Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Covid

Nalezené položky: 430 První Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další Poslední

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 15.03.2021 16:31:45

>> Meescha, 15. 03. 2021 16:11:19

Lži? Asi to máme nastavené ve vnímání každý jinak. Ty jsi se vlastně moderátorům fóra jenom zmínil nebude-li po tvém… Rasistický příspěvek to byl tak akorát pro rasistu, normální člověk přesně věděl, jak to Rudo myslí.

Moralizovat a sám komunikovat stylem čtvrté cenové…Inu, angažovaný občan.

Motto: Petit cheval de manege :-)

Desert muž 15.03.2021 16:34:47

>> Meescha, 15. 03. 2021 16:11:19

kun je nebezpecny zezadu, byk je nebezpecny zepredu, a u tede to fouka ze vsech stran :-P

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 15.03.2021 16:35:33

>> Mato, 15. 03. 2021 16:19:07

To je ta hysterie dnešních dní. Tyhle lidi nechápu. Já zažila na jaře dva důchodce, co se do mě pustili v parku, že se jim mám vyhnout. Jenže já už na stejném místě cvičila 15min a oni mě mohli obejít jednou ze tří cest na kterých nikdo nebyl. Prý mě viděli už zdálky, ale vybrali si tu nejbližší. A pak mi nadávali, že tam cvičím a mohla bych tak na ně něco prsknout. Nepobrala jsem to.

Desert muž 15.03.2021 16:39:36

>> Skritek Hugo, 15. 03. 2021 16:31:45

misanek to mysli jinak, coz mi uz u teto diskuze pripomina pravidlo " nehadej se s blbcem, dostane te na svou uroven a tam te udola svymi zkusenostmi" :-D

Brno

Celkem 75147,34 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:39 (2014)
půlmaraton: 1:22:19 (2014)
maraton: 2:54:22 (2014)

Petr Kaňovský muž 15.03.2021 16:42:09

>> Skritek Hugo, 15. 03. 2021 16:35:33

Tak s tím třeba počítat, také jsem narazil na lidi, kteří si vybrali cestu, kterou jsem běžel, aby pak měli nějaké řeči, i když mohli evidentně jinudy, přestože i tehdy se snažím vyhýbat maximálním obloukem, jaký je jen možný, ve vlastním zájmu (tito totiž asi jsou v kontaktu i s jinými).

Motto: Jestliže poběžíš, neklopýtneš. :-)

Zem

rudo muž 15.03.2021 17:11:44

>> Mato, 15. 03. 2021 16:14:16

Mato neries individualne poistne zmluvy

ale zisti si ako EMA akoze schvalila tie „vakciny“

iba ako experimentalne

nik v tom nechce byt zodpovedny, ani vyrobcovia „vakcin“

ani ziadna EU komisia, ani WHO ani CDC ani ziadne ine ministerstvo zdravotnictva

nakoniec to zostane na tom koncovom lekarovi co to pichol.

pri prezreti vyhlaseni WHO a CDC sa lahko da zistit rovnake stanovisko oboch:

nemaju ziadny vzorok virusu covid, nik virus bnevidel a neidifikoval a teda rovnako ani jeho mutacie ci uz UK, africke alebo z Hornej Dolnej.

Motto: 528 citaj: geopolitics.co

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 15.03.2021 20:22:38

>> rudo, 15. 03. 2021 17:11:44

Tak to asi citame kazdy ine rozhodnutia. Ja som tie od EMA cital. To, co tvrdis ty sa pokusil nas minister zdravotnictva vocpat do tozhodnutia o Sputniku V. Co je pravny nezmysel.

Zem

rudo muž 16.03.2021 05:43:10

>> Mato, 15. 03. 2021 20:22:38

schovaovanie vakcin a liekov ma pravidla, priamo na strane EMA:

minimalna doba testovania pred skutocnym schvalenim je 2 roky.

zatial maju iba schvalenie na pokusy – testovaciu studiu a podmienene povolenie na predaj „vakcin“

zjavne 2 roky este nepresli, kedze testy zacali v DEC.2020.

dalsie podmienky su: minimalne 30,000 pokusnych osob, co uz splnili, ale musia ich 2 roky sledovat.

podmienka testy na vekovych skupinach nad 50 nad 60 rokov uz plnia najme v Nemecku a Ceskoslovensku, kde uz „vakcinou“ uspesne vyzabijali mnozstvo nesvojpravnych dochodcov zavretych v domovoch

dalsia podmienaka testovanie na roznych etnikach – teda roznych rasach plnia v UK, kde sa cielene testuje na roznych skupinach pristahovalcov.

porusuje sa protokol, kde sa vsetky reakcie na vakcinu musia zahrnut do testovacej studie, odhad je ze sa zahrnuje asi iba 1% naskedkov a napriklad zavakcinovane mrtvoly z domovom dochodcov nie su zahrnute ako dosledok vakciny ale su ako mrtvoly na virus covid.

podla vsetkych uhlov pohladov je sucasna faza iba testovacia studia a nahananie poctu navakcinovanych je snaha dostat co najviac pred tym nez to vsetko praskne nez sa zverejnia vsetky skutocne statistiky a publikuje sa pravdiva studia.

paradoxne zakial mnohe staty v EU zastavili pouzivanie NEvakciny ASTRA ZENECA

fasiticke rezimy CZ+SK nadalej povoluju, vraj nie je dokazane ze reakcie su na vakcinu, teda BABIS HAMACEK MATOVIC KRCMERY sa hraju na mudrejsich ako zvysok EU

Zem

rudo muž 16.03.2021 05:47:51

@ Mato

ako pravnik by si mal pochopit ropzdiel medzi

COMMON LAW a zmluvnym pravom

preco stat je sukromna organizacia a preco sa vystavuje rodny list , kde sa registruje sukromna firma pod menom :

PAN JOZKO MRKVICKA, na ktoru plati zmluvne pravo a stat ma tuto firmu – pravnicku osobu vo vlastnictve a moze voci nej pachat to co pacha

na rozdiel od osobneho cloveka „jozko mrkvicka“

ak potrebujes pravne vysvetlenie a argumenty, tak si najdi video rozhovor

allan jones – david icke kde sa to podrobne rozobera a su tam priklady ako jednat s policajtami a odmietnut odpoved: „ROZUMIEM“ na policajnu otazku „ROZUMIETE ?“ lebo tym by vznikla zmluva a podriadenie policajnej moci.

teraz sa to konecne prevalilo a zacalo aj po tejto linke oslobodzovacie hnutie ludstva

Zem

rudo muž 16.03.2021 05:49:54

COVID je tema tejto diskusie, kto vie co to skutocne znamena?

Certificate Of Vaccination ID

teda po nas vakcinacny preukaz, alebo vakcinacny pas pre cestu do zahranicia

priklad je ISRAEL, donedavna tomu nechcel nik verit teraz sa ovce tlacia na vakcinaciu s argumentom – chem ist v lete do Chrovatska

Zem

rudo muž 16.03.2021 05:57:30

PATENTOVE PRAVO

latky vyskytujuce sa v prirode sa nedaju patentovat, a preto su zakazovane prirodne lieciva a medicina nutena do patentopvanych li­ekov

podobne kukrica sa neda patentovat ale plodina ktora sa prirodzene v prirode nevyskytovala – GMO kukurica je patentovana a vlastnik kazdeho zrna GMO je koncern MONSANTO-BAYER.

ludska DNA sa neda patentovat a preto clovek nemoze byt vlastneny a nic z jeho tela nemoze byt vlastnene ziadnou kroporaciou ci uz stat ale koncern

ale modifikovana ludska DNA uz nie je ludska DNA teda sa v prorode nevyskytovala a preto je patentovana a clovek s modifikovanou DNA je majetok vlastnika patentu

vlastnik patentu na modifikovanu ludsku DNA je nadacia BILLA GATESA, ktory vlastni aj patenty na virus, na testy, na vakcinu… uz od roku 2015 !!!

mRNA nie je valcina, je to biologicka zbran na modifikaciu ludskej DNA

a kazdy zavakcinovanec uz nie je skutocny clovek a je majetok aj kazda ciastka jeho tela je majetok vlastnika patentu

a teda uz nebude ani pravne mat moznost sa oslobodit a stat sa slobodnym clovekom

a nasledne kedze DNA sa prenasa tekutonami – slinami spermiami krvou posvovymi tekutinami

pri sexe ci bozkavani s navakcinovanym jedincom sa nakzi modifikovanou ludskou DNA aj povodne cisty jedinec

takze aj ti co odolali vakcinacnym komandam ak nebudu strikne dodrziavat obmedzenie sexu, nakoniec budu zmodifikovani.

trnavaci maju riesenie: NEONDZIT

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:11 (2006)
maraton: 2:42:13 (2006)

Ondriško muž 16.03.2021 06:49:05

>> Mato, 15. 03. 2021 14:39:54

A kde som ja písal že keď už niekto chorý bol tak nemôže znova ochorieť? Ja som napísal, že z môjho okolia nikoho takého nepoznam- a sú to desiatky ľudí. A to je fakt.

Samozrejme som počul desiatky príbehov, smutných, ťažkých i tragických za posledné 4 mesiace. Naposledy v piatok blízky priatel-39r prišiel z nemocnice po zápale pluc- mal šťastie lebo do nemocnice išiel včas, a rýchlo mu zabrala liečba. Jeho otec na Covid zomrel, a mamka mu je na umelej pľúcnej ventilácii už skoro mesiac,pričom má 4 malé deti.

Ja som mal šťastie že som ochorel ešte v októbri, a získal som veľmi slusnu imunitu. I vďaka tomu som mohol pomôcť viacerým príbuzným keď boli chorý doma a v karanténe. Pretože ľudia sa toho báli a stále boja, čo je pochopiteľné.

Inak by ma zaujímalo, koľko z tých ľudí z tvojho okolia malo po prvej infekcii protilátky, a aj tak ochoreli.

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:48 (2019)
půlmaraton: 1:34:33 (2017)

Meescha muž 16.03.2021 07:47:56

>> Mato, 15. 03. 2021 20:22:38

Musím ocenit, Mato, že máš tu sílu zkoušet proti těm nesmyslům argumentovat. Na druhou stranu je to stále dokola pokus o racionální debatu s někým, kdo jede nonstop konspirační teorie, věří na placatou zemi, na pedofilní podzemní spiknutí, na cílenou změnu DNA od Gatese apod. Mezi to samozřejmě zamontuje, že žádný covid neexistuje, to je pak těžké… On bude vždy zaplevelovat diskuze svými bludy, pokud bude mít možnost a je celkem srandovní sledovat užitečné idioty, co se za něj staví (různí skřítkové, abych nejmenoval), nebo podobně postižené jedince věřící všem těm nesmyslům (dal by si někdo dezert?).

Samozřejmě, že vakcíny od Pfizeru a Moderny (obojí opravdu krásný výsledek práce, když se podíváme, jak fungují a jak snadno je lze přeprogramovat na jednotlivé mutace) byly řádně otestovány a schváleny a žádné potenciální problémy s pojištěním nehrozí, tedy alespoň ne v EU. Nezbývá, než doufat, že to očkování proběhne co nejrychleji, ať máme v létě konečně klid.

Zem

rudo muž 16.03.2021 08:18:25

>> Meescha, 16. 03. 2021 07:47:56

AGENT MEESCHA verny sluha rezimu

marne sa snazis zabranit tomu aby ludia rozmyslali a hladali skutocne informacie

otazka je, co ty osobne z toho mas ?

svojou drzou aroganciou, totalnou neznalostou akejkolvek temy (vratane behu a atletiky) len pomahas kazdemu aby sa zobudil, tvoje klamstva su priehladne a sluzis ako „contrarian indicator“

Zem

rudo muž 16.03.2021 08:42:06

mRNA sposobi zablokovanie tvorby specifickych bielkovin, ktore zabijaju nadorove bunky a teda plnia prevenciu ci samoliecbu rakoviny

tazke po aplikacii mRNA bude zavakcinovana obet v stave rovnakom ako pacienti s rozvinutou rakovinou, ktory maju produkciu tych bielkovin utlmenu

predpoklada sa do 5 rokov rozsiahla „epidemia“ rakoviny u tych co dostali mRNA NEvakcinu a zazrakom ju prezili

prelozeny clanok uvadza aj povodne zdroje, na ktore alo GOOGLE blokuje vyhladavanie, ale priame linky zatial funguju.

https://app.box.com/…9tgn23xt443l

a lieky proti rakovine „nahodou“ zdrazeli po spusteni „vakcinacneho“ programu

tema je COVID !!!, agentik MEESCHA

Desert muž 16.03.2021 08:45:05

>> Meescha, 16. 03. 2021 07:47:56

kdyz by ti nekdo napsal, ze se mas zamyslet, tak to asi bude pojem pro tebe neresitelny

kdyz te tady nekdo usvedci ze lzi, ty stale meles svou,

tve prispevky maji pouze hodnotu toho, ze nekoho napadas, nejsou tvurci ani tematove, nazory si nechej do hospody, az ti ji otevrou, :-D

Zem

rudo muž 16.03.2021 11:19:46

ISRAEL

co naozaj sposobil vakcinacny teror

https://www.unz.com/…atans-poker/

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 16.03.2021 11:39:53

>> rudo, 16. 03. 2021 05:43:10

>> rudo, 16. 03. 2021 05:47:51

>> rudo, 16. 03. 2021 05:57:30

Ale no tak, Rudo. Fakt ma chces poucovat o rozdieloch medzi Common law, nasim kontinentalnym pravom, miesat criepky o pravnej subjektivite FO, PO, nescudzitelnych pravach a este dat uryvok (nespravny – podotykam) o patentovom prave? Toto skusaj na niekoho ineho. Ani ti nejdem odpisovat, kde vsade sa mylis, lebo by to bolo na desiatky stran, ale Icke ako autorita? To fakt? Ja nespochybnujem, ze za ockovanim je omnoho viac, ako sa z medii dozvieme a cely covid – podla mna nevznikol „nahodnou“ mutaciou. Existuju dovody preco a ako sa rozsiril a aj preco ho Cinania tak bravurne zvladli.

A k tomu suboru o mRNA vakcine – zas, je tam criepok pravdy, ale inak plno balastu a aj vylozenych nepravd. Aj ty si vinny z toho, z coho obvinujes inych – veris vsetkemu, co citas.

Zem

rudo muž 16.03.2021 13:10:58

>> Mato, 16. 03. 2021 11:39:53

Mato, podobny tvoj postoj som predpokladal ku kazdej teme.

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:48 (2019)
půlmaraton: 1:34:33 (2017)

Meescha muž 16.03.2021 13:14:26

>> Desert, 16. 03. 2021 08:45:05

Ze lži mě nikdo neusvědčil, já tu nemám potřebu lhát, narozdíl od Tvého guru. Ale když máš potřebu se ke mně pořád vtírat a jako poslušný pejsek neustále bránit svého sociopatického páníčka, tak budiž. Sice se neustále neúspěšně snažíš být vtipný, ale ve výsledku to působí celkem směšně.

>> rudo, 16. 03. 2021 08:18:25

Agent a sluha režimu, to pohladilo po srdíčku. Ještě chybí, že mě platí Soros, nebo teď je u mišuge konspirátorů zase in Gates?

Zem

rudo muž 16.03.2021 13:20:08

>> Meescha, 16. 03. 2021 13:14:26

daj sa napichat mRNA a bude tu klud

Desert muž 16.03.2021 13:31:11

>> Mato, 16. 03. 2021 11:39:53

wu-chan 1.typ corona turisticka, lehci prubeh, vetsinou ridky pripad s hustym behanim, sekundarni priznaky " slintavka a kulhavka"

bergamo 2.typ ostry sadamuv pozdrav ze skladu IS, pozdrav zemim, ktere se ucastnily " operace iraq atp." podstatne drsnejsi momentalni prubeh, na tu se vyviji vakciny,

jar, brazilie, dansti norci 3.typ, pozdrav statum, ktere se provinily vuci islamu, pravdepodobne bude znacne paralyzovat i odolne jedince, momentalne se na vyvoji vakciny k rusku pripojily i sae,

kazda z nich je samostatny typ se svymi mutacemi,

problemem astra zeneca muze byt to, ze se vyvijela asi na 1.typ

u cinanu stacil hrebicek do huby :-P

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 16.03.2021 14:52:56

>> Desert, 16. 03. 2021 13:31:11

Toto neviem vyhodnotit, ale zaujimave. Moj osobny nazor (bez ohladu na mutacie) bol generalne taky, ze covid bud bude sluzit ako priprava obyvatelstva na velku zmenu – napr.menovu reformu – zavedenie blockchain technologie a nahradenie papierovych a digitalnych mien za plne virtualne (ale regulovane bankami a vladami, narozdiel od cryptomien), alebo na uplnu zmenu spplocenskeho poriadku. Ludom sa to samozrejme nebude pacit a budu sa burit, ale v tejto situacii su kontrolovatelnejsi a ovladatelnejsi. Alebo este nieco horsie, co radsej ani nenapisem…

Ze by sa jednalo o bioterorizmus, je tiez mozne a najma relativne lacne pre utocnika. Nevylucuje sa to vsak ani so zneuzitim situacie zo strany napadnutych na zavedenie drastickych zmien pri obmedzenych obcianskych pravach…

CZ

maraton: 3:15:58 (2006)

gsx1400 muž 16.03.2021 16:00:21

>> Mato, 16. 03. 2021 14:52:56

…tvl,co to hulíš????

Motto: běhám co to dá

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 16.03.2021 16:27:18

>> gsx1400, 16. 03. 2021 16:00:21

Tak ak sledujes chystane a avizovane regulacie v oblasti AI na urovni EU (to nie su ziadne konspiracie, zagoogli si white paper, AI), ci zufalu snahu dostat cryptomeny a decentralizovane obchodovanie s nimi pod kontrolu, tak pochopis. Nie je v zaujme ziadneho statu stratit kontrolu nad penaznou menou a to, co sa dnes deje s kryptomenami nemozno inak nazvat ako alternativny svet, smerujuci presne opacnym smerom, ako je vyvoj fiat penazi (ergo – inflacia, aby bolo mozne splacat pozicky a tlacenie novych penazi, aby pozicky boli co najlacnejsie). Pozri sa, kam investuju najvacsie spolocnosti sveta a nebudu to normalne meny. Prechod najvacsich bank a asi aj celeho menoveho systemu v nasich koncinach a mozno aj na celom svete, je chystany na r. 2022. To, aka velka to bude zmena, nikto netusi.

Ziadna menova reforma nebola prijata pokojne a prechod na treti druh penazi (po fiat peniazoch, elektronickych – kreditnych a debetnych, az na blockchain technologiu) – direktivne nariadeny a regulovany, nebude priaznivy pre bezneho cloveka. Vacsina ludi pride o vsetky uspory – ako sme toho boli svedkami x krat v poslednom storoci… V sucasnej dobe a v najblizsich rokoch sa ludia budu dat ovladat a obmedzovat podstatne lahsie. To je fakt.

Je to vsak iba moj nazor a samozrejme skor dohad, podlozeny urcitymi znalostami a najma pripravovanymi predpismi, ktorych navrhy som – zial- videl.

A ten bioterorizmus som nenadhodil ja. Vobec by som sa vsak nedivil, keby to tak bolo.

Zem

rudo muž 16.03.2021 16:30:59

>> Mato, 16. 03. 2021 16:27:18

Mato ale to co pises sa uz nestane, to su plany zlocincov

DEEP STATE CABAL

a tomu je koniec, dozvies sa coskoro

mas info len od nich a zrejme teda robis aj pravnicke veci, ktore oni nariadili

nemas ziadne info z opacnej strany

ked zakvitnu ceresne

Desert muž 16.03.2021 16:49:14

>> gsx1400, 16. 03. 2021 16:00:21

internet nekdy dava dobre info, staci jen umet cist, na zacatek by jsi si mohl zajet zahulit do bretane, maji tam neco noveho :-P

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 16.03.2021 19:12:08

>> Mato, 16. 03. 2021 16:27:18

Zrovna včera jsem ve Figaru četla, jak v muzeích nahrazují římské číslice arabskými, neb návštěvník je tupějš a tupější. Při letech z Blízkého Východu jsem pak byla opakovaně svědkem toho, jak opravdu mnoho občanů s evropským pasem neumí přečíst ani ty číslice arabské, na věku nezáleželo. Tak si říkám, zda nepřejdeme místo kryptoměny spíše zase na kamínky.

Ona ta digitalizace narazí na naše limity. I když pravda, pak se dostáváme k tomu, že bude extrémní rozdíl mezi chudým a bohatým a jsme vlastně tam, o čem ty píšeš.

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 17.03.2021 09:39:16

>> Skritek Hugo, 16. 03. 2021 19:12:08

Zdielam tento sentiment postupneho blbnutia ludi, ktori maju problem uz aj s malou nasobilkou bez asistencie technologie, ale… Nepisal som o prechode na kryptomeny, skor o inom aplikovani technologie, ktora sa dnes u nich pouziva. Presnejsie, ona sa vyuziva aj v beznom dodavatelskom retazci – napr. Pfizer ju ma zavedenu na sledovanie dodavok sarzi liekov, niektore nadnarodne potravinove retazce tiez – a s uspechom blockchain vyuzivaju, aby vedeli identifikovat mozny zdroj kontaminacie potravin. Take ethereum je jasnym prikladom blockchain v praxi a ich token ether je len vedlajsim sprievodnym produktom obchodovatelnym, ako kryptomena.

Ja som pisal o vytvoreni noveho penazneho prostredia za pomoci blockchain, ale regulovanym vladami a bankami. Uz to nebude decentralizovana kontrola, lez pod kontrolou MMF, alebo inej korporacie (nie, nepomylil som sa, schvalne som nenapisal organizacie). Moze to byt uvadzane pod zamienkami eliminacie ciernej a sedej ekonomiky, financovania terorizmu, obchodovania so zbranami, ci eliminacie „zbytocneho“ cashu. Skutocny dovod je vsak uplne inde a nie je iba jeden.

Vymenny kurz? No urcite nie vyhodny pre bezneho cloveka. Narozdiel od kryptomeny, ktoru nemozes realne pouzivat v beznom zivote ako prostriedok zmeny, na toto staci iba zmena zakonov. Pripravene to uz je, otazne je, ci na spustenie a nasilne presadenie bude odvaha, ktora zalezi od prilezitosti. A aj ta tu podla mna je…

Bratislava

Brutto muž 19.03.2021 08:47:14

>> Skritek Hugo, 15. 03. 2021 16:09:52

U nas to bolo na hlavu uz od zaciatku. Takto pred rokom ku nam Corona ani nepachla, vsetci boli hotovi z toho, co to je za chorobu a kolko slovakov je na lyzovacke v Taliansku a Rakusku. A boli pripady, kedy sa ludia korculovali na hradzi uplne sami, pri bufetoch stala hliadka mestskej policie a odstavovala ich a davala 20 € pokuty, ze ich videli bez ruska. Vsade na hradzi a v mestskych lesoch boli rozmiestnene tabule, ze je nas tam vela, a ze tam nemame byt a podobne. Ludia na ulici na seba hulakali, ze si maju nasadit rusko, uplna katastrofa. A politici si mysleli, ze kvôli tymto opatreniam mame 0 nakazených :))) Dnes su tabule pohadzane v jarkoch, na hradzi, ked je pekne, sa neda pomaly ani pohnut, tolko je tam ludi a napriek tomu ma fascinuju ti „nahadzovaci“, co vzdy ked idu oproti, nahadzuju rusko na usta, aby na mna nahodou nedychli :) Ja osobne som si pred rokom nastudoval sposob prenasania kvapockovej infekcie a riadim sa teda podla zasad, ktore minimalizuju toto riziko. Nasadzovanie ruska na hradzi pri behu medzi nimi nie je :) (Je ine ked bezim do roboty a musim zastavit na semaforoch, kde uz caka 10 ludi, ze ano)

Nalezené položky: 430 První Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.