Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Pomoc s treninkem aneb zruseny PIM

Pomoc s treninkem aneb zruseny PIM

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sido muž 10.03.2020 11:29:10

Ahoj, obvam se ze jarni zavody jsou proste v haji ;-(

K tomu bych mel jeden dotaz ktery se tyka treninku. Jsem ve 12tem tydnu pripravy na maraton (jedu podle Hansonu) Prazsky maraton na ktery jsem to smeroval evidentne nehrozi.

Co ted s treninkem? Dokoncit pripravu dle planu jen zavod neodbehnout?Nebo pripravu ted zarazit dat par tydnu volensi tempo za pokusit se navazat az bude znam termin bud prazskeho nebo jineho vybraneho maratonu, tato moznost se me pocitove zda spatna, protoze jsem neabsolovoval silovou pripravu, rychlostni a vytrvalostni ano… Uprimne situace je to zapeklita, sice uz sem nejaky ten maraton bezel, ale letosni priprava byla hodne tvrda, vydrzelo zdravi vse sem odbehal dle predepsaneho a ted tohle :-(

predem diky za radu zkusenejsichm klidne do osobni zpravy at neplevelime, ale verim ze se s podobnou situaci bude prat vic lidi…

Zdenek

Motto: Live fast die old
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.