Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » (Ne)přátelé běhu [článek]

(Ne)přátelé běhu [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Litoměřice, Brno

Celkem 823 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:00 (2007)
maraton: 4:30:00 (2007)

beny6 muž 08.03.2008 14:11:30

Ja sem zrovna vcera bezel a vybehl na me nejakej buldog ci co to bylo. Nastesti za nim ihned vybehla pekna mlada slecna (coz uz me castecne uklidnilo :) a uklidnila me, ze prej je to stene a ze si chce jen hrat, ze mi nic neudela. Ale kdyby tomu tak nebylo tak nevim co v tu chvili delat.

Motto: ツ
avatar

10 km: 0:55:52 (2007)
půlmaraton: 1:49:33 (2007)

tomhary muž 08.03.2008 16:26:40

… este jeden osvedceny tip : hovorte na psa, milo, nadsene sa mu prihovorte .ja viem ze niekedy to moze byt tazke, ale pomaha to viac ako ostat stat :).

avatar

Praha/Jičín

Celkem 4928 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:30:36 (2008)
maraton: 3:24:46 (2008)

vkuzel muž 08.03.2008 19:19:23

Mi osobně se osvědčilo, rozeběhnout se proti psovi, případně přidat kopačku (ještě se mi ani jednou nepodařilo trefit, protože žádný ze psů se ke mně nepřiblížil dostatečně blízko).

Zatím všechny psy libovolné velikosti a rasy na které jsem tohle aplikoval to od loveckých choutek odradilo. Zřejmě neunesli fakt, že se z lovců rázem stali kořisti a naopak. Je fakt, že tito psi běželi všichni za mnou, tzn. žádný mě nechtěl zakousnou tak, že by mi běžel rovnou naproti. U takových by zřejmě tahle taktika neuspěla.

administrator 03.04.2010 13:32:23

Běžec je výjimečný jedinec, už jednou jsem ho nazvala bojovníkem. Nemusí akčnost vyhledávat, najde si ho sama. Při každém výběhu čelí nástrahám, překvapením, útokům a není jich málo. Číhají skoro na každém kroku. Stačí vyběhnout ve dvou.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.