Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » SERIÁL: Dva měsíce do UTMB. Hýčkám si paty a řeším minimalismus [článek]

SERIÁL: Dva měsíce do UTMB. Hýčkám si paty a řeším minimalismus [článek]

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Keoni muž 02.07.2019 09:29:01

Dva měsíce do startu. Na webu UTMB jsem právě podepsal čestné prohlášení o fair play, vybral velikost trika a potvrdil čas a místo registrace. Poslední srpnový víkend zbývá dorazit do Chamonix, projít kontrolou povinné výbavy, dostanu startovní číslo a bude se moct postavit na start. Formality budou hotové a ukáže se, jak mám naběháno. Jak jsem na tom běžecky a co mě čeká příští dva měsíce?
Odkaz na článek

avatar

Náchod

10 km: 0:34:25 (2019)
půlmaraton: 1:25:07 (2017)
maraton: 2:57:37 (2018)

dojan muž 02.07.2019 21:57:07

budu držet palce, ať se ti daří. Je fajn, že budeš bez internetu, jen doufam, že něco zpětně napíšeš sem, rád načerpám inspiraci pro UTMB snad někdy za x let…

avatar

Desert muž 03.07.2019 02:24:40

ahoj je to pěkné, ale máš představu, jak budeš řešit tvoji " plenárku", přeci jenom ten tvůj výlet do Alp není zas tak klidový stav :-)

avatar

Keoni muž 03.07.2019 10:00:28

>> Desert, 03. 07. 2019 02:24:40

Tohle mi samozřejmě vrtá hlavou. Pro chodidla to bude zátěž, zvlášť s těžkým batohem na zádech. Určitě přibalím masážní pomůcky. Po cestě bude dost příležitostí posílit chodidla „přírodní cestou“, přebírat kamínky, protahovat lýtka atd. Nemyslím si, že teď mám fascitidu, jen je chodidlo náchylnější, když člověk běhá stomílovky a chce chodidla zatížit vícedenním trekem. Doufám, že pravidelnou masáží a cvičením předejdu komplikacím. No a kdyby ne, tak to vždy můžu po cestě někde zabalit a radši jet domů a odpočívat. Uvidíme, až se dostanu někam k Innsbrucku…

avatar

Desert muž 03.07.2019 10:35:34

>> Keoni, 03. 07. 2019 10:00:28

Emil tyto problémy řešil šlapáním zelí, ale i lehký roztok octa ve vodě jako lázeň může pomoci ( méňe jak 0,5%, raději daleko méně, je limit pro spálení pokožky)

k tomu se podívej na vlákno " iontové nápoje", jelikož jako lázeň by byla dobrá i koupel v moři, ale to je celkem daleko, tak zatím lázeň nohou v roztoku z „mořské soli +F+J“, nakonec J i F pořídíš v tabletách, J je fyziologicky potřebné, u F je jeho potřeba možná, :-P

potom je zajímavá i konstrukce bot a jejich stélek, zda obsahují grafit a v jaké části, ale technicky to proberu možná později, :-)

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.