Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » PRAŽSKÝ MARATON: První test zdolán [článek]

PRAŽSKÝ MARATON: První test zdolán [článek]

Nalezené položky: 34 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 03.04.2008 22:08:49

Ahoj Buldoku,
Tvůj příběh mi připomíná můj loňský půlmaraton – jen s tím rozdílem, že já se snažil Miloše držet a hrál jsem dost vabank – buď se s ním udržím až do cíle na čas 1:30, nebo se s ním neudržím a je mi jedno, jak to dopadne…
No, udržel jsem se s ním jen do 5. km, ale to jsem tušil – už od rána jsem se cítil nějak divně, navíc jsem se špatně oblékl. Tak jsem až do cíle jen tak běžel, snažil se, hlava chtěla, ale zbytek těla, hlavně nohy, nemohly, tak jsem jen tak sledoval, jak mě přebíhali další a další běžci… Až na Smíchově, kdy jsem při obrátce viděl Rosťu s Mirkem (vodiče na 1:40) jsem si začal myslet, že bych to mohl přeci jen dát okolo 1:36… V cíli jsem byl nakonec za 1:36:19 a zaběhl si osobák – asi o 5 vteřin. V cíli jsem byl úplně zničený, ale už o hodinu a půl později na pokoji jsem začal přemýšlet, jaké by to bylo zaběhnout si maraton :-)
Ale to jen na okraj, jinak moc gratuluji, maraton určitě uběhneš – a kdyby ne, dojít se to dá vždycky… Po 21. km si musíš říkat, že do cíle je to už blíž než se vracet :-D

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Celkem 6856 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:59 (2007)
půlmaraton: 1:46:39 (2010)
maraton: 3:53:44 (2012)

ipeterka muž 04.04.2008 08:43:32

>> Buldok, 3. 4. 2008 19:13:50

Ahoj,

poběžím jen firemní – tj. tu štafetu – a to poslední úsek, takže nevím, jak to budu před startem časově mít – musím se dostat na 30. km. Před startem si půjdu dát věci do šatny, ale budu tam muset být asi dost brzo – počítám tak v půl osmé. Každopádně bych se s tebou rád potkal. Rozhodně počkám v cíli – teda jestli tam nebudeš dřív než já, což není tak nereálné, když se dívám na tréninkové snažení některých kolegů ze štafety … ;-)

 Ivo

avatar

Aura: 2920

Exploser muž 04.04.2008 09:26:51

Ahoj Buldoku, také blahopřeji ke zdolání půlmaratonu, zahlédl jsem tě tam před startem. Rád bych Tě viděl i v cíli 11. května kolem 14 hod. Ale k tomu je zapotřebí mimo tvé zarputilosti také naprostá disciplína ohledně pokynů Miloše. V tomto maratonu není totiž prostor na experimenty. Důležité je také mít zajištěné po trati dostatečné občerstvení, ať už mobilní nebo nemobilní.

Motto: In God is our trust.

administrator 03.04.2010 13:32:25

Na 15. kilometru premiérového půlmaratonu jej přepadl takový hlad, že odběhl do nejbližší večerky a požádal o jeden banán s tím, že jej po skončení závodu přijde zaplatit. Odpověď byla tragikomická: „Ne peníze, ne banán!“. I takovou příhodu zažil Buldok ve své dosud nejtěžší části přípravy na květnový maraton.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 34 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.