :-))))))))))

Motto: Over and over again.
avatar

lenkmack žena 19.03.2010 20:00:06

Dekuji Vam obema za nazor a odpoved … Suunta ma manzel, samozrejme jsem po nich taky posilhavala, ale zdaji se mi docela drahe… na Polary jsem koukala a tam jsem si i dokazala vybrat, ackoliv cena samozrejme taky nic moc… Garmin jsem zvazovala takovej ten s gps, ale je to obrovsky, tak se podivam asi po polaru, at mame doma zastoupeni obou znacek :)

Dekuji

avatar

Banská Bystrica

Celkem 591 km
Minulý měsíc 0 km

okram17 muž 20.03.2010 19:08:14

Jednoznacne Garmin Forerunner 405 HR. Som s nim velmi spokojny.

avatar

Praha 4

Celkem 25236 km
Minulý měsíc 155 km
10 km: 0:57:31 (2014)
půlmaraton: 2:11:15 (2013)
maraton: 4:44:49 (2013)

hanice žena 20.03.2010 19:12:35

velikost je primoumerna radosti

Motto: Over and over again.
avatar

Celkem 2065 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:29 (2011)
půlmaraton: 1:17:50 (2011)

Volovec muž 22.03.2010 07:47:05

Polar RS800cx a koupit na e-bay. Ja tak koupil s bezeckym senzorem a ted jeste dokoupim senzory na kolo. Ale na plavani to neni.

avatar

lenkmack žena 22.03.2010 08:34:20

no tak jsem na to pres vikend poradne koukala a asi nejvic se mi bohuzel libi suunto T6c, limited edition :) ty jsou proste bozi.. no jenze taky pekne drahy.. ale hodne podobne jako Polar.. no nic, kazdopadne dekuji moc za vase nazory…

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.