Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Moira Stewartová v Polsku jen pár sekund od českého národního rekordu [článek]

Moira Stewartová v Polsku jen pár sekund od českého národního rekordu [článek]

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 17.10.2020 12:27:55

Skvělý výkon Moiry Stewartové na MS v půlmaratonu! V cíli v čase 1:11:08, což je třetí nejrychlejší půlmaraton české historie. Rychleji kdy běžely jen Eva Vrabcová a Alena Peterková. Mira přepisuje historii!!! V Polsku vybojovala skvělou 34. příčku v možná nejnabitějším startovním poli půlmaratonské historie a vylepšila si svůj osobní rekord o neskutečnou minutu 40 vteřin!
Odkaz na článek

avatar

Celkem 10 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:31 (2024)
půlmaraton: 1:24:58 (2023)
maraton: 3:26:43 (2022)

Meescha muž 17.10.2020 12:36:23

Holky tam sekaly osobáky jako na běžícím pásu. Moira vypadala po doběhu nešťastně, že jí ten rekord o kousek utekl, ale i tak parádní osobák a věřím, že příští rok se pod 1:11 dostane. Hrochová i Frintová též úžasné zlepšení PB, evidentně je v Polsku dobré počasí a všechny byly skvěle připravené.

Jo a zase se nám rozběhl boj obuvních firem, u žen se Adidas vrátil na výsluní, u chlapů to bude mít asi přece jen těžší. ;-)

avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 17.10.2020 13:51:06

>> Meescha, 17. 10. 2020 12:36:23

Boty boli zastupene celkom dvojfarebne (Nike- Adidas), hlavne v prvej 20ke. Adidas sa poucil a vydal sa cestou Nike-hrubej makkej podosvy s pruzinovym karbonovym platom. Aj iny vyrobcovia naskocili na tento vlak – Saucony, NB, Brooks, len nemaju tu technologiu uplne dotiahnutu, resp. Saucony nema top bezcov v stajni, aj ked botky ma v zrovnatelnej kvalite, o 50€ lacnejsie…

Damy inak bezali skvele – ci uz ceske, alebo tie 5–6 minut vpredu. Skoda toho padu na 18.km u favorizovanej Kenanky Jepkosgeiovej. Mohol to byt este dramatickejsi fi­nis…

avatar

Desert muž 18.10.2020 09:56:42

>> Meescha, 17. 10. 2020 12:36:23

az se zlepsis o 100s na pulmaraton v top case?????

>> Mato, 17. 10. 2020 13:51:06

saucony asi malo plati, resp. top bezci to maji podepsane jinde :-(

avatar

Desert muž 18.10.2020 09:57:57

Gratulace Moire ke krasnemu casu :-P

avatar

Eymir Gölü

Celkem 3486 km
Minulý měsíc 0 km

Skritek Hugo žena 22.10.2020 18:27:10

Český tým skvěle, Moira naprosto parádně. Přiznám se, že pro mě je šokem především výkon naší Hrochové, že poběží Moira výborně se asi čekalo (tak výborně asi ne).

A take se přiznám, že při pohledu na výsledky mě nejdříve napadlo, zda mělata trať správnou délku. Ta záplava všemožných rekordů mě zaskočila. Ale ony měly spíše holky možnost více trénovat a nevypráskaly se na hromadě závodů. A je to znát.

Zaujalo mě, že všechny naše běžkyně běžely v Nike. To se fasovalo? V týdnu před závodem jsem viděla běhat v parku Marcelu Joglovou. Ona běhá obvykle v On running. Zaujalo mě, že v nich jen rozklusala a na úseky se přezula právě do Nike, ve kterých běžela závod. Z toho, co jsem viděla, jí ty boty neudělaly dobrou službu. V On běhala víc lehce, pěkně s odrazem v kotníku. V Nike mi přišla jak lachtan. Možná, když by běžela ve starých botech, byla by spokojenější. I když si zaběhla svůj solidní průměr.

Motto: Petit cheval de manege :-)
Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.