Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Olympijský sen: Druhé přípravné období - sen stále žije [článek]

Olympijský sen: Druhé přípravné období - sen stále žije [článek]

Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Černá v Poš., Písek, ČB, Plzeň

Celkem 259 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:36 (2008)
půlmaraton: 1:49:59 (2007)
maraton: 4:59:09 (2005)

DagmarKa žena 03.03.2008 21:00:22

Veroniko, drž se :-)

to je tak jediné co se mi chce říct – tělíčka jsou křehká – ale ty umíš naslouchat a hledat jehlu…

Vydrž to, ale hlavně – mi tě chceme zdravou :-) tak se opatruj a běhej s lehkostí tobě vrozenou
krásné dny
Dagmarka Ze Šumavi – teď v Ústí :-)

Motto: Bez a raduj se :-) Dagmarka Ze Tragédka z Pošumaví :-)
avatar

BroukBeBe žena 04.03.2008 07:47:24

>> DagmarKa, 3. 3. 2008 21:00:22

Ahoj DagmarKo. Děkuju za další Šumavskou podporu z Ústi:)).
Tentokrát jsem naslouchala snad už o trochu líp (navíc na Šumavě to šlo jakoby samo…), ale ještě se mám co učit…:).
Díky moc a věřím, že u Tebe také všechno dobrý.
Měj se krásně.
Veronika B.

avatar

Brno

10 km: 0:33:55 (2009)
půlmaraton: 1:13:13 (2011)
maraton: 2:32:57 (2007)

tuta muž 04.03.2008 08:20:29

Teda Veroniko, ja ziram, jak makas, az 3×denne kvalita a k tomu jeste prace a skola, to je pro mne absolutne nepredstavitelny, doufam, ze je na svete nejaka spravedlnost a do Pekingu se dostanes. Fakt si to zaslouzis.

Pro trenera: Ctu z toho spravne, ze Veronika ma momentalne ANP nekde na tempu 3:37/km? A ta ctyrkova tempa (pripadne dokonce useky v nem) jsou v planu v zasade jen kvuli nizke celkove kilometrazi, aby si clovek moc neodpocinul? Jeste by mne zajimalo, kde jsou (kdy budou) dlouhe svizne stupnovane behy?

avatar

Praha

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

Jirka55 muž 04.03.2008 13:42:15

Držím všechny palce co mám a těším se, jak budeš popisovat Peking na podzimním Bootcampu… Jirka

avatar

BroukBeBe žena 06.03.2008 13:36:02

>> tuta, 4. 3. 2008 08:20:29

Ahojky tuta, v letošním roce jsme ANP v laboratoři nemapovali. Těch 6 a 9km vypovídá, že ANP se k tomu tempu blíží.Čtvrtky tam jsou nejen kvůli nízké kilometráži, ale hlavně proto, že svaly dostávají v těchto rychlostech potřebný anaerobní podnět, který se odráží, kromě jiného,také v hlubším působení ve svalovém systému.Stupňované běhy jsme už začali praktikovat v minulém týdnu.
Pevné zdraví přeje Vlad

Také zdravím a díky! Co se týče vytížení, tak momentálně krásný:) – ve škole čeká už jen jediná povinnost -promoce- a práci teď šidím jak to jen jde – dlouhodobě sice neurdržitelné řešení, ale času na trénink je teď víc:).
Ještě jednou díky a hezký den. Veronika

avatar

BroukBeBe žena 06.03.2008 13:54:30

>> Jirka55, 4. 3. 2008 13:42:15

Díky Jirko-palečky se budou určitě hodit:)!
Přeju hodně zdraví, veřím, že Tvoje kolínko už zase funguje a můžeš si užívat běhu a Bootcampu v celé své kráse…
Pozdravuj a hezké jaro:).
Veronika

avatar

Brno

10 km: 0:33:55 (2009)
půlmaraton: 1:13:13 (2011)
maraton: 2:32:57 (2007)

tuta muž 06.03.2008 14:55:51

>> BroukBeBe, 6. 3. 2008 13:36:02

Ja spis nez ty ctvrtky myslel ty behy v ctyrkovem tempu – na obycejny volny klus, ktery je navic pocitam v terenu, je to strasne rychly – ale zase na neco jineho je to pomaly (vzdyt planovane maratonske tempo je o dvacet sekund na kilak rychlejsi). Ale kdyz uz byly zmineny ty ctvrtky, tak ty opravdu v maratonskem treninku nechapu, jedine snad, ze diky malo tydennim kilakum se musi zapojovat rychla vlakna takto (kdyz se ale beha vic kvantity, tak pocitam, ze diky tomu jsou pomala vlakna stale unavena, a tak telo aktivizuje rychla vlakna i pri pomalem tempu). No, uz se v tom nebudu moc pitvat, kdyz jsem nad timto planem premyslel, tak mi to stale vic zacalo pripominat to, jak by si asi muj byvaly trener predstavoval trenink maratoncu, jenze v tom jsme se jaksi neshodli. Brr, jen predstava, ze bych mel neco takoveho odbehat me desi, prave proto obdivuju Veroniku, ze to je schopna zvladnout.

administrator 03.04.2010 13:32:23

Druhý měsíc speciální přípravy na maraton, v němž se pokusí naše přední vytrvalkyně Veronika Brychcínová kvalifikovat na Olympijské hry v Pekingu, uplynul. Daří se zvyšovat výkonnost? V textu Veroničina trenéra, Vladimíra Korbela, se dočtete o tom, jak toto tréninkové období probíhalo, s čím se musela Veronika poprat a zda se to podařilo. Součástí článku je i ukázka tréninkového schématu.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 8 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.