Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Pomoc s tréningom

Pomoc s tréningom

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Jabo muž 02.11.2020 21:52:26

Ahojte. Mám 16 rokov a potreboval by som poradiť ohladom tréningov. (písal som pár luďom no v dnešnej dobe už neni nič zadarmo tak to skúsim tu). Niečo mám už odbehané no vždy to bolo také behanie ako sa mi chcelo a väčšinou mi to vydržalo tak 2 týždne a potom 3 týždne nič. Môj najdlhší beh bol okolo 31km a nejakých 1400 výškových. Behám prevažne kopcovitý terén keďže väčšina pretekov je v takom teréne. Najlepšie časy mám z preteku po rovine 5KM-20:55 ďalej 10km-55:55+270 výškových no bez nejakej systematickej prípravy.Ako súťaže behám prevažne Spartan Race a také tie trailové behy s prekážkami no sem tam aj nejaké po rovinke na asfalte ale to moc nemusím. Viem že tréning by mal obsahovať nejaké dlhé behy,lahké behy,regeneračné behy,intervaly,far­tleky,tempo behy a volné dni. No potreboval by som to dať dokopy aby to malo ten správny efekt. Nemám špecifický cieľ len sa zlepšiť výkonnostne. Čítal som o MAF-180, Running 80/20 no mám v tom menší zmätok a hlavne neviem či sa mi oplatí niečo také riešiť preto si idem po radu sem ku skúsenejším.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.