Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Články na Běhej.com » Můj další start na Spartathlonu? Sedm je šťastné číslo. Ale bavme se rozumně... [článek]

Můj další start na Spartathlonu? Sedm je šťastné číslo. Ale bavme se rozumně... [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Radek Narovec muž 01.10.2021 13:06:09

„Letos jsem si cílový finiš opravdu užil. Na startu stálo dost adeptů na vítězství nebo aspoň medaili a nám s Milanem se je povedlo skoro všechny vyřadit. Tak kdo by v tu chvíli nebyl šťastný?!?“ líčí stříbrný ze Spartathlonu Radek Brunner, ikona českého ultra. Zatímco před závodem jasně deklaroval, že se jedná o jeho derniéru, nyní už tak jednoznačná prohlášení nedává. Že by sen o zlatu nekončil?
Odkaz na článek

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:11 (2006)
maraton: 2:42:13 (2006)

Ondriško muž 04.10.2021 09:00:20

Výborný rozhovor. A samozrejme skvelý výkon Radka a ostatných. Bol to český ročník, jednoznačne. Tak krátko po výbornej 24h na Kladne podať na Spartatlone tak kvalitné výkony, to je výnimočné.

Zaujímalo by ma, či mal Radek svoj support, asistenta.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.