Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » PŮLMARATON: Když se tělu nechce [článek]

PŮLMARATON: Když se tělu nechce [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Buldok muž 19.02.2008 00:45:24

Držím ti palečky hólčino!

avatar

Celkem 409 km
Minulý měsíc 0 km

lenaska žena 19.02.2008 08:19:56

Děkuji Buldoku, i já Tobě. Sejdeme se v cíli (i když jiném:-)))

avatar

Nový Jičín

Celkem 189 km
Minulý měsíc 0 km

nPu muž 19.02.2008 12:03:47

ráno taky doporučuji ovesnou kaši se vším možným (rozinky, mandle/ořechy, med banán…), není nic, co by nasitilo více, hlavně když toho člověk sní půl kila ;-)

Motto: ... dare to be different!
avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 19.02.2008 15:19:09

>> nPu, 19. 2. 2008 12:03:47

Ve´d práve,aj ja by som po rannom tréningucca1hod­.zjedla aj klince,ale najskôr nič necítim a potom už som hnusne plná a to nejem žiadne vajíčka ani šunky a maslo,vždy nejaké obilniny a jogurt.Ke´dže chlieb sa mi v žalúdku zvykne rozťahovať,z ná­tierok mi je ťažko,lekvár moc neodporúčajú…Mi­lujem MACES,bezkvas­.pečivo k tomu nejaký nízko.tvaroh,ale tiež to nemôžem preháńať.

administrator 03.04.2010 13:32:22

Začalo to jako prima týden. Vždyť co je lepší, než po celém dni prosezeném v práci se jít proběhnout na čerstvém vzduchu. Těšila jsem se celý den, až si zase půjdu „roztáhnout hrudní košíček“ a opět použiji fyzickou schránku k činnosti jí přirozené.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.