Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Splnit si klukovský sen [článek]

Splnit si klukovský sen [článek]

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 20.04.2008 19:16:56

Mluvíš mi z duše! Pokaždé, když si to hasím vláčkem od slečny ze severní moravy do západu čech, tak chci aby vypli prod a já zůstal na nějakou tu hodinu stát ve stanici Bezpráví(mezi Pardubicemi a Českou Třebovou). Pěkně bych si to tam oběhl, je to tam nádherné!

Motto: Díky Chucku Norrisi!
avatar

Aura: 2920

Exploser muž 21.04.2008 16:35:01

Také jsem rád jezdíval v dětství vlakem z Troubska do Zastávky. Tato cesta se mně vždy moc líbila. Sen se mně nakonec splnil, neboť jsem tam pak celé 4 roky studoval na místním gymnáziu. K tomu patřily občasné branně orientační závody po okolí, na podzim bramborové brigády na okolních družstevních polích i výuka autoškoly po silnicích v okolí. Na stadionu v Zastávce jsem také dosáhl své dosud životní rekordy na tratích 100 m, 400 m a 800 m.

Motto: In God is our trust.
avatar

Japonsko - Furukawa

Celkem 653 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 1:00:00 (2008)
maraton: 5:34:48 (2009)

jaadro muž 25.04.2008 09:46:48

Pani jo, pripadal jsem si jako pri cteni Oty Pavla.

Motto: Pobyt v Japonsku dozene k behani i cloveka, ktery je svym zalozenim antisportovec (-:

administrator 03.04.2010 13:32:27

Malí kluci mohou mít všelijaké sny a přání, některé možná těžko splnitelné, jiné zdánlivě ne až tak nedostupné. A přece na jejich splnění si někdy musí počkat až do dospělosti. Mým snem bylo, vždy když jsme jeli vláčkem z Brna směrem na Třebíč nebo Jihlavu, aby vlak zastavil v úseku mezi Rosicemi a Zastávkou nebo mezi Zastávkou a Vysokými Popovicemi, protože mě tam velmi okouzlovala příroda, na kterou jsem koukal z okna vlaku.


Odkaz na článek
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.