Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Nordic inline jako alternativa při artróze?

Nordic inline jako alternativa při artróze?

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

mmks muž 14.10.2019 09:14:20

Omlouvám se, jestli to není správné vlákno, nebo dokonce forum. S manželkou jsem sváteční běžci, malý objem i tempo (cca 1× týdně tak 7–8km). V mládí měla ale úraz kolene – přetrhané vazy, do toho zánět, takže rehabilitace skoro rok. Teď už ji koleno při běhu bolívalo pravidelně a má tam artrózu 2 stupně, takže běh už asi nehrozí. Hledám alternativu, kterou by jsme mohli dělat společně. Mě nějak extra nebaví kolo, já během a ona na kole není fajn ani pro jednoho. Alternativa, že by ona jezdila třeba 1km tam a zase za mnou zpět je nám taky k ničemu, chodíme/chodili jsme běhat se psem a ten by zbláznil, aby se jeden z nás oddělil. Protože běháme po lesních cestách napadly mě jako alternativa nordic in-line. Dřív měla klasické in-line ráda, ale u nás nejsou vhodné cesty. Mám strach, ale jestli ten pohyb do boku nebude pro to koleno taky zátěž, vůbec s tím nemám zkušenost.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.