Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Palestra Kbelská desítka: Den před startem [článek]

Palestra Kbelská desítka: Den před startem [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

rebecca žena 28.02.2008 19:54:10

Tak jste mě,váhající,svým pěkným článkem přiměli k tomu,že jsem se nakonec přihlásila a přijedu navzdory větru,dešti i kopci :-) Akorát že na svou desítku skutečně potřebuju hodinku,tak věřím, že ačkoliv mi po startu všichni(jako vždy) utečou, v cíli na mě někdo počká :-))

avatar

Dobřichovice

Celkem 1583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:56:43 (2012)
půlmaraton: 2:13:06 (2012)

kamca žena 29.02.2008 10:44:54

>> rebecca, 28. 2. 2008 19:54:10

Neměj obavy. Pro mě to bude vůbec první závod v životě a jako běžkyně-začátečnice budu ráda, když se do té hodinky vejdu. Takže pozici na chvostu si rezervuju já, zvlášť při tom větru, který nás čeká. :-)

avatar

Ivo Domanský 29.02.2008 19:57:19

Holky, nebojte. Pár dědků za sebou necháte, to vám garantuju.

administrator 03.04.2010 13:32:23

Jen pár hodin zbývá do startu Kbelské desítky, závodu, který je zařazen do Poháru behej.com a Mizuno Running Cupu. Zkušení borci dolaďují formu, nováčci sbírají poslední informace, které by jim pomohly zahnat předstartovní nervozitu. Padne loňský účastnický rekord, nebo běžce nakonec odradí vichřice? Článek aktualizován 29.2. o čerstvé informace od pořadatelů (na konci článku)


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.