Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » SERIÁL: Běžecké prodejny - dráty, nebo kámen?
 [článek]

SERIÁL: Běžecké prodejny - dráty, nebo kámen?
 [článek]

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Táda muž 09.02.2020 13:07:48

Jsou nenápadné, o to urputnější. Malé bitvy mezi běžci. Zatímco filozofové se mohou donekonečna přít, jestli bylo dřív vejce nebo slepice, vytrvalci se budou do krve hádat o svých tématech. Pata a špička, asfalt či terén… anebo jestli nákupy v kamenných obchodech přebijí království internetu.
Odkaz na článek

avatar

Bratislava

Brutto muž 10.02.2020 13:17:44

Mam to podobne ako autor. Kedze kupujem cca 4 – 5 parov rocne, skrachoval by som, keby som ich kupoval v kamennom obchode. Mam modely, ktore tocim dokola, takze viem presne ktora velkost mi sedi. Vtedy usetrim pri objednavke kludne aj 50 €. Pokial idem do niecoho noveho, vzdy navstivim specialku, v ktorej si vyskusam velkosti a tam tu botu aj kupim! Beriem to ako priplatok za to, ze mi umoznili si ju vyskusat a ze sa mi venovali. V tomto clanku mi trochu chybaju ti vychcanci, co si pridu topanku vyskusat do kamennej predajne a potom povedia, ze si to este rozmyslia a nasledne si ju niekde objednaju na e-shope. Mam priatelov aj medzi majitelmi bezeckych specializovanych predajni a viem, ze toto lezie na nervy aj im.

avatar

Brno

Celkem 22207 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:30 (2011)
půlmaraton: 1:23:40 (2007)
maraton: 2:55:30 (2011)

milan muž 10.02.2020 14:06:44

V Brně dlouhodobě funguje tzv. garážový prodej kombinující výhody obou způsobů nákupu běžecké obuvi.

Na rozdíl od některých obchodníků si může být zákazník jíst, že dostává rady od běžce, který má za sebou úspěšnou závodní kariéru a běhu se věnuje každodenně několik desítek let.

A kde jinde se vám prodejce bude věnovat třeba hodinu a probírat veškeré aspekty běhání?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.